Benátky n/J – Písek 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Mostečtí Lvi 6:1 (kon.) | Letňany – Cheb 6:4 (kon.)
Ústí n/L – Řisuty 3:2 (2:0 po s.n.) | Šumperk – Technika Brno 1:3 (kon.) | Val. Meziříčí – SHKM Hodonín 4:1 (kon.)
Havířov – Vel. Meziříčí 12:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kopřivnice 7:3 (kon.) | Opava – Žďár n/S 4:6 (kon.)
Hronov – Chomutov 2:13 (kon.) | Nový Jičín – Vyškov 3:6 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Tábor 2:3 (kon.)
Děčín – Kobra 10:3 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
HC Řisuty
Sobota 09.12.2023, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera! (18:28:57)

V nájezdech byli úspěšnější domácí hráči, když nejprve nájezd proměnil Michal Simon ke kterému se přidal ještě Martin Dubský, z hostů neproměnil nájezd žádný hráč.

Michal SIMON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Ústí nad Labem.
    Rozhodující nájezd proměnil MICHAL SIMON.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení měli puk na hokejkách více domácí, na konci prodloužení měli výhodu přesilové hry, ale ani ta nebyla využita. Těsně před koncem zazvonilo břevno! Utkání tak musí rozhodnout nájezdy.

64:00
    Domácí se nyní snaží rozebrat hostující obranu.

63:46
    Vyloučení v týmu HC Řisuty:
    Aleš Chamrád – 2 min., sekání.

63:20
    Domácí jsou stále na puku a hledají vhodný moment pro střelu.

62:57
    Dubský nahodil a oba týmy střídají.

62:35
    Bernat se dostával do šance, ale byl zastaven.

62:02
    Nyní se dostali hosté do šance, ale Stahl zasáhl.

61:48
    Kloz to zkusil vzít na sebe, ale Pánek vyrazil.

60:20
    Hosté mají puk na hokejkách a snaží se dostat puk do branky.

60:01

Je za námi šedesát minut hry a to nestačilo k určení kdo vyhraje. Ve 47. minutě nejprve Berčík navýšil skóre, ale hosté zbraně nesložili a nejprve v 55. snížil Bílek a o dvě minuty později srovnal Pejchal. O vítězství, tak musí rozhodnout buď prodloužení nebo samostatné nájezdy.

60:00

59:43
    Bernat se snažil probít před branku, ale obrana mu to nedovolila.

59:28
    Bernat nyní pouze nahodil a získal tak pásmo.

59:05
    Kucynka se snažil strhnout vedení na svou stranu! Vedle!

58:36
    Hosté v další šanci. Zajímavý závěr utkání.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. A domácí se snaží o navrácení vedení, ale obrana hostů nyní perfektně brání.

57:30
    Dnešní utkání sleduje 1223 diváků.

57:20
    Domácí se opět snaží strhnout výsledek na svou stranu, pěknou střelou se prezentoval Martin Bláha.
    56:32 Kryštof PEJCHAL - 2:2

56:32
    Řisuty právě vstřelily branku!
    A je srovnáno! KRYŠTOF PEJCHAL dostal puk od Adam Zicha a nic nevymýšlel a dostal puk do branky. Asistence: Adam Zich.

55:59
    A hosté cítí šanci V další dobré pozici byl Čech!
    54:47 Vítězslav BÍLEK - 2:1

54:47
    A máme sníženo a zaděláno na drama! Patyk předal puk na VÍTĚZSLAVA BÍLKA, který si počkal na vhodný moment a poslal puk za Stahla. Asistence: Petr Patyk.

54:33

54:29
    David Stahl, ale i Michal Simon! Tvrdou střelu schytal Michal Simon, který změnila směr a David Stahl skvěle zasáhl.

54:05
    Domácí se opět osvobozují.

53:44
    Domácí mají puk na hokejkách a sbírající cenné vteřiny.

53:24
    Volráb to zkusil tvrdou střelou, ale Stahl se stihl včas přesunout.

53:10
    Hosté jsou sice v pásmu, ale žádná větší šance z toho není.

52:32
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
    David Stahl – 2 min., zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Martin Bláha.

52:20
    Nyní trochu krkolomně, ale přesto se podařilo dostat domácím puk z pásma. Už nevidíme tak hezkou hru jak v přechozích třetinách.

51:50
    Hostující obrana stále pozorně brání a nechce pustit domácí do větší šance.

51:03
    Trefný nahodil ze středního pásma a Pánek puk schoval v lapačce, vhazovaní po jeho levé ruce.

50:51
    Hosté se mohli dostat do zajímavé šance, ale zastavil je hvizd čárového rozhodčího – ofsajd.

50:10
    Dubský nyní spěchal za kotoučem, ale hostující obránce se stihl včas vrátit.

49:40
    Hostům dělá napadání domácích velké problémy.

48:58
    Mohlo být sníženo, ale Trefný včas odstřelil puk do bezpečí!

48:33
    Hra vysokou holí, vhazování před Stahlem.

48:24
    Puk po další akci domácích končí v ochranné síti. Vhazování před Pánkem.

47:40
    Domácí chtějí skóre navýšit, ale obrana pozorná.
    46:49 Martin BERČÍK - 2:0

46:49
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    MARTIN BERČÍK zní ústeckým zimákem! Berčík dostal před branku přihrávku od Jana Rudovského a přihrávku přizvedl a ta skončila v brance Pánka. Asistence: Jan Rudovský, Jakub Trefný.

46:37
    Rudovský nyní dostal skvěle nabito od Berčíka a jeho tvrdou střelu vyrazil Pánek vedle branky.

45:55
    Hraje se převážně ve středním pásmu, hra je nyní taková neslaná-nemastná.

45:15
    Hynkovo střela mimo. Domácí nadále drží pásmo a snaží se prosadit podruhé v tomto zápase.

44:48
    Ofsajd domácích.

44:30
    Zakázané uvolnění hostů.

44:18

43:46
    Domácí sice zavezli puk do pásma, ale hosté ihned posílají puk na druhou stranu.

43:15
    Trefný to zkusil sám, ale jeho střelu Pánek vyrazil a hosté se osvobozují.

42:55
    Domácí musí začít od své branky.

42:32
    Domácí mají ještě minutu a půl dlouhou přesilovku.

42:30
    Domácí jsou nestěhováni v pásmu, ale Pánek si se střelou poradil.

42:06
    Hosté se osvobozují.

41:11
    Domácí kombinují v útočném pásmu, ale do větší šance se Slovan dostat nemůže.

40:38
    Mohlo být srovnáno! Čech ujel do samostatného úniku, ale na Stahla nevyzrál!

40:18
    David Růžička – 2 min., držení + 2 min., podrážení.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:33.

Máme za sebou 40 minut hry a viděli jsme jednu branku, když ve 23. minutě se dostal do úniku Michal Simon, který propálil Pánka. Více ze hry mají stále domácí, ale hostující obrana a hlavně Pánek dnes skvěle chytá.

40:00

39:25
    Zmatky před Stahlem, který si poradil a domácí se hned ženou do útoku.

39:13

38:30
    A opět Sýkora od modré, ale jeho střelu si Pánek pohlídal a hosté se osvobozují.

38:05
    Hosté dostali puk z pásma a domácí tak začínají od své branky s výhodou jednoho muže v poli.

37:49
    Hosté ve čtyčech.

37:30
    Sýkora to zkusil zřejmě mezi betony, ale ty Pánek sklapl včas k sobě. Ještě 19 vteřin 5 na 3.

37:13
    Domácí mají šanci navýšit skóre, mají přesilovku 5 na 3.

37:13
    Petr Patyk – 2 min., sekání.

36:40
    Trefnému přeskočil puk hokejku a domácí musí začít znovu.

36:10
    Domácí by chtěli kombinaci do prázdné branky zřejmě, ale to se jim nepovedlo.

35:49
    Jan Výrut – 2 min., hákování.

35:49
    Hostující brankář je v pořádku.

35:49
    Simon se dostal samostatného úniku, ale na Pánka nevyzrál a došlo ke srážce s gólmanem, který otřesený leží na ledě.

35:18
    Tvrdou střelu Růžičky vyrazil Stahl do rohu kluziště.

35:06

34:30
    Bláha se dostal až před Pánka, který se roztáhl na čáře a domácí útočník puk nedokázal zvednout.

34:15
    Zichovo střela mimo branku.

33:20
    Domácí byli chvíli ve třech když Kloz neměl hůl a jel střídat, ale domácí obrana si poradila.

33:06
    Hosté tak mají další šanci na vyrovnání.

33:06
    Lukáš Sýkora – 2 min., faul kolenem.

32:32
    Domácí se snažili rychle rozehrát, ale puk končí na zakázaném uvolnění, vhazování před Stahlem.

32:20
    Hra vysokou holí a hra se stěhuje do středního pásma.

32:18

32:14
    Stahla má puk ve své moci.

31:48
    I v oslabení si domácí vytvoří šance, po střele Bernata končí puk v náruči Pánka.

31:25
    Berčík to zkusil střelou přes obránce a Pánek se pouze za pukem ohlédl.

31:00
    Nyní zasáhla domácí obrana, která poslala puk daleko od Stahla.

30:23
    Hosté se ihned osvobozují a snaží se držet puk co nejdále od své branky.

30:18
    Jakub Trefný – 2 min., hákování.

30:00
    Domácí nyní měli štěstí, že hostující útočník nebyl blíže, jinak by dorážel do prázdné branky.

29:05
    Další kombinace domácích brankou nekončí. A tak jsme stále viděli pouze jednu regulérní branku a Slova, tak vede 1:0.

28:25
    Hosté se snaží najít cestu do útočného pásma, ale domácí obrana je pozorná.

28:02
    Ofsajd hostů.

27:35
    Domácí začínají od své branky.

26:58
    Bláha byl před brankářem úplně sám, ale nepovedlo se mu puk propasovat do branky!

26:22

26:05
    Až nyní se hosté usadili v pásmu a zkusili nějakou tu střelu.

25:30
    A další vyhození, hosté jakoby nevěděli co hrát.

25:01
    Jakub Trefný poslal puk na druhou stranu kluziště.

24:39

24:22
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Martin Berčík.

23:56
    Dubského nahození Pánek vyrazil a oba týmy střídají.

23:20
    Sýkorovo dělovka těsně minula tyčku!

22:50
    Domácí se po kombinaci dostali sami z pásma a musí začít od modré čáry.

22:39

22:30
    Mohlo to být o dvě branky! Domácí se dostali do přečíslení dva na nikoho, ale Jouza puk do branky nedostal!

22:10
    Nyní byl v další šanci Kuchynka, které dorážel mimo branku.
    21:39 Michal SIMON - 1:0

21:39
    MICHAL SIMON se dostal do samostatného úniku a poradil si skvěle! Střelou pod víko nedal Pánkovi nejmenší šanci. Asistence: Jan Rudovský.

21:10
    Domácí jsou opět natlačeni v pásmu, ale hostující obrana větší šanci nedopouští.

20:40
    Bláha nyní hledal někoho ze spoluhráčů na modré, ale puk končí za Stahlem.

20:01
    Domácí vyhráli vhazování, ale obrana hostů hned otočila hru.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:45.

Máme za sebou úvodních dvacet minut, ale gól jsme neviděli. Více ze hry měl domácí Slovan. Největší šanci měl Jouza, který těsně minul branku. Hosté měli největší šanci na konci třetiny.

20:00

19:45
    Domácí se snažili dostat do pásma, ale obrana hostů byla nyní pozorná,

19:00
    Hosté se dostali do přečíslení a Stahl měl plné ruce práce, ale ani tak se stav nemění!

18:43
    Domácí jednoznačně tlačí svého soupeře, ale úvodní branka nepřichází.

18:08

17:50
    Domácí stále pokračují v obrovském tlaku!

17:05
    Pánek sice vyrazil, ale domácí pokračují v tlaku a Pánek se doslova válel v brankovišti, ale hosté vše ustáli.

16:41
    Hra přerušena po zásah puk do masky Pánka.

16:25
    Jouzova bekhend minul těsně branku!

16:08
    Kryštof Pejchal – 2 min., napadení.

15:45
    Domácí jsou opět natlačení před Pánkem. Domácí příznivci se hodně zlobí, dle jejich názoru byl domácí hráč faulován.

14:50
    Dubský hledal před brankou Bernata, ale marně.

14:20

13:40
    Hosté se nyní snaží uklidnit hru střídáním.

12:56
    Kuchynka hledal na druhé straně Jouzu, ale do přihrávky sáhl jeden z hostů.

12:15
    Domácí jsou opět nastěhování v pásmu a snaží se vyzrát na hostující obranu a Pánka v brankovišti.

11:30
    Bláha se snažil projet do pásma, ale hostující obránci ho nepustili dále.

11:01

10:41
    Až nyní se hosté dostali do větší šance, kdy z ostrého úhlu nahazoval na Stahla jeden z hostů a puk se odrazil na hůl hostů a z dorážky měl Stahl plné ruce práce, ale puk udržel před čarou.

10:10
    Hostům se přesilovka vůbec nedaří a domácí skvěle brání. Zatím jsme neviděli větší šanci hostů.