Aberdeen – Frankfurt 2:0 (kon.) | Fenerbahce – Trnava 4:0 (kon.) | Ferencváros – Fiorentina 1:1 (kon.)
Genk – Čukarički 2:0 (kon.) | Legia – Alkmaar 2:0 (kon.) | Ludogorec – Nordsjaelland 1:0 (kon.)
PAOK – Helsinki 4:2 (kon.) | Zrinjski Mostar – Aston Villa 1:1 (kon.) | Club Bruggy – Bodö/Glimt 3:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – FC Ballkani 3:0 (kon.) | Lille – KÍ Klaksvík 3:0 (kon.) | Lugano – Besiktas 0:2 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Gent 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Olimpija Lublaň 1:2 (kon.) | Plzeň – Astana 3:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Breidablik 4:0 (kon.)
Lille OSC
3:0 (1:0)
KÍ Klaksvík
Čtvrtek 14.12.2023, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Evropská konferenční liga • Skupina A

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (23:04:12)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:15.

Máme za sebou bláznivé 6. kolo EKL, ve kterém domácí Lille OSC poráží KÍ Klaksvík 3:0.
    O poločasu bylo skóre 1:0, když se z penalty trefil ve 29. Yazici.
    V 85. minutě oslabil hosty Danielsen a hned to v 87. minutě potrestal Gomes, který zvýšil na 2:0. V 90+4. minutě způsobil Andreasen penaltu a obdržel 2. žlutou kartu. Penaltu proměnil Žegrova a skóre skončilo 3:0. Klaksvík se tak pro letošek s Evropou loučí.

90+7
    90+6. Edon ŽEGROVA - 3:0

90+6
    Autorem branky je EDON ŽEGROVA!!!

EDON ŽEGROVA se postavil ke značce pokutového kopu a neomylně zvyšuje na 3:0.

90+4
    Jákup Andreasen zbytečně poslal svůj tým do devíti a způsobil penaltu.

90+2
    Gomes si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
    87. Angel GOMES - 2:0

87
    Lille právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ANGEL GOMES!!!
    Z úrovně penaltového puntíku nechytatelnou bombou zvyšuje na 2:0 ANGEL GOMES. Brankář Johansson byl bez šance.

85
    Jóannes Danielsen velmi zbytečně poslal svůj tým do deseti.

84
    Střídání v týmu Lille OSC:
    ze hřiště odchází Hákon Arnar Haraldsson, přichází Alan Virginius.

83
    Vito Mannone předvedl skvělý zákrok po střele Reného Joensena.

80
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík:
    ze hřiště odchází Sivert Gussiås, přichází Páll Klettskarð.

77
    Edon Žegrova nebezpečně pálil, nicméně na poslední chvíli byla jeho střela zblokována.