Aberdeen – Frankfurt 2:0 (kon.) | Fenerbahce – Trnava 4:0 (kon.) | Ferencváros – Fiorentina 1:1 (kon.)
Genk – Čukarički 2:0 (kon.) | Legia – Alkmaar 2:0 (kon.) | Ludogorec – Nordsjaelland 1:0 (kon.)
PAOK – Helsinki 4:2 (kon.) | Zrinjski Mostar – Aston Villa 1:1 (kon.) | Club Bruggy – Bodö/Glimt 3:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – FC Ballkani 3:0 (kon.) | Lille – KÍ Klaksvík 3:0 (kon.) | Lugano – Besiktas 0:2 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Gent 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Olimpija Lublaň 1:2 (kon.) | Plzeň – Astana 3:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Breidablik 4:0 (kon.)
Lille OSC
3:0 (1:0)
KÍ Klaksvík
Čtvrtek 14.12.2023, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Evropská konferenční liga • Skupina A

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (23:04:12)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:15.

Máme za sebou bláznivé 6. kolo EKL, ve kterém domácí Lille OSC poráží KÍ Klaksvík 3:0.
    O poločasu bylo skóre 1:0, když se z penalty trefil ve 29. Yazici.
    V 85. minutě oslabil hosty Danielsen a hned to v 87. minutě potrestal Gomes, který zvýšil na 2:0. V 90+4. minutě způsobil Andreasen penaltu a obdržel 2. žlutou kartu. Penaltu proměnil Žegrova a skóre skončilo 3:0. Klaksvík se tak pro letošek s Evropou loučí.

90+7
    90+6. Edon ŽEGROVA - 3:0

90+6
    Autorem branky je EDON ŽEGROVA!!!

EDON ŽEGROVA se postavil ke značce pokutového kopu a neomylně zvyšuje na 3:0.

90+4
    Jákup Andreasen zbytečně poslal svůj tým do devíti a způsobil penaltu.

90+2
    Gomes si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
    87. Angel GOMES - 2:0

87
    Lille právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ANGEL GOMES!!!
    Z úrovně penaltového puntíku nechytatelnou bombou zvyšuje na 2:0 ANGEL GOMES. Brankář Johansson byl bez šance.

85
    Jóannes Danielsen velmi zbytečně poslal svůj tým do deseti.

84
    Střídání v týmu Lille OSC:
    ze hřiště odchází Hákon Arnar Haraldsson, přichází Alan Virginius.

83
    Vito Mannone předvedl skvělý zákrok po střele Reného Joensena.

80
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík:
    ze hřiště odchází Sivert Gussiås, přichází Páll Klettskarð.

77
    Edon Žegrova nebezpečně pálil, nicméně na poslední chvíli byla jeho střela zblokována.

77
    René Joensen za svůj faul obdržel žlutou kartu.

72
    ze hřiště odchází Claes Kronberg, přichází Ahmed Latif.

69
    Danielsson minul bránu brankáře Mannona.

67
    ze hřiště odchází Yusuf Yazıcı, přichází Edon Žegrova,
    ze hřiště odchází Ismaily, přichází Gabriel Gudmundsson,
    ze hřiště odchází Adam Únás, přichází Angel Gomes.

64
    Ismaily minul z nadějné pozice bránu.

61
    Jóannes Danielsen za svůj tvrdý faul viděl žlutou kartu.

59
    ze hřiště odchází Odmar Faerö, přichází Deni Pavlović,
    ze hřiště odchází Heini Vatnsdal, přichází Börge Petersen.

55
    Yusuf Yazıcı napřáhl ke střele, nicméně jeho střela skončila mimo.

51
    Yusuf Yazıcı se provinil útočným faulem.

49
    Klaksvík bude zahrávat volný přímý kop.

48
    Jonathan Johansson hned z úvodu poločasu vytáhl zákrok proti střele Yaziviho a vyráží ji na roh.

46
    ze hřiště odchází Nabíll bin Tálib, přichází Benjamin André.

46

Máme za sebou 1. poločas, po kterém domácí Lille vede 1:0.
    Hra byla spíše soubojová, nicméně i pár příležitostí bylo. Tu jedinou proměnil ve 29. minutě Yazici z penalty a stanovil prozatimní skóre 1:0.

45+3

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

45
    Domácí budou zahrávat volný přímý kop.

43
    Jóannes Danielsen napřáhl ke střele, nicméně jeho pokus byl nepřesný.

42
    Mannone předvedl výborný zákrok a drží svůj tým.

39
    Nabíll bin Tálib obdržel za svůj faul žlutou kartu.

38
    Rohový kop bude zahrávat LIlle.

37
    Klaksvík bude zahrávat rohový kop.

36
    Tiago Santos bude zahrávat volný přímý kop.

35
    Rohový kop budou zahrávat domácí hráči.

32
    Sivert Gussiås napřáhl ke střele, která bohužel pro něj minula bránu.
    29. Yusuf YAZICI - 1:0

29
    Autorem branky je YUSUF YAZICI!!!
    YUSUF YAZICI se postavil ke značce pokutového kopu na neomylně proměnil. Svůj pokus umístil přesně k tyči.

28
    Odmar Faerö způsobil katastrofu pro svůj tým! Zavinil pokutový kop svým faulem.

27
    Držení míče:
    70%:30%

25
    S rohovým kopem hostů si obrana Lille poradila.

24
    Obrovskou šanci měl Klaksvík!!!
    Heini Vatnsdal se dostal ke střele, po které napálil tyčku. Ta se snad třese ještě teď.

23
    Tiago Santos se provinil útočným faulem a zhatil útočné naděje svého týmu.

22
    Po zblokované střele Ismailyho budou domácí zahrávat roh.

19
    Odmar Faerö měl dobrou pozici, nicméně brankář Mannone předvedl dobrý zákrok. Z následného protiútoku nic nebylo, neboť Heini Vatnsdal za přerušení obdržel žlutou kartu.

16
    Po rohovém kopu Lille přišel faul Klaksvíku, a proto nadále na míči budou domácí.

14
    Árni Frederiksberg se dostal k zajímavé možnosti a z vápna se snažil ohrozil bránu. Jeho střela byla prachbídně slabá.

13
    Útočným faulem se provinil Hákon Arnar Haraldsson.

10
    Adam Únás se nádherným centrem snažila najít své spoluhráče, nicméně jeho centr obrana stačila odvrátit.

7
    Claes Kronberg se dostal ke střele z hranice vápna, nicméně jeho velmi nepovedená střela skončila na tribuně.

6
    Lille zvyšuje aktivitu a snaží se dát brzký vedoucí gól.

4
    Adam Únás bude rozehrávat volný přímý kop.

3
    Jóannes Danielsen se provinil útočným faulem.

2
    Rohový kop bude zahrávat Lille.

1
    Hned po rohovém kopu se k obrovské šanci dostal Umtiti, který napálil tyč! Obrovské varování pro Klaksvík.

1

Lille OSC: Mannone – Santos, Umtiti, A. Ribeiro, Ismaily – Bouaddi, bin Tálib – Haraldsson, Cabella (C), Únás – Yazıcı.
    Náhradníci: Chevalier, Negrel – André, Diakité, Gomes, Gudmundsson, Messoussa, Miramón, Virginius, Yoro, Zedadka, Žegrova.
    Trenér: Paulo Fonseca

KÍ Klaksvík: Johansson – Vatnsdal, Faerö, Forren – Danielsen, J. Andreasen (C), Joensen, da Silva – Frederiksberg, Gussiås, Kronberg.
    Náhradníci: Matras – Latif, D. Andreasen, Josephsen, Kalsö, Klettskarð, Gaard, Pavlović, Petersen, Vilhelmsen.
    Trenér: Magne Hoseth

Rozhodčí: Nobre – Martins, Brás.

Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního závěrečného utkání skupiny A, ve kterém domácí Lille přivítá Klaksvík. Přeji Vám příjemnou zábavu.

To hostující KÍ Klaksvík se rozloučí se svým působením v Evropské konferenční lize na francouzské půdě. Za své solidní působení v EKL stihli hosté v dosavadních odehraných 5 zápasech nasbírat celkem 4 body za 1 výhru, 1 remízu a 3 porážky s pasivním skóre 5:6.
    V minulém kole padli doma se Slovanem Bratislava 1:2.

Domácí Lille OSC, hrající své domácí zápasy na stadionu Stade Pierre-Mauroy v Lille, již před posledním zápasem EKL mají jistotu postupu do jarní fáze soutěže. Za 5 odehraných zápasů stihli domácí nasbírat celkem 11 bodů za 3 výhry a 2 remízy s výrazně positivním skóre 7:2. Před posledním bojem v podzimní fázi soutěže jdou z nejvýhodnější, 1. příčky s náskokem jednoho bodu na 2. již jistě postupující tým, Slovan Bratislava. Ten má bodů 10 a jedná se tak o postup z 1. příčky. Lille k jistotě potřebuje vyhrát, pak se nemusí ohlížet na výsledek Slovanu.

V rámci 6. a posledního kola skupinové fáze Evropské konferenční ligy se mezi sebou utkají týmy OSC Lille a KÍ Klaksvík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.