Philadelphia – Washington 4:3 (2:1 po s.n.) | Toronto – Columbus 5:6 (po pr.) | Detroit – Carolina 1:2 (kon.)
Minnesota – Calgary 3:2 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Ottawa 4:2 (kon.) | Edmonton – Tampa 4:7 (kon.)
Seattle – Chicago 7:1 (kon.) | Vancouver – Florida 4:0 (kon.)
po s.n. (2:1)
Minnesota Wild
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Calgary Flames
Pátek 15.12.2023, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

55:46
    Teď si ale domácí dají přesilovku, neboť v rohu kluziště se Jordan Oesterle dopustil podrážení!

42:57
    A bude tu přesilovka pro domácí! Za podrážení si jde na trestnou lavici odpočinout Andrew Mangiapane.

39:26
    Tady je souhrn trestů. Domácí Patrick Maroon si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění a domácí Marcus Foligno s hostujícím Martinem Pospíšilem zase dvě minuty za hrubost.

35:45
    První přesilovku si zahrají i domácí hráči, na trestnou lavici už odjel Mikael Backlund, aby si odseděl dvě minuty za sekání.

31:25
    Nakonec z toho bylo vyloučení na straně domácích, Patrick Maroon vyfasoval dvě minuty za stržení protivníkovy helmy.

27:57
    Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji hosté, Na trestnou lavici zamířil s dvouminutovým trestem za podrážení Marco Rossi.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. Boldy, 45. Rossi (Goligoski, M. Johansson), rozh. náj. Boldy – 34. Šarangovič (E. Lindholm, Zary), 45. Coleman (Šarangovič)