Philadelphia – Washington 4:3 (2:1 po s.n.) | Toronto – Columbus 5:6 (po pr.) | Detroit – Carolina 1:2 (kon.)
Minnesota – Calgary 3:2 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Ottawa 4:2 (kon.) | Edmonton – Tampa 4:7 (kon.)
Seattle – Chicago 7:1 (kon.) | Vancouver – Florida 4:0 (kon.)

2. Steven Stamkos (TBL) 4+0
    3. Ryan Nugent-Hopkins (EDM) 1+2 (05:58:45)
    Velké díky hráčů Tampy si zasloužil brankář Vasilevskij.

Statistika
    Střely na bránu: 55 – 24 | Přesilová hra: 2/4 – 1/2 | Trestné minuty: 4 – 8

Hokejisté Tampy dokázali přerušit osmizápasovou vítěznou sérii Edmontonu a po výsledku 7:4 si z Rogers Place odvážějí velmi cenné dva body. Na nich má obrovskou zásluhu především dvojice mužů. Prvním z nich je brankář Andrej Vasilevskij, který i přes čtyři obdržené góly chytal fantasticky a v podstatě dal Bleskům šanci vyhrát. Pochytal rovných 50 střel soupeře. Druhým je pak Steven Stamkos, který zaznamenal svůj první čtyřbrankový večer v kariéře.

Hostům vyšel úvod duelu a v 8. minutě vedli 2:0, což byl také stav po první třetině. Ve druhé části se začal velmi aktivně hrající Edmonton prosazovat i střelecky a to Olejářům přineslo dílčí úspěch v podobě obratu na 3:2. Blesky však skvěle zvládly závěrečnou část, kterou ovládly poměrem 5:1. Ve 47. minutě srovnal dorážející Steven Stamkos a v 53. minutě skóroval po parádní individuální akci Nikita Kučerov. Když pak Stamkos překvapil Skinnera ranou přes obránce a dovršil hattrick, vedli Bolts rázem 5:3. Domácí ještě zdramatizovali závěr tečí Ryana Nugenta-Hopkinse, ovšem Anthony Cirelli a opět Steven Stamkos pečetili hostující výhrou trefami do opuštěné klece soupeře.

59:53 Steven STAMKOS - 4:7

59:53
    6/6
    Tampa právě vstřelila branku!
    Výhru Tampy pečetí STEVEN STAMKOS, který zaznamenává svou čtvrtou trefu v zápase! Stamkos využil dobrou práci Kučerova, získal puk na červené čáře a zamířil s ním do útočného pásma. Pak už snadno trefil opuštěnou branku. Asistence: Nikita Kučerov a Calvin de Haan.
    Stamkos S., Paul N., de Haan C., Perbix N., Vasilevskij A., Kučerov N.
    Ryan D., Janmark M., Nurse D., Kulak B., Hamblin J., Gagner S.

59:01
    Poslední minuta. Domácí to ještě jednou zkoušejí bez gólmana.
    58:27 Anthony CIRELLI - 4:6

58:27
    6/6
    Hosté skórují do prázdné branky! ANTHONY CIRELLI dojížděl vyhozený kotouč a donutil k chybě Evana Boucharda, který v závěru neslézá z ledu a už byl asi hodně utavený. Cirelli pak od levého mantinelu na druhý pokus trefil opuštěnou klec. Bez asistence.
    Cirelli A., Paul N., Černák E., Vasilevskij A., Stamkos S., Sergačjov M.
    Bouchard E., Hyman Z., Draisaitl L., Kane E., Nugent-Hopkins R., McDavid C.

57:55
    Branka domácích je už opět prázdná.
    57:38 Ryan NUGENT-HOPKINS - 4:5

57:38
    6/6
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Je tady zápletka! McDavid předal puk na modrou Evanovi Bouchardovi. Ten oslovil cíleným stříleným pasem RYANA NUGENTA-HOPKINSE, který šikovně nastavil čepel hole a usměrnil kotouč za tentokrát bezmocného Vasilevského – 4:5. Asistence: Evan Bouchard a Connnor McDavid.
    Nugent-Hopkins R., Bouchard E., Hyman Z., Draisaitl L., Kane E., McDavid C.
    Glendening L., Paul N., Hagel B., Raddysh D., Černák E., Vasilevskij A.

57:27
    Hosté jsou v plném počtu. Edmonton pokračuje ve hře bez gólmana.

57:22
    McDavid s Kaneem a Draisaitlem bojovali u brankoviště. Vasilevskij si ale zase poradil a pokus posledně jmenovaného zastavil před brankovou čarou levým betonem! Gólman Tampy má dnes play-off formu!

56:48
    Hosté dostali puk alespoň do středního pásma.

56:19
    Neskutečný Vasilevskij! Ten nejprve zastavil levým betonem dvě dorážky Evandera Kanea. Poté pokryl i výjezd Connora McDavida před branku a nakonec se roztáhl i proti dalším dorážkám hráčů Edmontonu!

55:45
    Domácí to navíc zkoušejí s prázdnou brankou!

55:40
    Od modré střílel Evan Bouchard. Následovaly dorážky, ale Vasilevskij zatím drží pro Tampu dvougólový náskok!

55:26
    Darren Raddysh dostal dvě minuty za podrážení. Pro Oilers šance se ještě vrátit do hry.

55:10
    Hosté mohou za to, že sahají po vítězství, vděčit především brankáři Andejovi Vasilevskému. Ten má na kontě 43 zákroků a inkasoval jen třikrát.
    54:02 Steven STAMKOS - 3:5

54:02
    6/6
    A rázem je to o dva góly pro Bolts! Hattrick zkompletoval STEVEN STAMKOS. Hostující kapitán vypálil z poměrně velké dálky přes obránce Evana Boucharda a lapačka Skinnera máchla do prázdna – 3:5. Asistence: Conor Sheary.
    Stamkos S., Sheary C., Paul N., Černák E., Vasilevskij A., Sergačjov M.
    Bouchard E., Ekholm M., Hyman Z., Skinner S., Nugent-Hopkins R., McDavid C.
    52:47 Nikita KUČEROV - 3:4

52:47
    6/6
    Tentokrát to jsou hosté, kterým se podařilo obrátit skóre! Výborně to udělal NIKITA KUČEROV. Ten si prohodil puk mezi bruslemi Codyho Ceciho, před brankou si pak vymanil svou hůl ze sevření domácího obránce a podstrčil kotouč pod betonem Skinnera za brankovou čáru. Asistence: Brayden Point a Michail Sergačjov.
    Kučerov N., Point B., Sergačjov M., Hagel B., Raddysh D., Vasilevskij A.
    Ceci C., Janmark M., Nurse D., Draisaitl L., Foegele W., Skinner S.

52:31
    Draisaitlova formace dobře kombinovala v útočném pásmu. Chybělo tomu ale zakončení.

51:38
    Po zakázaném uvolnění Tampy se bude vhazovat před Vasilevským.

51:16
    Domácí se náporem v prvních dvou třetinách asi dost vydali a nyní už přeci jen nehrají tak nátlakově.

50:16
    První domácí formace kroužila v útočném pásmu, ale šance z toho nebyla. Na druhé straně ujeli hosté do přečíslení a po nabídce Hagela minul na vzdálenější tyčce odkrytý kout branky Brayden Point. To byla velká šance!

49:25
    Střely na branku – 45:21

48:10
    Hosté zvýšili aktivitu a Skinnerovi naskakují zákroky. Po nahrávce Pointa na něho pálil z levé strany Michail Sergačjov a gólman Oilers zasahoval vyrážečkou. O chvíli později pak musel do akce také na druhé straně Vasilevskij.
    46:48 Steven STAMKOS - 3:3

46:48
    6/6
    Je vyrovnáno! Stamkos nahrál od zadního mantinelu puk na levý kruh, odkud střílel Haydn Fleury. Skinner tenhle pokus vyrazil, ovšem dorážející STEVEN STAMKOS trefil kotouč přímo ze vzduchu a našel mezírku mezi klečícím Skinnerem a jeho pravou tyčkou – 3:3. Asistence: Haydn Fleury a Conor Sheary.
    Stamkos S., Vasilevskij A., Paul N., Sheary C., Černák E., Paul N.
    Ceci C., Nurse D., Brown C., Draisaitl L., Skinner S., Kane E.

46:03
    Draisaitl přenesl krosem hru na Mattiase Ekholma. Švédský zadák domácích měl mohutně napřaženo, ale jeho střela byla zablokována. Puk se pak dostal k brankovišti a Vasilevskij ho přikryl. Reklamní pauza.

45:08
    Hagel nahazoval z levé strany puk k domácímu brankovišti. Skinner ho odrazil hokejkou mimo dosah hráčů soupeře.

44:38
    Connor Brown vyzkoušel Vasilevského střelou z levé strany. Brankář hostí zasáhl levým betonem.

44:16
    Nyní se hosté dopustili zakázaného uvolnění.

43:42
    Hosté se dostali do přečíslení 3 na 2. Eyssimont si počkal na Anthonyho Cirelliho jehož střelu z mezikruží Skinner vyráží pravým ramenem!

42:45
    Přihrávku McDavida přes brankoviště, si pohlídal Vasilevskij. Ten si stáhl puk pod sebe.

42:31
    Nahození Boucharda bylo asi nabídkou na teč. Ta ale nepřišla.

41:10
    Hosté budou muset pořádně přidat směrem dopředu, pokud chtějí v dnešním zápase uspět. Edmonton naopak útočí na devátou výhru v řadě.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 5:02.

Statistika
    Střely na bránu: 39 – 14 | Přesilová hra: 2/3 – 1/2 | Trestné minuty: 4 – 6

Ve druhé třetině jsme viděli obrat Edmontonu, jehož hráčům se podařilo otočit skóre z 0:2 na 3:2! Oilers tak byli odměněni za své velké úsilí a místy drtivý tlak. Kouzlo brankáře Vasilevského zrušil ve 22. minutě ve vlastním oslabení Darnell Nurse, který si věděl rady v souboji tváří v tvář gólmanovi soupeře. Pak si domácí pomohli pro změnu v početních výhodách. První z nich zužitkoval kapitán Connor McDavid a další pak krátce po polovině utkání tečí Bouchardovy střely Zach Hyman. O tom, jak zápas vypadá, svědčí, že domácí zasypali gólmana soupeře již 40 ranami.

40:00

39:48
    Závěr třetiny je docela divoký. Nyní zase hrozili hosté. Nejprve nezakončil Steven Stamkos a poté kryl Skinner střelu Anthonyho Cirelliho z mezikruží.

39:25
    Na útočný výlet se vydal obránce Darnell Nurse. Jeho střelu vyrazil Vasilevskij, pokus o dorážku už Nursemu nevyšel a dojíždějící Connor Brown zamířil do připraveného gólmana.

39:01
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:33
    Vyrovnání měl na holi Brandon Hagel, ale Skinner vytáhl skvělý zákrok! Domácí brankář se vrhl proti ráně ze slotu a vyrazil ji ramenem.

38:16
    Connor McDavid se od mantinelu dostal s pukem až před branku. Zakončení po ledě zastavil gólman Tampy.

37:34
    Ryan Nugent-Hopkins obehrál Sergačjova a z pravé strany se natlačil do koncovky, kterou pokryl Vasilevskij. O chvíli později lízla rána Zacha Hymana dokonce tyčku!

37:00
    Michael Eyssimont si od zadního mantinelu vyjel na pravý kruh. Jeho střela však neprošla až na Skinnera.

35:50
    To domácí si nahráli dobře a Vasilevskij vyrážel ránu Warrena Foegeleho.

35:32
    Spolupráce mezi Pointem, Hagelem a Kučerovem neskončila přesnou přihrávkou na posledně jmenovaného.

34:56
    Hosté v postavení mimo hru. No, po rychlých dvou gólech toho Tampa moc nepředvádí. Bolts spíše čekají, co chytí nebo nechytí Vasilevskij.

34:20
    Střely na branku – 30:12

33:58
    Nyní tu máme reklamní přestávku.

33:03
    Velký tlak Oilers! Z pozice obránce se dostal ke dvěma dorážkám Evan Bouchard, který nepřekonal ležícího Vasilevského.

32:10
    Hosté jsou dole a čelí pokračujícímu náporu kanadského celku. Draisaitl nahrával mezi kruhy Warrenovi Foegeleovi a Vasilevskij si musel připsat těžký zákrok.
    30:02 Zach HYMAN - 3:2

30:02
    6/5
    Domácí pro tuto chvíli dokonávají obrat a vedou 3:2! Na modré skvěle zapracoval Leon Draisaitl, který pro svůj tým udržel pod tlakem útočné pásmo. Poté puk předal k levému mantinelu Ryanovi Nugentovi-Hopkinsovi, jenž vymyslel pas na osu pro Evana Boucharda. Ten vypálil a letící kotouč tečoval mimo Vasilevského dosah ZACH HYMAN – 3:2. Asistence: Evan Bouchard a Ryan Nugent-Hopkins.
    Hyman Z., Bouchard E., Nugent-Hopkins R., Draisaitl L., Skinner S., McDavid C.
    Hagel B., Cirelli A., Černák E., Vasilevskij A., Sergačjov M.

29:12
    Další nebezpečnou akci Edmontonu zastavil faulem Calvin de Haan. Oilers jdou do další početní výhody.

28:52
    Domácí byli za svou aktivitu odměněni vyrovnáním. Nyní to bude mít Tampa těžké.
    27:20 Connor MCDAVID - 2:2

27:20
    6/5
    Nyní už ani gólman hosty nespasil! Po buly na pravém kruhu se puk dostal do předbrankového prostoru, kde si ho stáhl na forhend CONNOR MCDAVID, který ho pak poslal k pravé tyčce – 2:2. Bez asistence.
    McDavid C., Bouchard E., Hyman Z., Draisaitl L., Skinner S., Nugent-Hopkins R.
    Paul N., Cirelli A., Černák E., Vasilevskij A., Sergačjov M.

27:17
    Především díky Vasilevskému Bolts stále vedou! McDavid nyní naservíroval puk na pravý kruh pro Leona Draisaitla, který pálil do poloodkryté klece. Vasilevskij se však bleskově přesunul a zachraňuje!

26:57
    Connor McDavid si vyměnil puk s Leonem Draisaitlem a střílel ze slotu, odkud se už obvykle nemýlí. Vasilevskij však skvěle zasáhl vyrážečkou!

26:43
    Z ostrého úhlu to zkusil Leon Draisaitl. Vasilevskij pokryl prostor u pravé tyčky.

26:22
    Dvě minuty za podrážení pro Brandona Hagela. Po reklamní pauze si zahraje Edmonton přesilovku.

26:07
    Vasilevského nyní ohrozila místo puku hokejka Leona Draisaitla. Ta při pokusu o střelu praskla a její část s čepelí proletěla kolem gólmana Tampy.

25:40
    Zakázané uvolnění Lightning.

24:40
    Connor McDavid obral za brankou o puk brankáře Vasilevského, který tam trochu zaváhal, protože čekal, až se kotouč dostane do boxu, kde smějí brankáři hrát. Kapitán Oilers pak nahrál do slotu Evanderovi Kaneovi, ovšem Vasilevskij se mezi tím stačil vrátit do brankoviště a střelu zkušeného útočníka pokryl.

23:08

22:28
    Konečně to rozestavila v přesilovce Tampa. Pokusy Stevena Stamkose a Nikity Kučerova pokryl Skinner.

21:54
    Tak tahle přesilovka je pro hosty hodně špatná! Nalevo jim upláchl tentokrát Mattias Janmark. Zachraňoval dobře postavený Vasilevskij.
    21:23 Darnell NURSE - 1:2

21:23
    5/6
    Domácí skórují ve vlastním oslabení! Po zisku kotouče vyrazili dopředu hned ve třech hráčích. Derek Ryan předal puk Ryanovi Nugentovi-Hopkinsovi, jenž ve středním pásmu uvolnil DARNELLA NURSEHO, který se jako obránce řítil sám na branku Tampy. Situaci vyřešil střelou na vyrážečku – 1:2. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins a Derek Ryan.
    Nurse D., Nugent-Hopkins R., Ryan D., Ceci C., Skinner S.
    Paul N., Point B., Kučerov N., Vasilevskij A., Stamkos S., Sergačjov M.

21:07
    Warren Foegele si pomohl háčkem proti Braydenovi Pointovi a dostává dvě minuty.

21:01
    Leon Draisaitl se prezentoval přihrávkou na slepo, kterou sebral vracející se hráč Tampy.

20:18
    Ta je už minulostí. Oilers se alespoň dostali s pukem do pásma, kde se mohou ještě o něco pokusit.

20:01
    Domácí před sebou mají posledních 15 sekund přesilové hry.

20:01

Další třetina začne přibližně ve 4:05.

Statistika
    Střely na bránu: 15 – 7 | Přesilová hra: 0/1 – 1/1 | Trestné minuty: 2 – 2

Po první třetině prohrává Edmonton s Tampou 0:2. Hostům skvěle vyšel začátek. Po necelé minutě hry se nechal vyloučit Draisaitl a v čase 1:06 využil přesilovku Steven Stamkos. V 8. minutě přišel druhý gól Blesků. Po střele Raddysche úspěšně dorážel Tyler Motte. Oilers se pak nadechli k poměrně velkému náporu. Většinou se hrálo v obranném pásmu hostí a na branku létalo spousty puků. Gólman Vasilevskij však vydržel až do přestávky bez jediného zaváhání.

20:00

19:53
    Poté vypálil z osy Evan Bouchard, ovšem na místě byl také brankář Vasilevskij.

19:45
    Na vrcholu pravého kruhu měl napraženo Connor McDavid. Ten se opřel do nahrávky Boucharda, ale trefil blokujícího Sergačjova.

19:02
    Začala poslední minuta první třetiny.

18:44
    Sergačjov opět vyhazuje.

18:21
    Hosté vyhráli buly a vyhodili puk až ke Skinnerovi. Ten se zapojuje do hry rozehrávkou.

18:15
    V souboji u mantinelu se dopustil podražení Luke Glendening. První přesilovka pro Oilers.

17:31
    Domácí rozjeli sérii přihrávek v útočném pásmu. Nakonec ale přišla chyba, když Kane vyhnal Boucharda za modrou.

16:20
    Domácí se hlásili o další icing soupeře, ale tentokrát není pískáno. Obránci Edmontonu musejí hrát.

15:56
    Brayden Point přenechal v útočném pásmu puk Nikitovi Kučerovovi. Ten střílel z levé strany švihem, Skinner byl připraven.

15:40
    Zakázané uvolnění Tampy, která se po skvělém úvodu v posledních minutách spíše jen brání.

15:12
    Do situace 2 na 2 vyrazili Zach Hyman a Connor McDavid. Kapitán byl ve finále akce pokrytý a Hyman to tak musel vzít na sebe. Vasilevskij pokryl střelu na zadní tyčku.

14:23
    Hosté vyhráli buly, ovšem Erik Černák nedokázal dobře rozehrát a poslal kotouč na levý kruh, kde byl Ryan Nugent-Hopkins. Jeho střelu švihem však pokryl dnes zatím velmi spolehlivý Vasilevskij.

14:14
    Po střele Evana Boucharda přerušil Vasilevskij hru. Následuje další reklamní pauza.

14:02
    Jeden z hostujících obránců před brankou doslova namazal puk Leonovi Draisaitlovi, který však tuto velkou chybu nepotrestal. Vasilevskij si pohlídal mezírku mezi betony!

13:19
    Po nahození Ceciho se puk objevil u levé tyčky hostující branky. Ryan McLeod však nebyl při pokusu o dorážku efektivní.

13:09
    Connor Brown se snažil najít křížným pasem Bretta Kulaka, ale kotouč zachytili hosté. Ti pak zahráli na icing.

12:38
    Obrovský nápor Edmontonu nakonec uzavřela střela Ryana Nugenta-Hopkinse, kterou srazil Erik Černák do ochranné sítě! Hra je přerušena a hosté si mohou konečně vydechnout.

12:10
    Velký nápor elitní formace Oilers, která nepouští soupeře z pásma! Pětice Bolts je už unavená.

11:35
    Nejprve střílel z pravé strany Ryan Nugent-Hopkins. Poté to zkoušel zleva Connor McDavid, ovšem Vasilevskij zatím vše zvládá.

11:11
    Střely na branku – 9:4

10:13
    Od modré čáry to zkusil opět Mattias Ekholm. Puk po jeho ráně zaduněl o zadní mantinel.

10:04
    Z levé strany vypálil Mattias Ekholm. Jeden ze spoluhráčů kotouč možná i tečoval, ten ale prosvištěl vedle vzdálenější tyčky.

09:50
    Ryan Nugent-Hopkins z mezikruží přestřelil branku soupeře.

08:36
    Domácí vyhráli buly a usadili se v útočném pásmu. Nepříjemnou teč Warrena Foegeleho vyrazil Vasilevskij. Ten stačil včas reagovat a zasáhl vyrážečkou.

08:24
    Po střele Connora Browna přerušil hru Vasilevskij. Následuje první reklamní přestávka.
    07:17 Tyler MOTTE - 0:2

07:17
    6/6
    Hosté ale navyšují svůj náskok! Z pravé strany vystřelil Darren Raddysh. Skinner puk vyrazil špičkou pravého betonu jen k TYLEROVI MOTTEOVI a ten dorážel pod víko. Tam se už gólman Edmontonu natahoval marně – 0:2. Asistence: Darren Raddysh a Michael Eyssimont.
    Motte T., Raddysh D., Eyssimont M., Vasilevskij A., Fleury H., Glendening L.
    Skinner S., Kulak B., Brown C., McLeod R., Desharnais V., Kane E.

06:57
    Oilers začínají zvyšovat svou aktivitu.

05:45
    Další zákrok Vasilevského, který reagoval na střelu, jež před ním tečoval Mattias Janmark.

05:37
    Leon Draisaitl se natlačil z pravé strany do zakončení. Zamířil do vyrážečky Andreje Vasilevského.

05:18
    Hosté se dopustili zakázaného uvolnění a vhazovat se tak bude před jejich brankářem.

04:55
    Střelu Codyho Ceciho z pravé strany vyrazil Vasilevskij.

04:36
    Blesky začaly zápas velmi dobře. Vstřelený gól jim pomohl a Edmonton se zatím nemůže dostat do tempa.

04:02
    Od levého mantinelu střílel Michail Sergačjov. Skinner na místě.

02:36
    Od modré čáry střílel Nick Perbix. Stuart Skinner si tentokrát připsal úspěšný zákrok a přerušil hru.
    01:06 Steven Stamkos (TBL)
    01:06 Steven STAMKOS - 0:1

01:06
    6/5
    A ta je rychle využitá! Po sérii rychlých přihrávek přistrčil Nick Paul v mezikruží puk doleva pro STEVENA STAMKOSE a ten střílel švihem mimo dosah rozlítaného Skinnera. Asistence: Nick Paul a Brayden Point.
    Stamkos S., Paul N., Point B., Kučerov N., Vasilevskij A., Sergačjov M.
    Ceci C., Ryan D., Nurse D., Skinner S., Nugent-Hopkins R.

00:52
    Leon Draisaitl dostal dvě minuty za podražení Kučerova. Rychlá přesilovka pro Tampu.

00:01

Dozněly hymny Spojených států a Kanady. Za malou chvíli se tak může začít.

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Ceci, Nurse, Bouchard, Ekholm, Desharnais, Kulak – Hyman, McDavid (C), Nugent-Hopkins (A) – C. Brown, Draisaitl (A), E. Kane – Foegele, R. McLeod, Janmark – Ryan, Hamblin, Gagner.
    Trenér: Kris Knoblauch

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (J. Johansson) – Černák, Sergačjov, D. Raddysh, de Haan, Perbix, H. Fleury – Kučerov (A), Point, Barré-Boulet – Hagel, Cirelli, Jeannot – Sheary, Paul, Stamkos (C) – Eyssimont, Glendening, Motte.
    Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Rehman, Skilliter – Mills, Daisy.

Edmonton Oilers:
    Edmonton nasbíral z 26 zápasů 27 bodů a na Západě se nachází těsně pod čarou postupu do play-off. Také se ale jedná o tým s nejlepší aktuální formou, o čemž svědčí série osmi výher v řadě. Pozitivním impulzem pro do té doby tápající Oilers zřejmě byla výměna trenéra. Jaye Woodcrofta nahradil Kris Knoblauch, který dokázal probudit hlavní opory. Po nevýrazném začátku tak zase řádí kapitán Connor McDavid, jenž se postupně dotahuje na čelní příčky kanadského bodování soutěže. Zlepšily se také výkony brankáře Stuarta Skinnera. Naposledy Olejáři doma přehráli 4:1 Chicago.