Slovensko – Švýcarsko 3:0 (kon.) | Finsko – Německo 3:4 (kon.) | Norsko – Česko cz 1:8 (kon.)
Lotyšsko – Kanada 0:10 (kon.)
Finsko
3:4 (1:1, 2:3, 0:0)
Německo
Středa 27.12.2023, 14:30Mistrovství světa do 20 let • Skupina A

58:02
    Finsko dostává šanci na vyrovnání. Dvě minuty za sekání dostává Julian Lutz.

54:20
    Finsko si komplikuje závěr duelu! Jesse Pulkkinen vyfasoval dvě minuty za držení hole.

46:17
    Finsko si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení si vysloužil Panocha.

38:26
    Tak nakonec z tohoto po poradě rozhodčích trestné střílení nebude! Schindler dostává dvě minuty za zdržování hry.

24:47
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Bicker.

24:35
    Německo si zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení dostává Lassila.

12:28
    Německo si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za sekání si vysloužil Kasper Halttunen.

08:49
    Německo si zahraje první přesilovku. Emil Hemming vyfasoval dvě minuty za podrážení.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 9. Männistö (Bau), 22. Halttunen, 24. Bau (Hemming) – 6. Oswald (Hördler), 23. Hübner (Bicker, Sumpf), 34. Kechter (Elias), 35. Oswald (Hauf, Hördler)

Finsko: Kokko (Vali) – Pulkkinen, Kulonummi, Pieniniemi, Salin, Kärki, Väisänen, Kangas – Naukkarinen, Helenius, Hämeenaho – Kaskimäki, Lassila, Halttunen – Kumpulainen, Keskinen, Nyman – Männistö, Bau, Hemming – Koskipirtti.
    Německo: Dietl (Bittner) – Hübner, Schindler, Sinn, J. Weber, Panocha, Reich, Niehus – Oswald, Hauf, Hördler – Lutz, Kechter, Elias – Bicker, Sumpf, Rollinger – Assavolyuk, Schreiner, Brandl – Nieleck.