Chomutov – Řisuty 8:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 4:3 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 3:2 (1:0 po s.n.)
SHKM Hodonín – Technika Brno 1:4 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 2:7 (kon.) | Děčín – Hronov 7:3 (kon.)
Cheb – Písek 2:3 (po pr.) | Kobra – Mostečtí Lvi 5:6 (kon.) | Příbram – Tábor 3:5 (kon.)
HHK Velké Meziříčí
2:7 (1:4, 0:1, 1:2)
Hokej Vyškov
Středa 03.01.2024, 18:00 • Velké Meziříčí, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ • 26. kolo

Ve třetí třetině už se hosté nikam nehnali, přesto se jim podařilo ještě dvakrát skórovat. Ale domácí hráči se snažili hrát až do konce, za což byli odměněni brankou. Nic to nemění na tom, že si za výhru 2:7 zaslouženě odvážejí tři body hráči Vyškova. Tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se u dalších onlajnů. (20:08:45)

59:40
    Nahozený puk má Synek v lapačce, vhazuje se po pravici brankáře Vyškova.

59:19
    Domáíc se nemohou dostat do útočného pásma.

58:58
    Vyloučení v týmu Hokej Vyškov:
    Libor Macháň – 2 min., podrážení.
    58:23 Zdeněk VEDRAL - 2:7

58:23
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    ZDENĚK VEDRAL dostal nahrávku zpoza branky a střelou k tyči nedal Synkovi šanci. Asistence: Marcel Juráň a Martin Lašák.

58:11
    Syynek má nahozený puk v lapačce, vhazuje se po pravici gólmana Vyškova.

56:59
    Domácí hráči se snaží útočit, ale obrana hostí je nepouští do střeleckých pozic.

56:05
    Dobrou šanci měl hostující Štefka, ale nedokázal dostat puk do poloodkryté branky.

55:46
    Vyškov utkání dohrává v exhibičním tempu.

54:51
    K dobré střele se dostal domácí Strnad, ale Synka překonat nedokázal.
    52:25 Matěj TOMAJKO - 1:7

52:25
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Po rychlém přechodu do útočného pásma prostřelil domácího gólmana MATĚJ TOMAJKO. Asistence: Michal Janeček a Vlastimil Hefka.

52:12
    Teď Vyškov zkusil dlouho nahrávku na útočnou modrou, ale píská se ofsajd.

51:50
    Vyškov hraje na krásu, snaží se kombinovat až do prázdné branky.

51:02
    Útok Vyškova zastavil ofsajd.

50:23
    Popelka pálil z levého kruhu, Jaroslav Juda zasáhl vyrážečkou.

45:27
    Studený připravil gólovku pro Hefku, ale Jaroslav Juda scvakl betony včas.

45:13

44:51
    Domácí se osvobdili.

44:31
    Viktor Burian – 2 min., podrážení.

42:50
    Hostující Komínek se dostal před Judu a snažil se jej vymíchat, jenže domácí brankář se tentokrát překonat nenechal.
    42:19 David ŠTEFKA - 1:6

42:19
    DAVID ŠTEFKA šikovně tečoval puk po Holemého nahození. Asistence: Jan Holemý a Dominik Šarman.

Hraje se ve 4 na obou stranách.

41:48
    Současné vyloučení:
    Petr Slabý – 2 min., hrubost.

Matěj Mikulík – 2 min., hrubost.

40:57
    Hosté drží útočné pásmo, když Juda zastavil puk lapačkou a vhazuje se po pravici gólmana domácích.

40:01

Vše je připraveno k začátku třetí části.

Druhá třetina už tak divoká, co se branek týče, nebyla. Šnce měly oba týmy, ale ujala se pouze akce Vyškova z 35. minuty. Proto mají hosté pohodlný čtyřgólový náskok. Čeká nás ale ještě jedna třetina, ta začne asi v 19:31.

40:00

39:25
    Další zakázané uvolnění domácích.

39:16
    Domácím nevyšla rozehrávka a píská se zakázané uvolnění.

38:58

38:42
    Do dobré šance se dostal Kotrba, ale s forhandovým blafákem neuspěl.

37:45
    Domácím se nedaří překít do útočného pásma.

37:26
    Další vyhození Vyškova.

36:58
    Vyškov se osvobodil.

36:29
    David Lekeš – 2 min., vražení na hrazení.
    34:49 Tomáš KOMÍNEK - 1:5

34:49
    Rychlý protiútok zakončil po Lehečkově přihrávce střelou do odkryté branky TOMÁŠ KOMÍNEK. Asistence: Jakub Lehečka a Adam Studený.

33:58
    Domácí Vedral se dostal před Synka, ale ani nadvakrát jej nedokázal překonat.

32:59
    Hra se přelévá ze strany nastranu, ale bez šancí.

31:48
    Dobrou šanci měl domácí Broža, ale Synek udržel puk před brankovou čárou.

30:55
    Domácí Šantora se dostal před Synka, ale při bekhednovém blafáku podklouzl a nedokázal zakončit!

29:58
    Hostující Lekeš byl blízko vstřelení branky, puk po jeho střele těsně minul pravou tyč Judovy branky!

26:53
    Miroslav Juda – 2 min., hrubost + 5 min., bitka, odpyká Ondřej Broža.

David Štefka – 2 min., bitka.

26:53
    Závar před domácím brankářem končí bitkou!

25:16
    Hosté se drží v útočném pásmu, ale chybí střelba.

24:10
    Jaroslav Juda zastavil nahozený puk, vhazuje se po levici gólmana domácích.

23:12
    Hostující Lekeš nabruslil do útočného pásma a vyslal puk na branku. Domácí brankář puk zastavil a vhazuje se po jeho pravici.

Vyškov se celkem v poklidu ubránil, domácí vyslali pouze dvě střely na branku.

22:00

20:17

20:01

Domácí budou hrát přesilovku.

Už přicházejí také hráči Výškova a za chvíli začne druhá třetina.

Na ledě už máme rozhodčí a domácí hráče.

Domácí šli překvapivě do vedení, to jim ale vydrželo jen necelých 6 minut. Hosté pak třemi brankam,i v rozmezí jedné minuty strhli vedení na svou stranu a kontrolovali hru. Přidali i čtvrtý gól a domácí hráče k ničemu nepustili. Ti to budou mít v dalším průběhu utkání těžké.

20:00

20:00
    Vlastimil Hefka – 2 min., hrubost.

19:48
    Pěknou kombinaci předvedli domácí Strnad s Miroslavem Judou, kousek jim chyběl ke vstřelení gólu!

19:18
    K dobré střele se dostal hostující Lehečka, ale tentokrát Judu nepřekonal.

18:18
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí.

17:05

16:25
    Další vyhození Vyškova, domácí se nemohou dostat do útočného pásma.

16:12
    Hosté se osvobodili.

15:05
    Dominik Hohl – 2 min., hákování.

15:05
    Do brejku se hnal domácí Vedral, ale byl faulován nemohl zakončit tak, jak by chtěl.

14:05
    Dobrou šanci měl hostující Popelka, ale Juda si místo u levé tyče pohlídal.

13:24

12:07
    Ke střele se dostal domácí Vedral, ale Synek zasáhl vyrážečkou.

11:45
    Žižka nahazoval puk od modré čáry, ale Krejčiřík netečoval a tak má Jaroslav Juda puk v lapačce.

11:28
    Zakázané uvolnění domácích.

10:38
    K dobré střele se dostal domácí Strnad, ale Synek si místo u levé tyče pohllídal.

10:12
    Útok domácích zastavil ofsajd.
    09:40 Adam STUDENÝ - 1:4

09:40
    ADAM STUDENÝ vyslal puk z vrchollu levého kruhu a kus černé gumy se zastavil až v síti. Asistence: Michal Janeček.

09:34
    Hostujcíí Štefka se dostal ke střele, Jaroslav Juda puk zastavil, následovala krátká strkanice.

08:42
    Vyškovu nevyšel pokus o dlouhou nahrávku, píská se zakázané uvolnění.

Konec oddechového času.

07:20
    Oddechový čas pro tým HHK Velké Meziříčí.
    07:20 Matěj SEBERA - 1:3

07:20
    Tak to je studená sprcha pro domácí! Třetí branku Vyškova dává MATĚJ SEBERA. Asistence: David Lekeš a Adam Studený.
    06:29 Michal JANEČEK - 1:2

06:29
    Hosté bleskově otočili skóre utkání, když se prosadil MICHAL JANEČEK. Asistence: Vlastimil Hefka.
    06:01 Jakub LEHEČKA - 1:1

06:01
    A je vyrovnáno, když po Komínkově nahrávce překonal domácího gólmana JAKUB LEHEČKA. Asistence: Tomáš Komínek.

05:05
    Jaroslav Juda zastavil nahozený puk a vhazuje se po levici domácího gólmana.

04:29
    V obrovské šanci netrefil puk před odkrytou brankou hostující Popelka.

03:04
    Domácí Dložela pálil z mezikruží, Synek zasáhl ramenem.

02:28
    Vyškovu nevyšla rozehrávka, píská se zakázané uvolnění.
    00:51 Jiří DOLEŽAL - 1:0

00:51
    Domácí JIŘÍ DOLEŽAL překvapil Synka a první střelou na branku otevřel skóre utkání. Asistence: Miroslav Juda a Petr Slabý.

00:01

Hráči obou celků, i trojice rozhodčích jsou na ledě, za malou chvíli utkání začne.

HHK Velké Meziříčí: J. Juda (P. Juda) – Chvátal, Lašák, Slabý (A), Trnka, Vlašín (C), Orsech, Kochánek – Kotrba, D. Dolníček I, Juráň (A) – Strnad, M. Juda, Doležal – Vedral, Burian, Šantora – Broža.
    Trenér: Jiří Adam

Hokej Vyškov: Synek (Šarman) – Macháň, Dluhoš, Studený, Holemý, Mikulík, D. Hohl, Hefka, Žižka (C) – D. Vašíček, Janeček, Tomajko – Lekeš, Sebera, Krejčiřík – Kořenek, Lehečka (A), Popelka – D. Štefka, Komínek (A).
    Trenér: Michal Konečný

Rozhodčí: Schenel – Smetková, Viskot.

Dnes ve Velkém Meziříčí uvidíme utkání 26. kola 2. ligy skupiny Východ mezi domácím HHK a Vyškovem.

Jedná se o souboj 2. celku v tabulce, kterým je Vyškov s předposledním, tedy 11. celkem, tím jsou domácí hráči.

Favorit je daný, tím budou hráči hostujícího týmu. Domácí ale mohou překvapit a připsat si první body v roce 2024. Bude to určitě zajímavé utkání. Buďte u toho s námi!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 1. Doležal (M. Juda, Slabý), 59. Vedral (Juráň, Lašák) – 7. Lehečka (Komínek), 7. Janeček (Hefka), 8. Sebera (Lekeš, Studený), 10. Studený (Janeček), 35. Komínek (Lehečka, Studený), 43. D. Štefka (Holemý, Šarman), 53. Tomajko (Janeček, Hefka)

Rozhodčí: Schenel – Smetková, Viskot