Columbus – Boston 1:4 (kon.) | NY Rangers – Carolina 1:6 (kon.) | Pittsburgh – Washington 3:4 (kon.)
Dallas – Montreal 3:4 (kon.) | Minnesota – Calgary 1:3 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
Winnipeg – Tampa 4:2 (kon.) | Arizona – Florida 1:4 (kon.) | Colorado – NY Islanders 5:4 (po pr.)
Edmonton – Philadelphia 5:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 6:3 (kon.) | Los Angeles – Toronto 0:3 (kon.)

Florida právě vstřelila branku!
    GUSTAV FORSLING vystřelil z pravého rohu obranného pásma přes celé kluziště do prázdné klece Arizony. Definitivní tečka za tímto utkáním. Bez asistence.
    Ekblad A., Reinhart S., Barkov A., Rodrigues E., Forsling G., Bobrovskij S.
    Välimäki J., Schmaltz N., Keller C., Kerfoot A., McBain J., Maccelli M.

57:15
    Arizona odvolala Vejmelku na střídačku!

54:27
    Vyloučení v týmu Florida Panthers:
    Oliver Ekman-Larsson – 2 min., držení.

49:57
    O'Brien odchází do kabiny, v utkání podle všeho končí. Rozhodčí ještě spolu komunikují, ale sudí Samuels-Thomas vyřkl očekávaný ortel. Dvě minuty za vysokou hůl a deset minut osobní trest.
    48:38 Matthew TKACHUK - 1:3

48:38
    6/6
    Hosté vytvořili pořádný závar před brankovištěm Arizony. O puk se rval hlavně MATTHEW TKACHUK, kterému je připsán gól! Ve skutečnosti si ukázkovou vlastní branku vstřelil Kesselring. Bez asistence.
    Kulikov D., Bennett S., Tkachuk M., Verhaeghe C., Bobrovskij S., Mikkola N.
    Kesselring M., Schmaltz N., Keller C., Kerfoot A., Durzi S., Vejmelka K.
    47:56 Sam REINHART - 1:2

47:56
    6/5
    Jenže Panteři se bleskově vrátili, Barkov od mantinelu přihrával na SAMA REINHARTA u brankoviště a tomu se povedlo protečovat z levé strany na vzdálenější tyč kolem Vejmelky. Ten takové zakončení vůbec nečekal a zůstal natisknut u levé tyče. Asistence: Aleksander Barkov, Carter Verhaeghe.
    Reinhart S., Barkov A., Tkachuk M., Verhaeghe C., Montour B., Bobrovskij S.
    Kerfoot A., McBain J., Dumba M., Vejmelka K., Moser J.

47:19
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Troy Stecher – 2 min., podrážení.

46:52
    Napřed zahrozil Barkov, který minul levou tyč. Poté z pravé strany vystřelil jedovku Montour. Kotouč se od horní tyče odráží do ochranné sítě! Komerční pauza.
    43:17 Alexander KERFOOT - 1:1

43:17
    5/6
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí se prosazují v oslabení! Lawson Crouse našel od levého mantinelu přihrávkou mezi kruhy ALEXE KERFOOTA, který výborně umístil svou střelu do pravého horního rohu. Asistence: Lawson Crouse.
    Kerfoot A., Durzi S., Stecher T., Crouse L., Vejmelka K.
    Ekblad A., Bennett S., Rodrigues E., Luostarinen E., Bobrovskij S., Ekman-Larsson O.

39:08
    Takže Jason Zucker dostává pět minut za bitku, pět minut za vražení na hrazení a trest do konce utkání.
    Na druhé straně Gustav Forsling dostává dvě minuty za vyprovokování bitky, pět minut za bitku a deset minut osobní trest.

39:08
    Valimaki byl tvrdě atakován Cousinsem u mantinelu. Rozhodčí signalizovali vyloučení. Do Cousinse, který stál u hrazení a byl zády do hřiště, vletěl Zucker, jenž ho přimáčkl k hrazení. Cousins se složil k ledu, ránu vůbec nečekal. Následně se popral se Zuckerem Forsling. Rozhodčí nyní řeší, jak to vyřeší.

22:56
    Liam O'Brien – 2 min., podrážení.

19:12
    Kevin Stenlund – 2 min., krosček.

16:50
    Náhle přišla obrovská šance Arizony! Ani Carcone, ani Sanford a ani Moset však nedokázali několika střelami v rozmezí několika sekund prostřelit Bobrovského, jenž se teď v brankovišti překonával.

12:59
    Reinhart trefuje levou tyč! Moc nechybělo, aby Florida šla do dvoubrankového vedení!

6/6
    Aktivita se Floridě vyplácí! CARTER VERHAEGHE se dostal do zakončení mezi kruhy a střelou zápěstím k levé tyči překonává Vejmelku. Bez asistence.
    Bennett S., Tkachuk M., Verhaeghe C., Montour B., Bobrovskij S., Mikkola N.
    Bjugstad N., Dumba M., Maccelli M., Crouse L., Vejmelka K., Moser J.

02:21
    Domácí Logan Cooley sice vstřelil branku, ale rozhodčí okamžitě rozpažil. Hlásí nedovolené bránění brankáři. Bobrovskij byl těsně před střelou postrčen a nemohl chytat.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 44. Kerfoot (Crouse) – 11. Verhaeghe, 48. Reinhart (Barkov, Verhaeghe), 49. M. Tkachuk, 58. Forsling

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Durzi, Kesselring, Moser, Dumba, Välimäki, Stecher – Keller (A), Kerfoot, Schmaltz (A) – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Carcone, McBain, Sanford – Zucker, L. Cooley, O'Brien.
    Trenér: André Tourigny

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekblad (A), Mikkola, Montour, Ekman-Larsson, Kulikov – Rodrigues, Barkov (C), Reinhart – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, Lundell, Cousins – Lomberg, Stenlund, Lockwood.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: Brenk, Samuels-Thomas – Gawryletz, Apperson