Vítkovice – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:6 (kon.) | K. Vary – Liberec 4:1 (kon.)
Třinec – Jihlava 2:3 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Pátek 05.01.2024, 18:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

64:57
    4/4
    Dukla právě vstřelila branku!

Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se prosazuje MATĚJ VOVSÍK a ukončuje tento zápas. Asistence: Ilarion Kuprijanov, Maxim Burkov.
    Vovsík M., Kuprijanov I., Burkov M., Cinka D.
    Volas P., Šilar T., Sikora P., Král J.

55:51
    6/6

Hosté čtyři minuty před koncem třetí třetiny srovnávají na 2:2. Oceláři propadli ve středním pásmu a přesnou střelou se pak prezentoval MAXIM BURKOV. Asistence: Jonáš Jungwirth, Ilarion Kuprijanov.
    Burkov M., Jungwirth Jo., Kuprijanov I., Vovsík M., Löffler D., Cinka D.
    Holub D., Volas P., Šilar T., Sikora P., Kozlík M., Král J.

45:56
    6/6
    Třinec právě vstřelil branku!

Oceláři jdou do vedení! Rychlý protiútok táhl TOMÁŠ ŠILAR, který pak z levé strany našel recept na jihlavského gólmana. Asistence: Matěj Kozlík, Petr Sikora.
    Šilar T., Kozlík M., Sikora P., Horváth A., Horváth A., Král J.
    Vovsík M., Löffler D., Kudrna V., Niederhafner T., Peš H., Cinka D.

34:12
    6/6

Po závaru před jihlavskou brankou je vyrovnáno! K dorážce po střele Tomáše Šilara dostal MATĚJ KOZLÍK. Asistence: Tomáš Šilar, Petr Sikora.
    Kozlík M., Šilar T., Sikora P., Ošmera A., Blaha D., Král J.
    Vandas T., Vildomec M., Váňa R., Modl J., Nosek R., Cinka D.

11:31
    6/6

Hosté se ujímají vedení, střelou z levé strany se prosadil JAKUB MODL.

Asistence: Rostislav Nosek, Tomáš Vandas.
    Modl J., Nosek R., Vandas T., Topol A., Váňa R., Cinka D.
    Holub D., Buják D., Šilar T., Šutý P., Gerych R., Král J.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 35. Kozlík (Šilar, Sikora), 46. Šilar (Kozlík, Sikora) – 12. Modl (Nosek, Vandas), 56. Burkov (Jo. Jungwirth, Kuprijanov), 65. Vovsík (Kuprijanov, Burkov)

HC Oceláři Třinec: J. Král (Skácel) – Buják (A), Ošmera, Volas, D. Holub, Andrle (A), A. Horváth – Kozlík, Sikora, Šilar – Gerych, Šutý (C), Spěváček – Lysak, Pánek, Bartoš – Blaha, Mikula.
    Trenér: René Mucha

HC Dukla Jihlava: Cinka (Sigmund) – Vovsík, Löffler, Vildomec, Topol, Jeletz, Vandas – Nosek, Peš, Burkov – Rauš, Kudrna, Niederhafner – R. Váňa, Modl, Báťa – Kuprijanov, Jo. Jungwirth, Klapica.
    Trenér: Petr Svoboda

Rozhodčí: Vaněk, Koziol – Konvička, Klimek