Stal Rz. – FC Košice 0:0 (zruš.) | Příbram – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 1:0 (kon.)
Liberec – Černo More 1:0 (kon.) | Prostějov – Start Brno 2:2 (kon.) | Žilina – L. Mikuláš 5:0 (kon.)
Niš – Karviná 0:2 (kon.)
FK Příbram
3:1 (2:0)
FK Dukla Praha
Středa 24.01.2024, 11:00 • Písek • Přípravný zápas

67
    Sudí posléze ukázal jednomu hráči Dukly kartu žluté barvy za předešlý zákrok.
    64. Martin DOUDĚRA - 3:1

64
    Dukla právě vstřelila branku!

Hosté snižují na 1:3! Po krásné kombinaci se MARTIN DOUDĚRA dostal až do vápna, kde zakončil přízemně k levé tyči.
    51. Ondřej NOVOTNÝ - 3:0

51
    Příbram právě vstřelila branku!

A je to už 3:0 pro Příbram! Fantastický centr z levé strany našel ONDŘEJE NOVOTNÉHO, který hlavičkou nedal brankáři šanci zasáhnout.

46
    Do druhé půle přišly zcela nové sestavy:

Příbram: Melichar – Vokřínek, Jelínek, Matoušek, Antwi, Krch, Dudl, Novotný, Hašek, Andronikou, Fall

Dukla: Rada – Ullman, Jeřábek, Holiš, Ludvíček, Douděra, Hudec, Kozel, Hrubeš, Buchvaldek, Zeronik
    44. Michal HOŠEK - 2:0

44

Před poločasovou přestávkou se domácí ujímají dvoubrankového vedení! Centr z volného kopu letěl na zadní tyč, kde ukázkově poslal hlavou míč za záda brankáře MICHAL HOŠEK.

41
    Ke srovnání byl nyní blízko Moulis, ale jeho přízemní střela levačkou skončila sražená v zámezí!

25
    Tentokrát už číhala před hosty prázdná brána! Babka totiž centr z rohu vyrazil pouze k nohám soupeře, ale ten v pádu přestřelil svatyni Příbrami!

16
    Nyní už to bylo ze strany hostů daleko lepší, ovšem střelecký pokus letící k levé tyči vyrazil Babka!
    13. Jakub NEČAS - 1:0

13

Domácí celek se ujímá vedení! Po katastrofální rozehrávce stopera Dukly se Příbram dostala do rychlého útoku, jenž byl zakončen JAKUBEM NEČASEM přesně k tyči.