69
    ze hřiště odchází Ouedraogo, přichází Bansé.
    57. Bertrand TRAORÉ - 2:1

57
    Burkina Faso právě vstřelila branku! Je sníženo! K exekuci pokutového kopu se postavil BERTRAND TRAORÉ, který penaltu s přehledem proměnil!

56
    Burkina Faso bude kopat penaltu!

55
    Rozhodčí se nakonec jde podívat na video!
    48. Lassine SINAYOKO - 2:0

48
    Mali právě vstřelilo branku! Mali krátce po změně stran přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k postupu do čtvrtfinále! LASSINE SINAYOKO prošel z pravé strany do vápna, navedl si míč na levačku a obstřelil bezmocného brankáře!

36
    Mali v posledních minutách zahazuje jednu šanci za druhou! Doumbia dostal přihrávku proti noze, ale Koffi neskutečným přesunem zamezil druhému gólu!
    33. Haidarova akce

33
    Ihned po skončení krátké přestávky se do zakončení dostal Haidara, jehož přízemní zakončení těsně minulo branku!

28
    Žlutá karta pro tým Burkina Faso (A. Tapsoba).

25
    Další obrovská šance Mali! Do pokutového území se dostal Doumbia, který zakončoval placírkou, ale brankář Koffi vytáhl výborný zákrok!

15
    Mali mohlo přidat druhou branku! Po krásném průniku Haidary se do odraženého míče opřel Adama Traoré, jehož rána skončila nad břevnem.
    3. Edmond TAPSOBA - 1:0

3
    Mali právě vstřelilo branku! Mali se už ve třetí minutě dnešního souboje dostává do vedení! Po centru z pravé strany hlavičkoval dobíhající Doumbia pouze do tyče. Odražený míč si pak pod břevno nešťastně srazil EDMOND TAPSOBA!