Heidenheim – Dortmund 0:0 (kon.)
1.FC Heidenheim 1846
0:0 (0:0)
Borussia Dortmund
Pátek 02.02.2024, 20:30 • Voith-Arena, Heidenheim • Německá Bundesliga • 20. kolo

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 11:8. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:7. (22:29:19)

Zápas končí bezbrankovou remízou a Dortmund podruhé v sezóně ztrácí proti Heidenheimu body! Dortmund sice vstřelil ve 26. minutě gól, ovšem ten neplatil pro ofsajd Malena. Moc velkých šancí jsme v zápase neviděli, ovšem v samotném závěru mohl Heidenheim jít do vedení, ovšem Sessa hlavičkou netrefil branku jen o pár centimetrů. Skóre tak zůstalo 0:0 a oba týmy si odnášejí zasloužený jeden bod. S pohledem na statistiky dnešního utkání se s vámi loučím a budu se na vás těšit u dalšího zápasu ze světového fotbalu. Na počtenou!

90+6

90+6
    Dortmund se ubránil a je tu konec zápasu!

90+5
    Malen vidí po faulu žlutou kartu.

90+5
    Šance pro Heidenheim skórovat ještě po přímém kopu, který taktéž bude zahrávat Pick.

90+5
    Florian Pick zahrál tento rohový kop, ovšem ten je odvrácen Füllkrugem.

90+4
    Ovšem je tu rohový kop pro domácí Heidenheim, když se dopředu dostal Schimmer.

90+4
    K míči se dostali ještě hosté, kteří se mohou posnažit vstřelit branku v poslední minutě zápasu.

90+3
    Těsně před Malenem teď přihrával Müller, ovšem pro domácí vše dobře dopadlo.

90+2
    Maatsen se nedostal ke střele a nyní opět hrají domácí.

90+1
    Obrovská šance domácích! Sessa dostal krásný centr a hlavičkou se snažil skórovat a jen těsně kolem tyče proletěl míč. Doklepnout ho do branky mohl Stefan Schimmer, ovšem ten nedosáhl na míč.

90+1
    Dopředu teď můžou domácí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Místo Tima Kleindiensta teď přichází na poslední minuty Adrian Beck.

89
    Malen zasekl míč ve vápně, ovšem podklouzla mu levá noha a Malen zůstává na zemi a je ošetřován.

88
    Jan Schöppner teď dlouhým odkopem osvobodil domácí.

88
    Nadále se však snaží Dortmund vstřelit branku a kombinují okolo vápna Dortmundu.