Třinec – Liberec | 5:1 (kon.) | | | Motor ČB – Plzeň | 4:3 (kon.) | | | K. Vary – Olomouc | 1:3 (kon.) |
Vítkovice – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 7:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Kladno | 5:0 (kon.) | | | Vítkovice – Slavia | 6:2 (kon.) |
K. Vary – Mountfield HK | 4:2 (kon.) | | | Zlín – HC Litvínov | 3:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Nový Jičín | 0:3 (kon.) | | | Technika Brno – Opava | 1:3 (kon.) |
Liberec – K. Vary | 6:4 (kon.) | | | Jihlava – Třinec | 0:12 (kon.) |
Michalovce – Zvolen | 3:0 (kon.) | | | HC Slovan – Humenné | 7:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves | 3:2 (kon.) |
Nové Zámky – Nitra | 1:5 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 4:1 (kon.) | | | Košice – Banská Bystrica | 0:1 (kon.) |
Trnava – Modré Krídla | 2:3 (kon.) | | | Rimavská Sobota – Skalica | 0:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Prešov | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Topoľčany – Žiar nad Hronom | 5:2 (kon.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
4:2
(2:1, 1:1, 1:0)
Mountfield HK
Marie Valentová
Branky a nahrávky:
5. Wardas (L. Slavík), 11. V. Blažek (D. Sedláček, Gombár), 33. V. Blažek (Kůrka), 60. V. Blažek (D. Sedláček) – 5. Páleník (Studnický), 40. Páleník (Koklar, Forejtek)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Kašpar (Kadoun) – Dyk (A), F. Čermák, Kůrka, Gombár, Bauer, D. Postl – Wardas (A), L. Slavík, Kyncl – Poizl (C), D. Sedláček, V. Blažek – Žalud, Š. Šilhan, Michalov.
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: M. Záruba (Růžička) – Janeček, Vencl, Forejtek (A), Studnický, D. Pavlík, Wališ – Hendrych (A), Šichan, T. Vítek (C) – Vondruška, Páleník, Fi. Klíma – Hornych, Koklar, J. Pánek – Frolík.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: M. Záruba (Růžička) – Janeček, Vencl, Forejtek (A), Studnický, D. Pavlík, Wališ – Hendrych (A), Šichan, T. Vítek (C) – Vondruška, Páleník, Fi. Klíma – Hornych, Koklar, J. Pánek – Frolík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
David Sedláček – 2 min., hákování.
Tobiáš Vítek – 2 min., podrážení.
Patrik Hendrych – 2 min., krosček.
Kryštof Dyk – 2 min., podrážení.
Jaroslav Vondruška – 2 min., hákování.
Marko Michalov – 2 min., podrážení.
Filip Klíma – 2 min., podrážení.
Tobiáš Vítek – 2 min., hákování.