Kometa Brno – Třinec 4:3 (po pr.) | Jihlava – Vítkovice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 8:1 (kon.)
Liberec – Sparta 1:4 (kon.) | HC Litvínov – Přerov 6:3 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 3:6 (kon.)
Plzeň – Pardubice 2:3 (kon.)
Berani Zlín
3:6 (0:2, 2:1, 1:3)
HC Motor České Budějovice
Sobota 03.02.2024, 14:15 • CCM Aréna, Zlín • DHL Extraliga juniorů • O účast v play-off
    57:18 Martin HOLBA - 3:6

57:18
    5/4
    Zlín právě vstřelil branku!
    Přece jenom tady máme ještě změnu ve skóre. Postaral se o něj již tříbodový MARTIN HOLBA. Tento útočník domácího celku tak v závěrečných minutách utkání potrestal vyloučení soupeře. Asistence: Zdeněk Urban a Lukáš Heš.
    Holba M., Urban Z., Heš L., Vaculík M., Zavřel M.

5/4
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Tak tady už je pravděpodobně rozhodnuto vážení! V půlce třetiny zvyšuje na zatím největší rozdíl ALEXANDR REMEŠ. Ten svým pokusem dokázal využít zlomené psychiky domácích, kteří by se už nejraději viděli v kabině. Asistence: Marcel Kříž a Matyáš Humeník.
    Remeš A., Kříž Mar., Humeník M., Tůma T., Hoch Š.
    Špaňhel M., Zavřel M., Čechmánek J., Pilát T.

5/5
    Tak toto by mohla být rozhodující dvouminutovka! Opět totiž musí lovit kotouč z vlastní svatyně gólman Beranů, a to po střele MATYÁŠE HUMENÍKA. Ten se zasloužil o navrácení tříbrankového vedení svému celku. Asistence: Štěpán Hoch a Dominik Vachun.
    Humeník M., Hoch Š., Vachun D., Tůma T., Tomas R.
    Zavřel M., Šišák M., Vaculík M., Holba M., Heš L.
    40:43 Štěpán HOCH - 2:4

40:43
    5/5
    A hráči Motoru se opět dostávají do bezpečného vedení! Vstup do utkání předvádí ŠTĚPÁN HOCH. Ten se po méně než minutě postaral o zaskočení celé obrany domácího celku, která nyní jen nevěřícně kroutí hlavou. Asistence: Michal Kusak a Petr Placek.
    Hoch Š., Kusak M., Placek P., Sochor A., Willmann M.
    Nábělek P., Burian A., Laciga A., Čechmánek J., Pilát T.
    39:00 Lukáš HEŠ - 2:3

39:00
    5/5
    Tak přece jenom tady máme ještě zápletku, která by mohla dnešní utkání ještě pořádně zdramatizovat. Pouhou minutu před koncem druhé třetiny přidává veledůležitou branku do kabiny LUKÁŠ HEŠ. Ten svým zakončením dal svým spoluhráčům ještě jednu šanci na změnu průběhu utkání. Asistence: Martin Holba a Patrik Nábělek.
    Heš L., Holba M., Nábělek P., Vaculík M., Zavřel M.
    Sochor A., Kusak M., Pitel R., Willmann M., Placek P.
    35:04 Martin HOLBA - 1:3

35:04
    5/5
    Tak přece jenom není pro Berany všem dnům konec! Po méně než minutě se zmohl k bleskurychlé odpovědi MARTIN HOLBA. I on se dostal k dorážce z bezprostřední blízkosti. K jeho radosti nakonec dokázal propasírovat kotouč skulinkou mezi gólmanem a tyčí a snížil ztrátu opět na dvoubrankovou. Asistence: Adam Laciga a Tomáš Pilát.
    Holba M., Laciga A., Pilát T., Špaňhel M., Velikovský J.
    Aulický V., Remeš A., Tomas R., Březina T., Bystřický J.
    34:07 Richard PITEL - 0:3

34:07
    5/5
    Tak nyní to vypadá již pro hráče Motoru velmi nadějně! Velkého zmatku před brankovištěm dokázal nejlépe využít RICHARD PITEL. Ten svým zakončením od pravého kruhu dokázal kotouč dostat za záda zaskočeného Uherka. Asistence: Michal Kusak a Tadeáš Tůma.
    Pitel R., Kusak M., Tůma T., Vachun D., Sochor A.
    Zavřel M., Lukaštík O., Klimek A., Kaláč F., Ramert J.

5/5
    Tak toto je velmi důležitá branka pro tým z jihu Čech! Po dalším tlaku domácích ševců se podařilo ADAMU SOCHOROVI potrestat další zaváhání obrany soupeře. Svým zakončením do zcela prázdné brány úspěšně završil celé přečíslení dva na jednoho. Asistence: Michal Kusak a Richard Pitel.
    Sochor A., Kusak M., Pitel R., Tůma T., Vachun D.
    Špaňhel M., Nábělek P., Laciga A., Čechmánek J., Pilát T.

12:50
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Filip Kaláč.

09:44
    Štěpán Hoch – 2 min., podrážení.
    09:35 Radek TOMAS - 0:1

09:35
    5/5
    A máme tady první gól utkání vážení! Po velkém zaváhání soupeře se dostal k úspěšnému zakončení RADEK TOMAS. Ten při akci dva na dva pálil z první přímo z prostoru mezikruží. Na jeho přesnou střelu byl pak brankář už příliš krátký. Asistence: Marcel Kříž a Alexandr Remeš.
    Tomas R., Kříž Mar., Remeš A., Bystřický J., Březina T.

04:24
    Alexandr Remeš – 2 min., napadení.

00:40
    Richard Pitel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

Patrik Hlaváč

Branky a nahrávky: 36. Holba (Laciga, Pilát), 39. L. Heš (Holba, Nábělek), 58. Holba (Urban, L. Heš) – 10. Tomas (Mar. Kříž, Remeš), 18. Sochor (Kusak, Pitel), 35. Pitel (Kusak, T. Tůma), 41. Hoch (Kusak, Placek), 42. Humeník (Hoch, Vachun), 50. Remeš (Mar. Kříž, Humeník)

Berani Zlín: Uherek (Kowalczyk) – Zavřel, Šišák, Velikovský, Špaňhel (A), Lukaštík, Nábělek, Burian (C) – Ramert, Pešák, Kaláč – Pražan, Laciga, Čechmánek – L. Heš, Pilát, Klimek – Vaculík, Urban, Holba.
    Trenér: Juraj Jurík

HC Motor České Budějovice: Mařík (Schacherl) – T. Tůma, Vachun, Placek, Březina, Willmann (A), Buzek, Bystřický – Humeník, Pitel (C), Kotous – Hoch, Mar. Kříž (A), Kuprijanov – Remeš, Tomas, Šimon – Sochor, Kusak, Aulický.
    Trenér: David Vrbata

Rozhodčí: Vaněk, Šico – Blažek, Jurčík