Technika Brno – Havířov 2:3 (po pr.) | Děčín – Příbram 1:3 (kon.) | Letňany – Chomutov 5:8 (kon.)
Ústí n/L – Mostečtí Lvi 4:0 (kon.) | Hronov – Cheb 7:4 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Žďár n/S 4:0 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 3:4 (kon.) | Opava – Vyškov 4:5 (0:1 po s.n.)
Vrchlabí – Tábor 3:2 (kon.) | Kobra – Písek 7:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Řisuty 5:2 (kon.)
Nový Jičín – SHKM Hodonín 4:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
HK Opava
4:5 (1:0, 2:4, 1:0 - 0:0)
Hokej Vyškov
Sobota 10.02.2024, 17:00 • Krystal aréna, Krnov • 2. liga skupina Východ • 36. kolo

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Hokej Vyškov.

Autorem vítězného nájezdu je TOMÁŠ KOMÍNEK!

64:40
    Slezan přežil ještě jeden velký závar a už je kompletní! Čeká nás posledních dvacet minut prodloužení.

62:24
    Niko Ervasti trefil holí do obličeje střílejícího protihráče a putuje na dvě minuty za katr.

61:10
    Tomáš Komínek v úniku orazítkoval opavské břevno!

57:16
    Opava teď přežila klinickou smrt! Vyškovští domácí totálně rozebrali a mezi kruhy měl na holi vedoucí branku Dominick Vašíček. Hostující útočník ale selhal a Slezan přežil i následný závar.

56:15
    Teď ale přichází pro domácí problém! Jiří Šindelář totiž dostává dvě minuty za hákování. Jednalo se o zbytečný faul v soupeřově třetině.

56:07
    Potenciálně vítěznou branku měl na holi Kryštof Stuchlík! Tomáš Rousek nahrával přes osu kluziště na zadní tyč, kde číhal právě opavský útočník, ten ale kotouč posunul jen do boční sítě Kořénkovy svatyně!

51:19
    Opava právě vstřelila branku!
    Teď už se více než tři stovky fanoušků radují! KRYŠTOFU STUCHLÍKOVI se totiž po nahrávce na útočnou modrou otevřel prostor a opavský útočník bekhendem puk z mezikruží posílá přímo pod víko – 4:4! Asistence: Tomáš Káňa, Tomáš Rousek.

50:00
    Opavští vypíchli kotouč na vlastní modré a Jan Vašenka se ocitl v úniku! Útočník Slezan měl políčeno na místečko u pravé tyče, ale Kořének puk vyráží do rohu kluziště!

43:03
    Vyloučení v týmu HK Opava:
    Michael Foltýn – 2 min., sekání.

43:03
    Po naprosto šílené rozehrávce domácích se zjevili dva hráči Vyškova před opavskou brankou zcela sami! Po neúspěšném zakončení prvního hráče hostů přišla ještě dorážka, při které zatáhl za ruční brzdu Michael Foltýn! Nebýt jeho faulu, hosté by vedli o dvě branky.

38:01
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Hosté dokonce udeřili ve vlastním oslabení! Opavské defenzivě ujel ADAM STUDENÝ, který propálil Slíže ranou pod horní tyč. Asistence: Tomáš Komínek, Jakub Lehečka.

35:17
    Kryštof Kadula byl zasažen vysokou holí a Jan Holemý dostává za svůj zásah vysokou holí trest na 2+2 minuty! Ve tváři opavského útočníka se totiž objevila krev.

34:38
    Je srovnáno! V přesilovce už se na to nemohl dívat NIKO ERVASTI, který napřáhl na modré ke střele, a jeho projektil se zastavuje až v síti! Asistence: Josef Krejsa, Jakub Ślusarczyk.

32:41
    Matěj Mikulík musel před vlastní brankou zatáhnout za ruční brzdu a dostává dvě minuty za podražení.

29:43
    Adam Beránek – 2 min., napadení.

Vyloučení v týmu Hokej Vyškov:
    Michal Janeček – 2 min., hrubost.

26:30
    Vyrovnání měl na holi Kryštof Stuchlík, který měl mezi kruhy na zakončení moře času, ale trestuhodně minul zařízení!

26:00
    Pozor, hosté otáčí skóre! Střelu Jana Holemého od modré Marek Slíž vyrazil jen přímo k osamocenému JAKUBU LEHEČKOVI, který puk uklidil do prázdné branky. Asistence: Jan Holemý, Tomáš Komínek.

25:17
    Opava vyrobila hrubku ve vlastní třetině a je za to potrestána! Hosté u mantinelu zachytili kotouč a vzniklo z toho přečíslení dvou na jednoho. David Lekeš přes padajícího obránce přihrál na JAKUBA LEHEČKU, který zblízka uklidil touš pod břevno Slížovy svatyně. Asistence: David Lekeš.

23:30
    Rouskovi na útočné modré utekl kotouč, čehož k úprku využil Matěj Sebera! Hostující útočník chtěl své sólo zakončit zakončením k levé tyči, Marek Slíž ale předvedl důležitý zákrok vyrážečkou!

22:33
    Tomáš Rousek mohl přesilovku velice rychle využít! Opavský snajpr pálil z pravého kruhu a Kořének kotouč na první pokus nezkrotil, nikdo z Opavských se však k dorážce nedostal!

22:11
    Další komplikace pro Vyškov. Hosté dostávají dvě minuty za zdržování hry, Jan Dluhoš totiž vyhodil puk z vlastní třetiny do hlediště.

21:33
    Hned vzápětí ale remízový stav znovu neplatí. MAREK BRADA s kotoučem vyjel z rohu kluziště a ranou z mezikruží překonává Michala Kořénka! Ten toho zřejmě moc neviděl. Asistence: Josef Krejsa.

20:49
    Hosté krátce po začátku druhé třetiny srovnávají krok! Jejich přečíslení se změnilo v poměrně nepřehlednou situaci, na jejímž konci práskl do kotouče ADAM POPELKA, který Slíže prostřelil zřejmě na bližší tyči. Asistence: Jakub Lehečka.

18:01
    Poměr sil na ledě se vyrovná, dvě minuty za hákování dostává Jan Štefka. Minutu a čtvrt budeme hrát ve čtyřech na obou stranách.

17:17
    Jan Štindl před střídačkami zbytečně poslal k ledu soupeře a jsou z toho dvě minuty za napadení.

14:45
    Střela Tomáše Komínka bez přípravy orazítkovala horní tyč Slížovy klece! Puk pak zamířil do ochranné sítě.

13:51
    Michael Foltýn – 2+2, hrubost,
    2 min..

Dominick Vašíček – 2 min., hrubost.

10:15
    Tomajko přímo před zrakem rozhodčího přepůlil hůl opavskému Häringovi a jsou z toho jednoznačné dvě minuty.

09:14
    Slezan se ujímá vedení! Po vyhraném vhazování posunul Tomáš Káňa kotouč na modrou, kde hned zápěstím střílel Niko Ervasti. Ránu finského zadáka ještě mimo dosah Michala Kořénka tečoval TOMÁŠ ROUSEK! Asistence: Niko Ervasti, Tomáš Káňa.

08:42
    Jakub Slusarczyk – 2 min., napadení.

Dominik Hohl – 2 min., hrubost.

02:15
    Vojtěch Krejčiřík přesnou přihrávkou našel hůl Matěje Sebery, který zblízka zakončoval, trefil ale pouze Marka Slíže!

Tomáš Chalupa

Branky a nahrávky: 10. Rousek (Ervasti, Káňa), 22. Brada (Krejsa), 35. Ervasti (Krejsa, Slusarczyk), 52. K. Stuchlík (Káňa, Rousek) – 21. A. Popelka (Lehečka), 26. Lehečka (Lekeš), 26. Holemý (Holemý, Komínek), 39. Studený (Komínek, Lehečka), rozh. náj. Komínek