Getafe – Celta Vigo 3:2 (kon.) | Mallorca – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Sevilla – Atlético 1:0 (kon.)
Barcelona – Granada 3:3 (kon.)
Getafe CF
3:2 (2:0)
Celta de Vigo
Neděle 11.02.2024, 14:00 • Estadio Coliseum (Getafe) • Španělská LaLiga • 24. kolo

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek víkendu a u dalších přenosů naviděnou. (16:05:21)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:13.

Utkání 24.kola LaLigy mezi Getafe a Celtou Vigo je u svého konce. Z těsného vítězství se radují domácí hráči. Ti se k němu nejvíce přiblížili ke konci první půle, kdy během pár minut skórovali do prázdné branky Mayoral a Mata. Do druhého poločasu nastoupila jiná Celta a také byla odměněna vyrovnáním zásluhou Larsena a Allendeho. Jenže v 89.minutě přišla velká chyba defenzivy, kterou potrestal domácí Mata. Proto zápas končí poměrem 3:2.

90+7

90+7
    Getafe mělo ještě k dispozici standardní situaci. Tu si vzal na starost Omar Alderete a vyslal nadějnou střelu, která nakonec míjí branku.

90+6
    Po centru Mihaila Ristiće se dostal k zakončení hostující Unai Núñez. Pro jeho smůlu byl v záklonu a míří vysoko nad.

90+5
    S důrazem to přehnal také Carles Aleñá, jenž může být rád, že neinkasoval žlutou kartu.

90+4
    Luis Milla si pomohl v souboji až moc důrazně a nabídl soupeři standardní situaci.

90+3
    Velký pozor si musel dávat David Soria, když likvidoval dalekonosnou střelu doprostřed svatyně.

90+2
    Na Coliseum už domácí fanoušci oslavují, jenomže do útoku zrovna míří Vigo.

90+1
    Po dobré práci byl Ilaix Moriba faulován na pravé straně a to je pro Getafe to nejlepší, co se mohlo stát.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Rozhodčí celou situaci ještě komunikoval s VARem. Branka platí.

89
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné, domácí jdou opět do vedení! Obrovská chyba v rozehrávce Celty se dostala až na kopačky Masona Greenwooda. Ten si připravil pozici k centru levou nohou, tím našel JAIMEHO MATU, který vyskočil výše než jeho strážce a padavým pokusem překonal pod břevno Guaitu. – 3:2.

88
    Celta odhadla přihrávku do ofenzivy a její stopeři budou moc kombinovat v zadní fázi hry.

87
    Getafe se nadále dostává do útoku a snaží se něco se zápasem udělat.

86
    Střídání v týmu Getafe CF:
    ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Ilaix Moriba.

85
    Celta Vigo právě vstřelila branku!
    Hostům se to podařilo, je vyrovnáno! Zkušený Iago Aspas si převzal míč před vápnem a vymyslel nádhernou průnikovku za obranu. Na ní si naběhl střídající TADEO ALLENDE, který po zpracování v pokutovém území dokázal prostřelit vyběhnutého Soriu. – 2:2.

Matyáš Kotlan

Branky: 41. Mayoral, 45+3. Mata, 89. Mata (Greenwood) – 71. Strand Larsen (Manquillo), 85. Allende (Aspas)

Karty:   62. Greenwood (GET) – 50. Tapia (CVG), 82. Ristić (CVG)

Getafe CF: Soria – Dakonam (C), Alderete, Rico – J. Iglesias, Maksimović (86. Moriba), Milla, Jor. Martín (75. Aleñá) – Greenwood, Mayoral, Mata.
    Náhradníci: Fuzato – D. Duarte, Ó. Rodríguez, Latasa, Carmona, Santiago, Herranz.

Trenér: Jose Bordalas

Celta de Vigo: Guaita – Tapia (C) (80. Douvikas), Núñez, C. Domínguez – Manquillo, Jailson (55. Aspas), Beltrán, Ristić – Mingueza (55. Allende), Strand Larsen (80. Sotelo), de la Torre.
    Náhradníci: I. Villar, J. Carrillo – Starfelt, C. Pérez, Cervi, K. Vázquez, M. Sánchez, M. Rodríguez.

Trenér: Rafael Benitez

Rozhodčí: Hernández – Naranjo, De Mendiola