Stuttgart – Mohuč 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.)
3:1 (2:0)
1. FSV Mohuč 05
Neděle 11.02.2024, 15:30 • MHPArena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 21. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:10. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:9. (17:39:54)

Je konec! Stuttgart nakonec zvládl dnešní duel a poráží Mohuč 3:1. Mohuč sice v úvodu hrozila Cacim, jenže ten trefil jen tyč. Poté bylo utkání přerušeno kvůli protestům. Ve 27. minutě hrozil Karazor, ale těsně minul branku. Další šanci měl Chris Führich, jenž v úniku brankáře nepřekonal. Do vedení se tak domácí dostali až v závěru poločasu, kdy se prosadil Maximilian Mittelstädt. O pár minut později navíc udeřil Jamie Leweling. Ve druhé půli navíc rozvlnil síť po krásném průniku Undav. Za hosty jen snížil Ludovic Ajorque.

90+4

90+3
    Domácí brankář Fabian Bredlow musel ještě zasahovat. Tentokrát si pohlídal ránu z ostrého úhlu a míč bez větších problémů vyrazil.

90+2
    Josha Vagnoman vhazoval na polovině soupeře, nicméně jeho pobídka směřovala do zadních řad. Stuttgart se drží na míči.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Stopeři Mohuče se usadili na polovině Stuttgartu, kde rozehrávku diriguje Sepp van den Berg. Stuttgart ale s přehledem drží defenzivní blok.

89
    Maximilian Mittelstädt se skvěle stáhl do vlastního vápna, kde riskantním zákrokem získal míč pro domácí celek.

88
    Stuttgart uklidňuje hru v zadních řadách a nikam se nežene. Ani hostující celek se zatím ne a ne dostat do zakončení.

87
    Domácí příznivci si závěr utkání užívají. Stuttgart letos prožívá fantastickou sezónu, a zejména na domácí půdě body neztrácí.

86
    Mohuč se usadila na polovině Stuttgartu, ale jen těžko si hledá cestičku do pokutového území.

85
    Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Josuha Guilavogui).

84
    Defenziva domácího celku si pohlídala Itův centr a odvrátila jej na rohový kop. Před Bredlowa už směřující hlavičkáři v tmavých dresech.

83
    Žlutá karta pro tým VfB Stuttgart (Atakan Karazor).

82
    Stuttgart hraje s míčem v zadních řadách a nikam se nežene. Domácí si dnešním triumfem upevní třetí pozici.

81
    Hráči v bílém opět kombinují s míčem na kopačkách a hledají si cestičku do pokutového území. Defenziva Mohuče má nyní hodně práce.

80
    Stuttgart se dral vpřed po levém křídle, jenže akce skončila výborným návratem obránců Mohuče. Pro centr z těžké pozice si došel gólman.

79
    Střídání v týmu VfB Stuttgart:
    ze hřiště odchází Deniz Undav, přichází Džong Woo-jong.

77
    Mohuč právě vstřelila branku! Rázem je sníženo! Hostující Mohuč udeřila z nenápadné akce! Defenziva Stuttgartu nedokázala odvrátit vysoký míč. Ve vápně se k němu dostal LUDOVIC AJORQUE, který hlavou uklidil balón k tyči!

Tomáš Kubečka

Branky: 45. Mittelstädt (Stenzel), 45+3. Leweling (Stenzel), 74. Undav (Rouault) – 77. Ajorque

Karty:   83. Karazor (STU) – 85. Guilavogui (MAI)

Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:10. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:9.
    VfB Stuttgart: Bredlow – Stenzel (62. Vagnoman), Anton, Itó, Mittelstädt – Karazor, Stiller (77. Dahoud) – Leweling (62. Guirassy), Millot, Führich (62. Rouault) – Undav (79. Džong Woo-jong).
    Náhradníci: Seimen – Massimo, Milošević, Stergiou.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Hanche-Olsen (71. Krauß), van den Berg, Caci – Papela (46. I Čä-song), Ngankam (46. Richter), Kohr (46. Barreiro), Amiri, Guilavogui, Burkardt – Ajorque.
    Náhradníci: Rieß – da Costa, Fernandes, Gruda, Mamutovic.