Sparta – Kometa Brno 4:5 (1:3 po s.n.) | Třinec – Litvínov 5:2 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 0:3 (kon.)
Kladno – Plzeň 3:4 (po pr.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 7:1 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 18.02.2024, 15:00 • WERK Arena, Třinec • Tipsport extraliga • 46. kolo

47:51
    Třinec si zahraje další přesilovou hru, protože Šalda se při pokusu otočit za litvínovskou brankou zasáhl holí do obličeje Voženílka. Litvínovský obránce obdržel dvě minuty.

41:03
    Na dvě minuty za sekání je vyloučen litvínovský Šalda.

37:25
    Koblasa chtěl odvolat faul Jeřábka, který jej na modré čáře podrazil, ale rozhodčí se nenechali zviklat a třineckého obránce vyloučili, protože Jeřábek nechal za sebou hůl, přes kterou Koblasa přepadl. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

36:30
    Černá třetina pro Litvínov. Dalším vyloučeným hráčem je Zygmunt, který zahákoval bez puku bruslícího třineckého hráče.

34:26
    Czuczman složil u mantinelu k ledu Voženílka a jede si sednout na trestnou lavici za držení. Výše trestu: 2 minuty.

23:22
    Nyní budou hrát ve výhodě hráči Litvínova. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen domácí Kurovský.

21:56
    První třinecká přesilovka, protože na dvě minuty za vysokou hůl byl vyloučen Maštalířský, který v pádu zasáhl holí do hlavy Kundrátka.

19:27
    Litvínov si zahraje přesilovku, poté co Kašeho zahákoval při pokusu o střelu Čacho. Slovenský útočník si posedí na trestné lavici dvě minuty.

09:21
    Litvínov si zahraje druhou přesilovku, poté co Kurovský zbytečně podrazil v útočném pásmu Kudrnu. Třinecký útočník je vyloučen na dvě minuty.

04:59
    Ondřej Kaše dostal ránu holi do obličeje od Daňa a Litvínov si zahraje první přesilovou hru. Daňo chtěl zasáhnout puk ve vzduchu, místo toho trefil tvář litvínoveského útočníka. Daňo dostal dvě minuty za vysokou hůl.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 23. Nestrašil (M. Růžička, Voženílek), 26. Čacho (Hrehorčák), 36. Nestrašil (M. Růžička, J. Jeřábek), 42. Daňo (Voženílek, M. Růžička), 44. L. Hudáček (Kurovský, Kacetl) – 2. Zile (D. Kaše), 48. Zile (Havelka)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Nedomlel, Adámek, J. Jeřábek, Polášek – M. Růžička (A), Nestrašil, Voženílek – Kurovský, L. Hudáček, Daňo – Sikora, Vrána (C), M. Roman – Hrehorčák, Čacho, Dravecký (A).
    Trenér: Moták.

HC VERVA Litvínov: Zajíček (M. Tomek) – D. Zeman, Baránek, Jaks, Zile, Demel (A), Czuczman, Šalda – Koblasa, Gut, Kudrna – O. Kaše (C), D. Kaše (A), Hlava – Abdul, Kirk, Maštalířský – Havelka, Jurčík, Zygmunt.
    Trenér: Mlejnek.

Rozhodčí: Obadal, Ondráček – Lederer, Rampír.