Chomutov – Slavia 4:1 (kon.) | Kladno – Plzeň 3:2 (po pr.) | Salzburg – Kometa Brno 7:2 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 4:3 (3:2 po s.n.) | Zlín – Pardubice 1:4 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 1:5 (kon.)
Č. Budějovice – K. Vary 2:0 (kon.) | Třinec – Liberec 4:3 (3:2 po s.n.)
konec
HC Motor České Budějovice
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 22.11.2019, 17:30 • Budvar aréna • turnaj O Pohár DHL • 20. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (19:40:31)
   
  59:31
  Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Krcho – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Křemen – 2 min., držení).
   
  58:13
  Patrik Najman byl v rohu kluziště, ve vlastní obranné třetině. Zkusil zacílit velkým obloučkem na odkrytou branku. Už to vypadalo, že do ni kotouč zapadne, nakonec ale jen těsně minul pravou tyč!
   
  57:23
  Karlovarští hokejisté to zkusí bez brankáře, Adam Horák zůstává na střídačce svého týmu.
   
  57:23
  Hostující střídačka reaguje na vývoj utkání oddychovým časem.
   
  56:56
  Lukáš Pavlát dostal dobrou přihrávku, která mu otevřela cestu k brance. Z dobré pozice ale domácí obránce neuspěl, neboť byl Horák úspěšnější a rukavicí dostal kotouč mimo brankovou konstrukci.
   
  55:45
  Matouš Masopust jel s kotoučem ve středním pásmu, načež jej nahodil za Horákovu branku. Tam si ho sebral právě karlovarský brankář, který tak dostal puk na hokejky svých spoluhráčů.
   
  54:21
  Vít Jiskra, hostující kapitán, se snažil nacpat před branku a z těchto míst zakončit. Naneštěstí pro něj ale neprošel přes posledního obránce domácích a se svou akcí tedy neuspěl.
   
  53:51
  Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Novák – 2+2 min, hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Černý – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).
   
  53:41
  Benda nahodil od modré čáry, ovšem jeho nahození nemělo potřebnou razanci, a tak k brance sotva doklouzalo. Dvořák jej pak betonem dostal mimo své brankoviště.
   
  52:37
  Motorácký tlak ale pokračuje! Jakub Novák zkoušel střelu od modré čáry. Jeho pokus přitom nebyl špatný, nicméně Horák na něj viděl a neměl problém dostat ho mimo nebezpečnou zónu.
   
  51:47
  Stejskal měl kotouč na holi, přičemž si zkoušel najet do prostoru mezi oba kruhy. To se mu povedlo, následná střela ale neměla potřebnou razanci. K Stejskalovi se totiž stáhl domácí obránce a pokus mu znemožnil.
   
  50:40
  Po dalším ze zakázaných uvolnění se hra přesouvá před Adama Horáka, který v posledních okamžicích čelí velkému tlaku domácích útočníků.
   
  49:09
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Důležitá branka pro domácí celek! Po menším tlaku, který si domácí vytvořili, se ke kotouči dostal JAKUB ČÍŽEK, a ten za Horákova záda poslal důležitou druhou trefu! Asistence: Václav Svach.
   
  47:54
  Nyní už si Adam Horák opět připisuje úspěšný zákrok. Lapil pokus, který na něj letěl zblízka. Poté, co se na led dostaví pětky obou týmů, se tak bude vhazovat.
   
  46:42
  Obrázek hry se oproti předešlým okamžikům nemění. Karlovarští hráči mají kotouč na holi, ovšem nemohou se prokombinovat přes střední pásmo a tím pádem ani k nějaké zajímavé střele.
   
  45:44
  Hostující hráči se vymanili ze sevření a poprvé se podívali také na opačnou stranu kluziště, kde však nic moc nevymysleli a domácího Dvořáka k zákroku nepřinutili.
   
  44:13
  Tomáš Hubata zkusil štěstí od modré čáry. Ani jeho pokus nebyl vůbec špatný, ovšem karlovarský brankář byl i v tomto minisouboji úspěšný. Motor snad ještě Karlovarské nepustil v této třetině do pásma.
   
  43:33
  Matouš Masopust dostal přihrávku přímo před branku a rázem měl dobrou šanci ke skórování. Mířil na vzdálenější tyč, ale bez úspěchu. Horák byl i tentokrát neomylný a kotouč udržel.

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 7. Novák (Čížek), 50. Čížek (Svach)


  HC Motor České Budějovice: Dvořák (Ludvík) – Novák, Pavlát, Svach, Doktor, Hubata, Najman – Janoch, Krcho, Silný, Čížek, Řezáč, Hrubec, Masopust, Pouzar, Schwartz, Hracholski, Pigl, Ryba
  HC Energie Karlovy Vary: Horák (Vít) – Stejskal, Kořán, Mikulec, Benda, Cestr – Seidler, Záruba, Šťastný, Bačo, Rozhon, Jiskra, Konášek, Novotný, Křehlík, Holub, Černý, Křemen, Adámek

  Rozhodčí: Micka – Šimánek, Lhotský