Zlín – Kolín 4:3 (po pr.) | Litoměřice – Přerov 2:1 (kon.)
po prodl.
Berani Zlín
4:3 (0:1, 3:1, 0:1 - 1:0)
SC Marimex Kolín
Neděle 04.12.2022, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Chance liga • 27. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je ode mne vše, děkuji všem čtenářům tohoto online přenosu za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (18:11:57)
   
  Po zajímavé, vyrovnané bitvě tedy do druhé poloviny základní části této chanceligové sezony vstupují o chlup lépe Berani, když Kolín porážejí 4:3 po prodloužení. Rozhodně to ale znovu nebyl od vloni ještě extraligového mužstva nikterak oslnivý výkon. Zato Středočeši bojovali vskutku srdnatě a o lepší výsledek je připravila především nepříliš povedená první desetiminutovka druhé třetiny.
   
  Konec zápasu.
  64:38 Antonín HONEJSEK - 4:3
   
  64:38
  Zlín právě vstřelil branku!
  Přeci jen přichází rozhodnutí ještě v prodloužení! Utkání vyhrávají domácí Berani, kteří tak Kolín poráží poprvé v této sezoně. Kubiš zpoza branky skvěle nachytal Soukupa a našel volného ANTONÍNA HONEJSKA, který rychlou střelu rozhodnul o výsledku utkání. Asistence: Pavel Kubiš.
   
  63:45
  Poslední minutu drží puk žlutomodří, ale spíše než že by rozjeli nějakou akci jej opravdu jen kontrolují.
   
  63:10
  Přeci jen teď přišly hned za sebou solidní příležitosti nejprve na kolínské a následně i zlínské straně. Soukup má další dobrý zákrok.
   
  62:40
  Subjektivně musím přiznat, že jde o dost možná nejnudnější prodloužení tři na tři, jaké jsem dosud viděl. Dosud nedošlo prakticky k žádné větší šanci.
   
  62:02
  Matějček pozastavil rozjíždějící se akci a zajel s pukem zase až ke své bráně. Následně se dopustil jeden z jeho spoluhráčů postavení mimo hru při přejezdu do útočného pásma.
   
  61:26
  Teď Gagova akce, ale skvěle chytající Soukup jeho zakončení pokryl.
   
  60:52
  První větší akce prodloužení přichází až teď, Sedláčkova střela však rozhodně neměla gólové parametry.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Radost Kolínských, kteří vybojovali na zlínském ledě cenný bod! V závěru to byl drtivý tlak Zlína, který však rozhodující trefu nepřinesl, a tak nám o výsledku rozhodne až prodloužení, popřípadě nájezdy. Je jasné, že Zlín i Kolín berou alespoň bod.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:27
  Zase to vypadalo na obrovskou příležitost pro Berany. Puk poskakoval kolem brankoviště, ale nikomu se jej nepovedlo usměrnit mezi tři tyče.
   
  58:03
  Mrázek nachytal kličkou gólmana Kolína, vytáhl si jej a pak se snažil zpoza branky zakončit. V brankovišti se však rychle vyrojilo hned trio domácích a kotouč za každou cenu vystrčilo pryč z nebezpečí.
   
  57:25
  Kolínští po vyhraném buly rychle vyhazují směr zlínská brána a šetří další důležité vteřiny. Je zřejmé, že hosté utkání směřují k prodloužení.
   
  57:05
  Sedláček dostal přihrávku na zadní tyč a zkoušel usměrnit pohotově puk za záda Soukupa, ten se naštěstí pro hosty rychle přesunul.
   
  Dnešní utkání sleduje 1376 diváků.
  Marken.cz

  David Jabůrek

  Branky a nahrávky: 21. Gago, 23. Bukač (Hejcman, Köhler), 30. Kubiš (Hejcman, Zbořil), 65. Honejsek (Kubiš) – 3. J. Půček (Morong, Čáp), 35. Pajer (Matějček), 42. Pajer (J. Půček)


  Berani Zlín: Huf – Suhrada, Kachyňa, Talafa, Bukač, Zbořil, Bartko, Husa – P. Sedláček, Honejsek, Ondráček – Kubiš, Kindl, Frömel – Gago, Hejcman, Illéš – Köhler, Luža, Mrázek.
  Trenér: Rostislav Vlach

  SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Piegl, Křepelka, Niko, Čáp, T. Jelínek, Cibák, Naar – Ouřada, Korkiakoski, Sklenář – Zd. Král, Moravec, Morong – Pajer, Matějček, Síla – Lang, Polák, J. Půček.
  Trenér: Jan Šťastný

  Rozhodčí: Petružálek, Rapák – Zídek, Komínek
  bahis siteleri