Sweden Selects – Czech Selects Red 0:4 (kon.) | Czech Selects Red – West Coast 3:1 (kon.)
Sweden Selects
0:4 (0:1, 0:3)
Czech Selects Red
Pátek 27.04.2012, 09:0099 WSI Bolzano

To je pro tuto chvíli z Neumarktu vše, já se s vámi loučím a pravděpodobně ve večerních hodinách se opět přihlásím z osmifinálových bojů. Vše záleží na výsledcích dalších duelů. Soupeře pro další fázi soutěže se tak český tým dozví až zhruba před třetí hodinou odpoledne. (10:21:18)

Český tým své poslední vystoupení v základní skupině zvládl a potvrdil tak roli favorita, když švédský bílý výběr přehrál jednoznačně 4:0.

40:00

39:58
    Ještě Hejduk to zkoušel do prázdné svatyně, ale touš těsně branku minul.

39:14
    Keisu z mezikruží míjí branku.

38:46
    Švédové to zkouší bez gólmana!

38:46
    Oba rozhodčí mají zvednutou pravici, oba za jiný zákrok. Jeden posílá na trestnou lavici Jakuba Poura, 2 minuty za podražení, druhý Philipa Holmqvista, 2 minuty za nedovolené bránění.

38:34
    I ve čtyřech mají červení hráči kotouč na holích.

38:06
    Holmqvistovu střelu vyráží Tměj hlavou, i to svědčí o pohodě českého výběru.

37:53
    Martin Nečas dostává 2 minuty za sekání, švédský výběr si tak zahraje po dlouhé době přesilovku.

37:30
    Hraje se dlouho bez přerušení, český výběr jakoby už mírně polevil.

36:47
    Češi již v poklidu kontrolují hru,

36:00
    Švédové sice drželi touš v útočném pásmu, ale v rohu kluziště, odkud se góly příliš nedávají.

35:11
    Český tým nadále pokračuje ve velkém náporu, Svoboda na Löfgrena nevyzrál.

34:30
    Czech Selects Red právě vstřelili branku!
    Další využitá přesilovka českého týmu! Štaifovu střelu od modré dokázal šikovně před Löfgrenem tečovat RICHARD ZEMÁNEK a švédský gólman byl naprosto bezmocný. Asistence: Petr Štaif.

33:59
    Švédsko ve čtyřech.

33:54
    Horský střílí od modré, ale před brankou nikdo, a tak touš končí v lapačce Löfgrena.

33:33
    Češi sice mají tlak, ale chybí tomu střelba a moment překvapení, Danov trefuje pouze gólmana.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 7. Danov (Horský), 23. Burda (Hejduk), 32. Nečas, 35. Zemánek (Štaif)

Sweden Selects: Wallden (Löfgren) – Roykas-Marthinsen, Beckman, Lagerberg, Egle, Asplund, Tellstrom, Sodergran, Johansson, Vizbelis, Holmqvist, Keisu, Lexenberg, Četverikov, Walterholm, Cipruss.
    Czech Selects Red: Tměj (Pavlát) – Gaspar, Bednář, Trejbal, Horský, Štaif, Zemánek, Nečas, Svoboda, Hnát, Danov, Pour, Hejduk, Bukač, Burda, Radina.

Rozhodčí: Beatens (CAN), Wiest (SUI)