Znojmo – Plzeň 6:0 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Opava – Litvínov 5:2 (kon.)
Třinec – Motor ČB 2:3 (po s.n.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:0 (po s.n.) | Kometa Brno – K. Vary 1:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Liberec 0:5 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.)
po s.n.
HC Dukla Jihlava
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0 sn)
BK Mladá Boleslav
Sobota 06.11.2010, 12:00 • HZS Jihlava • DHL Extraliga juniorů

56:13
    Mozík (MBL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

53:33
    V brankovišti Ritticha skončil boleslavský Hyka, který posunul bránu. Ve stejnou chvíli jde na dvě minuty na lavici provinilců Kolda (JIH) za sekání

49:26
    Za hru vysokou holí vyloučen Sajdl (MBL). Němec po jeho zásahu do obličeje opouští led

39:58
    2+2 minuty si půjdou za hrubost součastně odpykat Soukup (MBL) a Vysloužil (JIH)

39:27
    Na závěr třetiny se naskytla domácím příležitost v podobě přesilové hry. Poláček (MBL) se provinil nedovoleným hákováním

26:54
    I hosté si zahrají přesilovou hru. Kolda (JIH) si odpyká menší trest za držení

23:07
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Koudela (MBL) vyloučen na dvě minuty za krosček

19:13
    Matějček (MBL) si odpyká dvouminutový trest za podražení

16:13
    Němec si na dvě minuty posedí za hákování

2:08
    Domácí si zahrajou přesilovou hru, na dvě minuty za hákování odchází na trestnou lavici Mozík (MBL)