HC Brumov-Bylnice
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Sobota 06.11.2010, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Krajská liga mužů

Zápas končí vítězstvím Brumova, který si výhru zasloužil. Doslova vydřel tři body a diváci hráče za to odměňují bouřlivým potleskem. Viděli jsme velice vypjaté utkání! (19:14:50)

60:00

59:42
    Mokrejš se řítil sám na prázdnou branku, trefil ovšem před sebou nohy dojíždějícího obránce.

59:23
    Hosté hrají powerplay!

59:23
    Před Tučkem se strhla menší šarvátka. Z domácích se zúčastnil Marcaník a za hosty Prkena. Oba dostávají 2 minuty za hrubost. Zároveň si Brumov vyžádal oddechový čas.

58:11
    Hostující Prkena jel sám na Tučka, který jak již je zvykem, skvěle polapil Prkenovu střelu.

57:52
    Hosté hrají v plném počtu.

55:52
    Domácí budou hrát přesilovku. Mokrejše podrazil Dusík Stanislav.

55:36
    Brumovské hokejisty teď čekají nejspíš perné poslední minuty.

54:58
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Přesilovku využívá Jaskula střelou mezi Tučkovi betony. Stav utkání je 2:1!

54:36
    Domácí teď ve snaze vyhodit doslova sešrotovali hostujícího útočníka.

53:42
    Brumov hraje ve 4.

53:40
    Vyloučen domácí Mokrejš za sekání. 2 sekundy budou hrát hosté přesilovku 5 na 3.

53:23
    Domácí se vymaňují z tlaku vyhozením kotouče.

51:42
    Vyloučen domácí Dalecký za hrubost.

50:36
    Brumov právě vstřelil branku!

Dalibor Gergela krásně předložil puk PETRU MORKEJŠOVI, který se nemýlil z bezprostřední blízkosti. Stav utkání je 2:0!

49:22
    Domácí Peterka jel sám do golmana, místo mezi betonama však nenašel.

48:56
    Brumov hraje v plném počtu.

48:08
    Až teď se domácí osvobozují. Vyhazují přes všechny čáry.

47:42
    Hosté zavřeli Brumov v jeho obranném pásmu.

46:56
    Vyloučen domácí hráč Luža za hákování.

44:31
    Hostující Ščepka dostává osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Hraje se 5 na 5.

44:08
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, žádná vyloženější šance ale nepřichází.

40:43
    Tuček vyráží střelu do ochranné sítě.

40:01

Druhá třetina skončila 1:0 pro Brumov, který srdnatě bojuje a jde vidět, že chce urvat z tohoto střetnutí 3 body. Třetí třetina začne asi v 18:33.

40:00

39:29

38:21
    Hostům se přesilovka nedaří.

37:29
    Hosté si zahrají přesilovku. Vaněk Jaroslav vyloučen za hákování.

32:51

Domácí jdou do vedení. Petr Mokrejš se dostal k odraženému puku a vymetl levou šibenici Adamcovi branky! Stav utkání 1:0!

31:38

31:28
    POsunutá brána hostující mužstva.

29:38
    Domácí budou hrát přesilovku. Ščepka vyloučen za napadení.

29:03
    Fantastický zákrok Tučka! Hosté ujeli 2 na 1 a po nahrávce křížem branky mohl zasunout puk do prázdné branky Dusík Stanislav, ale Tučkův krásný rozklek mu v tom zabránil.

28:21
    Moravské Budějovice hrají v plném počtu.

27:49
    Brumovu se konečně podařilo nahodit puk na hostujícího brankáře. Vhazuje se v útočném pásmu Brumova.

26:27

26:21
    Vyloučen hráč Moravských Budějovic Topol za krosček.

26:10

24:27
    Hráč Brumova Bednařík vyloučen za vysokou hůl. Poměr sil se vyrovnává.

24:10
    Vyloučen hráč Sobotka za nedovolené bránění.

21:27
    Druhá třetina začala v poklidném tempu.

20:01

Dnešní utkání sleduje 152 diváků.

Tak na takovouhle první třetinu nejsme v Brumově příliš zvyklí. Skončila totiž 0:0, což se zde ještě nestalo. Nutno dodat, že domácí podržel pár skvělými zákroky golman Tuček. Moravské Budějovice jsou zatím velmi mírně aktivnější. Druhá třetina začne asi v 17:43.

20:00

18:42
    Domácím se přesilovka nedaří. Po ofsajdu hostů se vhazuje ve středním pásmu.

18:19
    Domácí si zahrají přesilovku. Dusík Stanislav vyloučen za vysokou hůl.

16:52

15:50
    Brumov hraje dnes oslabení velice dobře. Hosté se nemohou dostat do stálého tlaku.

14:52
    Brumov bude hrát opět ve čtyřech. Za vysokou hůl jde pykat Machala Tomáš.

13:45

13:16
    Brumov vyhazuje.

12:45
    Tuček kryje střelu od modré. Vhazuje se po jeho levici.

7:48
    Domácí se usadili před hostujícím brankářem.

7:08
    Domácí si zahrají početní výhodu. Kundela vyloučen za držení.

6:22
    Velká chyba domácí obrany. Obránci nahráli přesně před branku Krčálovi, kterého zneškodnil Tuček skvělým rozklekem.

5:39
    Tuček ted skvělým zákrokem zneškodnil šanci hostů.

4:31
    Po ofsajdu hostů se vhazuje ve střením pásmu.