Plzeň – Pardubice 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Znojmo 2:4 (kon.) | Liberec – Třinec 2:3 (po pr.)
Sparta – Havlíčkův Brod 10:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Havířov 2:0 (kon.)
Slavia – Jihlava 3:7 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 19.11.2010, 17:00 • Svijanská aréna. • DHL Extraliga juniorů

60:59
    Jánošík dostává dvě minuty za hákování. 4/3 - Třinec.

58:46
    Bajtek nakonec dostává desetiminutový trest za nesportovní chování.

44:41
    Abych řekl pravdu, nevím, za co rozhodčí teď vylučuje. Ukazuje na domácí střídačku a na trestnou lavici míří Skalický za nedovolené bránění. Hra ale ještě vůbec neběžela. 5/4 - Třinec.

40:37
    Dvě minuty Roupec. 4/3 Liberec.

39:42
    Lacek dostává dvě minuty za sekání před Sklenářem a síly na ledové ploše se nám vyrovnají. 4/4.

38:57
    Po krátkém pobytu na ledě si jde opět na trestnou lavici posedět Deveri za vysokou hůl. 5/4 - Liberec.

36:12
    Tak nakonec se nebude konat žádná početní výhoda. Kedršt dostává dvě minuty za hrubost. 4/4.

36:12
    Jánošík sebral kotouč Deverimu a ten ho musel podrazit. 5/4 - Liberec.

34:19
    Kaďourek dostává dvě minuty za faul kolenem na Miškovského. 5/4 - Liberec.

26:05
    Toman musel zahákovat Bulíře, který mu ujížděl a dostává dvě minuty. 4/4.

25:46
    Kedršt dostává dvě minuty za hákování. 5/4 - Třinec.

20:16
    Bulíř fauloval za třineckou brankou a dostává dvě minuty za vražení na hrazení. 5/4 - Třinec.

16:02
    Byl ale faulován Miškovským, který dostává dvě minuty za hákování. 5/4 - Třinec.

13:22
    A další přesilovka 5 na 3 pro Liberec. Řezáč si jde odpykat dvouminutový trest za sekání. 5/3 - Liberec.

11:31
    Hosté jdou do tří. Sklenář fauloval a dostává dvě minuty za podražení. Trest odpyká Deveri. 5 na 3 - 58 vteřin. 5/3 - Liberec.

10:29
    Máme tu první vyloučení Ocelářů. Dvě minuty dostává Bezuška za podražení. 5/4 - Liberec.

5:33
    Bulíř ale Bajteka osekával a dostává dvě minuty. 5/4 - Třinec.

1:08
    Hosté si svou aktivitou získali první přesilovou hru. Miškovský dostává dvě minuty za držení. 5/4 - Třinec.

Petr Schultz

Branky a nahrávky: 35. Bulíř (Jonák, Karlík), 44. Bittner (Valášek, Mulač) - 32. Rufer (Kaďorek, Herman), 48. Rufer (Pavlík, Herman), 63. Herman (Rufer)

Bílí Tygři Liberec: Alexa (Jelínek) - Kraus, Šimek, Lacek, Dám, Říha, Pánek, Karlík, Sobotka - Jánošík, Kouřil, Bulíř, Kedršt, Skalický, Valášek, Mulač, Miškovský, Jonák, Morong, Bittner, Maďar.
    HC Oceláři Třinec: Sklenář (Kotrla) - Pavlík, Sochora, Toman, Kaďorek, Roupec, Burzala, Bezuška - Bajtek, Deveri, Řezač, Hegyi, Herman, Rapáč, Kajaba, Číhal, Rufer.