Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 4:7 (kon.)
Kladno – Slavia 3:1 (kon.) | Litvínov – K. Vary 0:2 (kon.) | Třinec – Liberec 3:4 (po s.n.)
Sparta – Motor ČB 3:4 (kon.)
HC Kometa Brno
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 21.11.2010, 17:00 • Hala Rondo • Tipsport extraliga

Je tu konec, opět se závěr neobešel bez dramatu, jak je v Brně zvykem. Po brance Somíka ale měli hosté málo času na třetí gól, utkání tedy končí těsnou výhrou Brna, třetí v krátkém sledu a celkově šestou domácí výhrou v řadě. Duel, který se musel líbit, byl dobrou reklamou na hokej, oba týmy se střídaly v aktivitě a k vidění byla řada šancí. Střely na branku v tomto utkání 33:28. Z Brna přejeme hezký zbytek víkendu! (19:27:20)

60:00

59:49
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Nakonec se hosté prosazují, vroucí halu trochu schladil ostavený RADOVAN SOMÍK. Asistence: Libor Pivko.

59:41
    Koukal v dobré pozici minul.

59:28
    Růžička samozřejmě na střídačce.

59:28
    Stehlík obdržel 2+2 minuty za sekání, to může být ještě zajímavé.

59:16
    Hosté rozestaveni v pásmu, signalizovaná výhoda.

58:59
    Timeout Pardubic.

58:59
    Hovi přikryl nahození Jillsona, ale bude se vylučovat. Radek Dlouhý inkasuje další dvě minuty, k tomu dvě návdavkem, tentokrát za vysokou hůl. Ještě bude drama.

58:56
    Opět se hraje, hosté neskládají zbraně.

58:50
    Kometa právě vstřelila branku!
    Série přihrávek, na jejímž konci byl najetý MAREK KVAPIL. Ten se kličkou zbavil obránce a protlačil kotouč pod Růžičkou do branky. Asistence: Kamil Brabenec, Ivan Huml.

58:13
    Domácí se ženou ve třech do rozhozené obrany Pardubic.

57:54
    Hovi jen lapačkou pozdravil vysokou střelu Nakládala.

57:41
    Další přerušení, buly ve středním pásmu.

57:30
    Pokus o chytrou přihrávku zpoza branky odhalil a zneškodnil Zubíček.

57:14
    Bleskurychlý přesun do útočného pásma končí ranou Kočího, Hovi musel zakročit a je tu buly.

56:59
    Dlouhý bekhendem jen nahodil do útočného pásma.

56:44
    Icing Komety.

56:37
    Hosté se snaží zjednodušit hru, střela z úhlu v podání Pivka minula branku.

56:29
    Ofsajd Komety.

56:12
    MOjžíš mohl vysunout Svobodu, ale jeho pas zablokoval výtečně Starý. Hosté si mohli oddechnout.

55:56
    7200 diváků sleduje buly v útočném pásmu.

55:56
    Na ledě dlouho ležel Tomáš Protivný, rozhodčí přerušuje až nyní. Obránce Komety odjíždí na střídačku, je tedy dle všeho v pořádku.

55:22
    Domácí se stáhli a napadají rozehrávku Pardubic.

55:03
    Růžička vyrazil prudké nahození MOjžíše.

54:29
    Ani teď to Eratovi nevyšlo, Nakládal si jej vychutnal v rohu kluziště.

54:03
    Jakub Svoboda nepřihrál ideálně, šancí je k vidění zatím méně, než v minulých třetinách.

53:33
    Bičánek v pokleku zablokoval nahození Kaberleho.

53:24
    Špirko stínil před Hovim a ten měl nakonec plné ruce práce, aby kotouč ukryl před mlsnými zraky hostujících forvardů.

52:58
    Ofsajd, buly ve středním pásmu.

52:52
    Střela Erata, která měla několik parametrů, ale "nebezpečná" mezi nimi nefigurovalo.

52:15
    Souboj o puk v obranné třetině Komety.

52:06
    KOmerční přestávka, na uklidnění emocí a nabrání sil ideální moment.

51:53
    Stehlík zkoušel štěstí, ale neměl ho dostatek.

51:05
    Oba týmy kompletní.

50:31
    Ačkoliv hraje Brno proti Pardubicím, diváci nyní na obou stranách vyvolávali Hradec Králové, respektive Znojmo. Menší prvoligová vložka, nyní se ale opět hraje.

50:14
    Opět se schylovalo ke strkanici, ale tentokrát bez trestů.

50:07
    Dvě šance na straně Komety. Kvapil nejprve prověřil Růžičku, odražený puk se dostal na hůl Protivného a ten prudkou ranou opět zaměstnal hostujícího gólmana.

49:53
    Ve vyzývavém postoji proti sobě stanuli Houdek s Koukalem, oba také nakonec inkasují dvě minuty za hrubost. Do větší akce se nepustili, nicméně trest přišel.

49:48
    Píša a po něm Starý hrozili před Hovim, následně se strhla menší rozmíška.

49:25
    Zblokovaný pokus končí v rohu kluziště, Kometa pod tlakem.

49:18
    A hned je tu první šance, Kolář se prosmýkl před Hoviho a snažil se umístit kotouč mezi jeho betony. Buly.

49:02
    Bude se vylučovat na obou stranách. Domácí Dlouhý zahákoval Pineaulta, ten pádu hodně přidal a výsledkem je oboustranné vyloučení.

48:58
    Ani jeden tým se nedokáže udržet delší dobu v pásmu, natož vystřelit.

48:30
    Další přerušení a buly ve středním pásmu.

48:24
    Ofsajd hatí nadějnou akci Zohorny. Komerční přestávka.

47:52
    Jakub Svoboda nahodil do pásma, ale hosté situaci ustáli.

47:25
    Hosté svírají Kometu, ale bez střelby.

46:47
    Drobné chyby brzdí oba týmy v tvůrčím rozletu.

46:19
    Nakonec se k zakončení málem dostal, ale byl zblokován dvojicí beků.

45:52
    Huml míří před Růžičku, ale je osamocen a o kotouč přichází.

45:29
    PO delší hluché pasáží napříhl Pineault, ale Hoviho branku minul.

44:54
    Icing Pardubic.

44:22
    Zubíček si užívá tvrdé souboje, nyní se ukázkově postavil do cesty Zohornovi.

43:51
    Veselý s Kvapilem vnikají do útočného pásma.

43:49
    Ofsajd hostujícího týmu, ten je momentálně výrazně aktivnější.

43:22
    Hovi ramenem vyrazil ránu Starého, k dorážce se Eaton nedostal.

42:53
    Rákos si po stahovačce rovnal puk na střelu, minul.

52:31
    Svižný úvod třetiny, jen co je pravda. Dnešní utkání se musí líbit.

52:10
    Zubíček se opřel do Pineaulta "po kanadsku".

41:46
    PO hrubici domácí obrany se do šance dostal Špirko, přes Hoviho ale puk neprošťouchal.

41:17
    Tentokrát se nejproduktivněšjší hráč Brna ocitl v mezikruží, švihem ale Růžičku nepropálil.

50:30
    Kvapilovi utekl kotouč až do šance, Růžička zřejmě čekal nějakou kulišárnu, ale nakonec betony sklapl a kotouč skončil mimo brankoviště.

40:10
    NA modré čáře přejal kotouč Erat, ale byl osamocen.

40:05
    BUly je za námi, jdeme na to.

40:01

Máme za sebou čtyřicet minut hry, a druhá třetina nakonec byla atraktivní stejně jako ta první, ač to tak v úvodu nevypadalo. Scénář byl podobný - nejprve byla hodně aktivní Kometa, ale hostující tým se také osmělil a například šance Somíka volala po gólu. Nakonec se přeci jen síť rozvlnila, v přesilovce vyrovnal Aleš Píša, Hoviho Pardubičtí překonali po 99 minutách hry. V poslední minutě ale Svoboda předložil ideální pas Dlouhému a ten bleskově vrátil Brnu vedení. Střely na branku po dvou třetinách 27:19. Ve třetí části nás čeká ještě pořádné drama.

40:00

39:50
    Ještě jedno přerušení, tentokrát je na vině sevření kotouče.

39:42
    Přihrávka rukou znamená posun hry do středního pásma.

39:24
    Závěr třetiny je hodně svižný, nyní hrozil před Hovim Buchtele, ale promáchl.

39:15
    Ovšem brněnská odpověď je rychlá a stojí za to. Ve středním pásmu našlápl Jakub Svoboda, prosmýkl se až před Růžičku a předložil ideální pas najíždějícímu RADKOVI DLOUHÉMU - ten se již nemohl mýlit. Asistence: Jakub Svoboda, Pavel Mojžíš.

39:00
    S brankou ožili i hostující fanoušci.

38:58
    Hovi nahození Nakládala schoval v lapačce, buly.

38:47
    Ofsajd Komety, domácí jsou hodně opaření - po řadě brankových šancí sami inkasují a začínáme tak od nuly.

38:37
    A ten končí brankou, Sasu Hovi poprvé v této sezoně inkasuje od hokejistů Pardubic gól. Na modré napřáhl ALEŠ PÍŠA, kotouč byl jemně tečován a zapadl za Hoviho záda. Asistence: Martin Bartek, Branislav Mezei.

38:28
    Střela po ledě minula branku, domácí ale stále pod tlakem.

38:07
    DOpita vyhrál buly a domácí vyhazují.

38:00
    V korektně vedeném utkání se nám hromadí tresty, nyní putuje na hanbu Radek Dlouhý - podražení.

37:33
    Na puk číhal Starý, Rákos se pokusil propasírovat mu kotouč, ale byl zblokován.

37:21
    Hosté kompletní, posléze vyhazují na icing.

37:06
    Domácí mají po většinu přesilovky puk na holi, ale bez střelby.

36:47
    Série přihrávek domácích nevedla ke střele, nakonec vyhazuje Jillson.

36:07
    Houdkův pokus prolétl až k Růžičkovi, ten si poradil i s následnou dorážkou Hrušky.

35:29
    Kometa přišla vinou nepřesné přihrávky o útočné pásmo.

35:15
    A přesilovka čeká i je, na trestnou lavici putuje Libor Pivko za podražení.

35:00
    Domácí kompletní.

34:54
    Hovi vyrazil puk po ráně Zohorny jen k dojíždějícímu Somíkovi, ten v ideální pozici míjí poloodkrytou branku.

34:29
    Hovi na ledě, musel likvidovat ránu Mezeie.

34:00
    Puk se dostal k Hovimu, ten obloučkem posílá do středního pásma. Následně se hosté opět dostávají do šance, tentokrát zakročil Hubáček a vyhazuje.

33:30
    Hovi byl daleko z branky, vyjel si proti ráně Kaberleho a kotouč ukryl ve výstroji.

33:17
    Až nyní se Kometě povedlo vyhodit.

33:05
    Hosté se udrželi v pásmu.

33:00
    Na trestnou lavici putuje za nedovolené bránění Pavel Zubíček.

32:50
    Bude se vylučovat, druhá přesilovka čeká i hostující celek.

32:43
    Huml uťal střelou do Růžičkovy lapačky další herní pasáž, komerční pauza.

32:24
    Kvapil v další individuální akci, jeho pokus byl ale slabý.

32:04
    Hruška z mezikruží těsně minul, hosté kompletní.

31:40
    Houdkův pokus od modré tečoval Hubáček do boční sítě.

31:11
    Následně Hubáček našel přihrávkou skrz brankoviště ideálně postaveného Dopitu, tomu ale v dobré pozici sjel kotouč z hole.

30:20
    Pivko se pokusil o brejk, sice neuspěl, ale hosté se pár cenných vteřinek udrželi v pásmu a Hoviho nakonec ohrozil agilní Mezei, Rákos v ještě lepší pozici před brankou promáchl.

30:10
    Přerušuje se, buly ve středním pásmu.

29:51
    Bude se po dlouhé době vylučovat, na trestnou lavici míří Jan Kolář I. za vysokou hůl.

29:43
    Buly ve středním pásmu, kterému předcházel ofsajd domácích.

29:30
    Nakonec opět Mezei poslal kotouč skrz brankoviště, kde se po něm natahovalo několik hladových hokejek - leč neúspěšně.

28:53
    Hosté se řítí kupředu.

28:41
    Po dalším odrazu se dostal ke kotouči Brabenec, který z mezikruží zaměstnal Růžičku.

28:23
    Kvapil si hodně věří, nyní se postupně dostal před dva hráče soupeře a v takřka beznadějné situaci ještě bekhendem vypálil, Růžička pozorný.

28:08
    Zblokovaný pokus Mezeie končí v ochranné síti.

27:32
    PO delší době v akci pardubické zbraně, kapitán Koukal po nahrávce zpoza branky z pravého kruhu míjí.

27:09
    Další pokus o překvapivou křížnou přihrávku nevyšel, hosté se osvobozují.

26:48
    Dopita poslal puk na modrou čáru Stehlíkovi, ten ale nezpracoval příhru ideálně - ofsajd.

26:38
    Opět Huml využil podcenění situace v podání hostujících beků a prosmýkl se do zakončení, proti jeho ráně zakročil Růžička betonem. Komerční pauza.

26:06
    Huml od modré čáry zápěstím na Růžičku nevyzrál. Následně se hosté po delší době osvobozují.

25:55
    Brabenec zachytil mezi kruhy vysoký kotouč, ale zakončení nebylo ideální a hosté vyhazují na icing.

25:32
    Kvapil při chuti, tentokrát se pokoušel využít faktu, že Kamil Brabenec před brankou výtečně clonil, skvělý Růžička ale opět úspěšně zakročil.

25:00
    Veselý po chybě hostující obrany našel ideální křížnou přihrávkou Kvapila, ten si kotouč zpracoval a vypálil - Růžička pozorný, odolal i následnému pokusu o dorážku.

24:10
    HUbáček po příhře Dopity objel branku, švihem ale minul.

23:47
    Dopita hledal Stehlíka, ten na puk nedosáhl.

23:18
    Pardubičtí ožili, Kolář vyslal štiplavý pokus vedle, následně Starý trefil Hoviho do výstroje.

22:45
    Hostující fanoušci se dožadují faulu, souboj Houdka s Kolářem byl ale podle sudích čistý.

22:18
    Hovi odehrál puk před dotírajícím Buchtelem.

21:50
    Svoboda nestihl vystřelit a byl posléze odzbrojen.

21:32
    Hra zatím není v takovém tempu, jako v úvodní třetině.

21:11
    Po buly se Východočeši bez problémů ubránili.

21:03
    Kvapil se proháčkoval do útočného pásma, jeho zblokovaný pokus končí v ochranné síti.

20:38
    Zubíček prověřil pozornost Růžičky, ten vyrazil kotouč do rohu.

20:34
    Jejich akce se však nezdařila, na druhé straně neuspěl ani Hruška, který mířil do ochranné sítě.

20:20
    Pardubičtí se ale do potíží nedostali a mohou zaútočit...

20:05
    Buly vyhráli domácí.

20:01

První třetina je za námi, přinesla svižný hokej a také jednu branku - v přesilové hře se prosadil ranou od modré Pavel Mojžíš. Kometa tak zúročila úvodní tlak, hosté posléze hru vyrovnali, ale na Hoviho zatím žádný ze střelců nevyzrál. Vzhledem k tomu, že i Martin Růžička byl nadále bezchybný, je stav 1:0. Střely na branku v této třetině 11:10.

20:00

19:59
    Ještě před sirénou zkoušel štěstí Erat, když poslal kotouč napříč brankovištěm.

19:39
    Dopita se snažil po buly poslat kotouč Bičánkovi, ale jeho úmysl přečetl Rákos.

19:35
    Jakub Svoboda se prezentoval nepříjemným pokusem, Růžička kryje.

19:13
    Stehlík hledal Dlouhého, ten je ale tísněn.

18:50
    Brabenec se probíjel do pásma, ale druhá klička mu nevyšla ideálně.

18:41
    Ofsajd Pardubic.

18:18
    Hosté se vymanili ze sevření a jejich akci zakončuje Radovan Somík, Hovi puk ukryl v lapačce.

17:29
    TeĎ to před Růžičkou hořelo, asi v největší šanci se po příhře Kvapila ocitl Hruška, ale nedostal se přes bránící hráče ke kotouči a pokus Veselého Růžička kryl.

17:00
    Bartek přihrál jen na hůl Humla...

16:48
    Další buly.

16:36
    Hovi raději přikryl puk po nahození Zohorny.

16:12
    Rákos s Buchtelem otestovali pozornost Hoviho, ta byla na výši.

15:43
    Dopita si sjel před branku, ale přihrávka k němu neprošla a dopředu se ženou hosté.

15:22
    Domácí operují před brankou Pardubic, ale další nebezpečný pokus si již nepřipisují.

15:01
    Opět v akci Bičánek, jeho rána si našla cestu přes houšť těl, ale Růžička byl pozorný.

14:56
    Bičánek od modré trefuje jen Růžičku, další buly.

14:54
    Tomu nepomohl ani icing Pardubic, hra se stěhuje před Růžičku.

14:41
    Tempo hry lehounce opadlo.

14:22
    Dlouhý nezvládl ideálně přihrávku na Brabence, čímž končí další nadějný kontr Komety.

13:44
    Rána Svobody nebyla pro Růžičku příliš nebezpečná.

13:19
    V dobré pozici nezpracoval kotouč Veselý, domácí se připravili o pásmo.

12:53
    ...ne však na dlouho, vzápětí prověřil Hoviho Starý a finský gólman musel na led.

12:47
    Zubíček po buly poslal kotouč do středního pásma...

12:43
    Icing Komety, po kterém následuje komerční přestávka.

12:30
    V podobné pozici se na druhé straně ocitl Rákos, i pro něj však byla branka malá.

11:59
    Dopita vybojoval kotouč, Dlouhý z mezikruží v ideální pozici mířil nad.

11:38
    Hosté díky přesilovce ožili, nyní se prezentoval pěknou střelou Somík.

11:17
    Houdek na ledě.

11:05
    Domácí se snaží zašlápnout puk u hrazení, ale neúspěšně.

10:20
    Icing Pardubic uťal sympatickou první minutu hostující přesilovky.

09:49
    Nahodil poslal puk na Hoviho, ten jen vyrazil a ze slušné blízkosti mohl dorážet Kolář I., avšak branku minul.

09:22
    Bičánek na Brabence, ten vyhazuje.

09:17
    Pineault se Špirkem neuspěli ranami ze střední vzdálenosti, ale pro hosty se alespoň rýsuje možnost přesilové hry - Tomáš Houdek hákoval.

09:03
    Špirko víří s pukem v útočném pásmu, domácí pod tlakem.

08:15
    Polodna na druhé straně v brejku přihrával Jakubu Svobodovi, ten před brankou těsně nedosáhl na kotouč.

07:48
    Hosté se utrhli do brejku ve třech proti dvěma, Starý se však rozhodl pro střelu a trefil Hoviho do masky. Následně vysoká hůl vykazuje Východočechy z pásma.

07:02
    Malec hledal Veselého, následně zavezl kotouč Mojžíš a právě Veselý byl adresátem jeho střílené příhry. Pálil vedle.

06:59
    Komerční přestávka přijde asi vhod hostujícímu celku, který se jen pomalu dostává do tempa.

06:46
    O průnik se snaží Kvapil, ale dvojice hráčů soupeře je nad jeho síly.

06:24
    Hubáček nabíjel před brankou Eratovi, ten netrefil skákavý puk.

06:09
    Hosté jen nahodili za červenou čáru a střídají.

05:57
    Brno stále v útočném pásmu.

05:47
    Dopitovo nahození proskákalo vedle tyče hostující branky, následně po odrazu hrozil v poloze ležícího střelce Erat. hosté vyhazují na icing.

05:26
    Nepovedený pokus v podání Zubíčka.

05:19
    Buly před Růžičkou, ten zasahoval proti nahození Jaroslava Svobody.

04:56
    Hosté se snažili o odpověď, Zohorna se ale ke střele nedostal.

04:32
    Tak přeci jen se Brno prosazuje. Malec na modré čáře přiťukl kotouč oslavenci PAVLU MOJŽÍŠOVI a ten z voleje polovysokou střelou otevírá účet utkání. Asistence: Tomáš Malec, Ondřej Veselý.

04:20
    Šťastný odraz kotouče znamenal nečekané nebezpečí pro Růžičku, ale Kvapil jej z bezprostřední blízkosti nepřekonal.

03:05
    Brno se zatím nedokázalo dostat do pásma.

02:52
    Další přerušení, tentokrát se bude vylučovat. První přesilovka čeká na domácí tým, dvě minuty za sekání inkasuje Buchtele.

02:38
    Polodna hledal Humla, ten se před brankou neprosadil.

02:06
    Pokus o atak na obou stranách - neúspěšný.

01:47
    Malec po buly trefil jen bránící hráče, hosté se ženou kupředu.

01:42
    Kamil Brabenec zakončil sův průnik střelou do připraveného Růžičky.

01:29
    Kvapil při zpětné kličce přišel o puk.

00:39
    Hruška z úhlu neohrozil Růžičku.

00:25
    Náznak šance, Hubáčkův pokus ale zblokován mimo.

00:15
    Pardubičtí operovali za Hoviho brankou, ale přichází o kotouč...

00:05
    První buly vyhráli hosté.

00:01

Někdejší elitní snajpr Josef Černý a dlouholetý trenér mládeže Vladimír Kříž předávají ceny čtyřem jubilantům. Sedm stovek startů má na kontě bojovník Ondřej Veselý, stejně tak i opora zadních řad Pavel Zubíček. O stovku více nastřádal Pavej Mojžíš. Posledním oslavencem je Petr Hubáček, jeho číslo v kolonce startů se dostalo na hodnotu pěti set.

V brance Pardubic se nakonec opravdu objeví Martin Růžička, který se do branky vrací po čtyřzápasové pauze. Domácí svatyni bude hájit dle očekávání Sasu Hovi.

Zápas odstartuje za několik málo okamžiků, tým hostí právě vjíždí na ledovou plochu a domácí se objeví posléze. V jejich dresu by dnes několik hráčů mělo odehrát jubilejní zápasy, před utkáním nás tedy očekává slavnostní ceremoniál.

Úřadující šampioni postrádají na soupisce útočníka Tomáše Sýkoru, otazník visí i nad mužem s maskou, který se k utkání postaví od úvodních minut. Poslední zápasy odchytal Adam Svoboda, kterého ovšem může nahradit mladý Martin Růžička.

Domácí stále postrádají nejlepšího střelce Baleje a bojovníka Procházku, ti jsou dlouhodobě zranění, jinak se ale marodka vyprázdnila - na soupisce je dnes i uzdravený gólman Trvaj.

Vážení příznivci ledního hokeje, vítám vás u dalšího online přenosu z brněnské haly Rondo. Domácí Kometu dnes čeká třetí zápas v dlouhé domácí sérii, soupeřem jim bude loňský mistr - tým Pardubic. V úvodním duelu sezony zvítězilo Brno na východě Čech hubeným rozdílem 1:0, doma naposledy prohrálo před měsícem se Slavií, má za sebou těžké zápasy proti Mountfieldu a Vítkovicím... Ovšem pozor, na druhé straně ledu dnes stojí tým, který má venku druhou nejlepší bilanci v celé soutěži!

HC Kometa Brno: Hovi (Trvaj) - Houdek, Bičánek ("A"), Mojžíš, Stehlík, Protivný, Malec, Zubíček - Erat, Dopita ("C"), Hubáček ("A"), Kvapil, Hruška, Brabenec, Jar. Svoboda, Huml, Veselý, Jak. Svoboda, Polodna, Dlouhý.

HC Eaton Pardubice: Růžička (A. Svoboda) - Kaberle ("A"), Kočí, Píša, Mezei, Kolář II., Jillson, Nakládal - Špirko, Bartek, Pivko, Starý, Pineault, Koukal ("C", Buchtele, Kolář I., Rákos, Zohorna, Somík ("A"), Nahodil, Radil.

Rozhodčí: Mikula, Lacina - Hlavatý, Tošenovjan.

Postavení v tabulce: 2. místo
    22 zápasů (13 výher, 9 proher)
    Skóre: 52:51
    Počet bodů: 39
    Kapitán: Jiří Dopita (útočník)

Nejproduktivnější hráč: Marek Kvapil - 17 bodů (3+14) / 19 zápasů
    Nejproduktivnější obránce: Richard Stehlík – 6 bodů (4+2)
    Nejlepší střelci: Jozef Balej - 8 branek
    Nejlepší asistent: Marek Kvapil - 14 asistencí
    Nejlepší hráč v bodování +/-: Radek Procházka, Tomáš Malec (+5)
    Nejhorší hráči v bodování +/-: Radim Bičánek, Jakub Svoboda (-4)
    Nejtrestanější hráč: Tomáš Protivný - 47 trestných minut

Brankáři:
    Sasu Hovi – 17 zápasů, 1025 minut, úspěšnost zákroků 92,87 % (2,22 obdržených gólů na zápas), 2 čistá konta
    Jiří Trvaj – 5 zápasů, 300 minut, úspěšnost zákroků 94,16 % (1,80 obdržených gólů na zápas), 2 čistá konta

Průměrný počet střel na branku soupeře: 24 (úspěšnost střelby 9,1 % - 6. v lize)
    Úspěšnost přesilových her: 15,85 % - 6. v lize
    Úspěšnost oslabení: 86,3 % - 8. v lize
    Čistá konta brankářů: 4 (2 Sasu Hovi : Pardubice – Kometa 0:1, Plzeň – Kometa 0:3; 2 Jiří Trvaj : Třinec – Kometa 0:3, Kometa – Mladá Boleslav 1:0)
    Utkání bez vstřelené branky: 1 (Kometa – Karlovy Vary 0:7)

Poslední tři zápasy Komety:
    Liberec - Kometa 3:1 (0:0, 0:0, 3:1). Branka Komety: Balej.
    Kometa - MOUNTFIELD 4:3 (0:1, 4:0, 0:2). Branky Komety: Brabenec 2, Hubáček, Hruška.
    Kometa - Vítkovice 3:2 (1:1, 0:1, 2:0). Branky Komety: Stehlík 2, Kvapil.

Nejproduktivnější hráč: Martin Bartek - 17 bodů (7+10) / 21 zápasů
    Nejproduktivnější obránce: František Kaberle – 6 bodů (3+3)
    Nejlepší střelec: Martin Bartek – 7 branek
    Nejlepší asistent: Jan Kolář - 11 asistencí
    Nejlepší hráč v bodování +/-: Václav Kočí (+14)
    Nejhorší hráč v bodování +/-: Lukáš Nahodil, Jiří Cetkovský, Jan Buchtele (-1)
    Nejtrestanější hráč: Branislav Mezei- 51 trestných minut

Brankáři: Martin Růžička – 13 zápasů, 800 minut, úspěšnost zákroků 93,28 % (2,03 obdržených gólů na zápas), 2 čistá konta
    Adam Svoboda – 9 zápasů, 485 minut, úspěšnost zákroků 92,91 % (2,23 obdržených gólů na zápas), 1 čisté konto
    Úspěšnost přesilových her: 12,22% - 10. v lize
    Úspěšnost oslabení: 89,5 % - 2. v lize
    Čistá konta brankářů: 3 (2 Martin Růžička : Liberec – Pardubice 0:2, Kladno – Pardubice 0:5; 1 Adam Svoboda : Pardubice – Č. Budějovice 3:0)
    Utkání bez vstřelené branky: 1 (Pardubice – Kometa 0:1)

Poslední tři zápasy Pardubic:
    Plzeň - Pardubice 3:4 (2:1, 0:2, 1:1). Branky Pardubic: Špirko, Zohorna, Pivko, Bartek.
    Pardubice - Vítkovice 4:3 (3:0, 0:2, 1:1). Branky Pardubic: Bartek 2, Špirko, Pivko.
    Slavia - Pardubice 5:4SN (1:1, 1:0, 2:3 – 1:0). Branky Pardubic: Píša, Špirko, Buchtele, Starý.

Vzájemný zápas
    12.10. Pardubice - Kometa 0:1 (0:0, 0:1, 0:0). Branka: 34. Balej

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Martin Lísal

Branky a nahrávky: 5. Mojžíš (Malec, Veselý), 40. Dlouhý (Jak. Svoboda, Mojžíš), 59. Kvapil (Brabenec, Huml) - 39. Píša (Bartek, Mezei), 60. Somík (Pivko)

HC Kometa Brno: Hovi (Trvaj) - Houdek, Bičánek, Mojžíš, Stehlík, Protivný, Malec, Zubíček - Erat, Dopita, Hubáček, Kvapil, Hruška, Brabenec, Jar. Svoboda, Huml, Veselý, Jak. Svoboda, Polodna, Dlouhý.
    HC Dynamo Pardubice: Růžička (A. Svoboda) - Kaberle, Kočí, Píša, Mezei, Kolář II., Jillson, Nakládal - Špirko, Bartek, Pivko, Starý, Pineault, Koukal, Buchtele, Kolář I., Rákos, Zohorna, Somík, Nahodil, Radil.

Rozhodčí: Mikula, Lacina - Hlavatý, Tošenovjan