Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 4:7 (kon.)
Kladno – Slavia 3:1 (kon.) | Litvínov – K. Vary 0:2 (kon.) | Třinec – Liberec 3:4 (po s.n.)

Sparta právě vstřelila branku!

Ton vypálil od modré a MICHAL BROŠ puk tečoval nad Kovářovo rameno. Asistence: Petr Ton, Jiří Vykoukal.

43:17
    Hosté dostáváají možnost přesilové hry. Vyloučen je za hákování Treille.

37:31
    Langhammer to přehnal při napadání a půjde si odpočinout na dvě minuty za podražení.

35:05
    Rychlá kombinace znamenala uvolnění pro Gulaše, který z úhlu trefuje břevno domácí branky.

34:11
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Vyloučen je Bartánus za vysokou hůl.

31:10
    Rozjetého Tona poslal k ledu nedovoleným způsobem Šulc a rozhodčí to ohodnotili dvěmi minutami.

28:50
    Vysílená pětice domácích borců nedokázala pokrýt Šimánka, který po vyjetí zpoza branky orazítkoval spojnici Pöpperleho branky.

23:48
    Hosté mají přesilovou hru. Potrestaným sparťanem je Treille za sekání.

23:23
    Mountfield právě vstřelil branku!

Budějovice jdou do dvoubrankového trháku, když střelu Ptáčka od modré dorazil za Pöpperleho záda RASTISLAV MARTYNEK. Asistence: František Ptáček.

21:40
    Ton dostal puk jako na zlatém podnose před odkrytou klec, ale puk vůbec netrefil.

21:01
    Krátká přesilovka pro Spartu 5:3, když je za hákování vyloučen Gulaš.

19:19
    Další početní výhoda pro Spartu. Za podražení si jde posedět k trestoměřičům Ptáček.

15:54

Nedáš dostaneš stále platí. Na jedné straně zazvonila horní tyčka, na druhé MICHAL MIKESKA posílá Mountfield do vedení, když si jeho nahození srazil domácí obránce do branky. Bez asistence.

15:26
    Sparťané byli blízko otočení skóre. Jmenovitě Bartánus trefil bekhendovou střelou břevno.

14:10

Schylujete se tu na pěkné brankové hody. Domácí bleskovou odpověď a vyrovnání skóre zařídil svoji pohotovou střelou KAREL HROMAS. Asistence: Jakub Koreis.

13:59

Hosté dokonale využívají dvojnásobné přesilovky. Druhou branku dává další bývalý exsparťan PAVEL KAŠPAŘÍK, po kombinaci s Ptáčkem. Asistence: František Ptáček, Jiří Šimánek.

13:11

I Budějovice využívají přesilovku. Vteřinu před návratem Macholdy srovnává z mezikruží volný JAKUB LANGHAMMER. Asistence: Michal Gulaši, František Ptáček.

12:29
    Sparta jde do třech. Salcidovi se nepovedlo vyhození a puk skončil za mantinelem.

11:12
    Hosté dostávají možnost vyrovnat. Vyloučen je Petr Macholda za nedovolené bránění.

9:14

Domácí využívají přesilovou hru díky šikovné teči YORICKA TREILLEHO. Ten poslal puk mimo Kovářův dosah po Tonově střele. Asistence: Petr Ton, David Výborný.

08:13
    Slibná kombinace mladých hráčů Sparty před hostující brankou utnul svým faulem Kuchejda.

5:00
    Nakonec se domácí dostali před Kováře, ale přišel faul hostujícího Gulaše. který doostává dvě minuty za sekání.

Lukáš Krupička

Branky a nahrávky: 10. Treille (Ton, Výborný), 15. Hromas (Koreis), 58. Broš (Ton, Vykoukal) - 14. Langhammer (Gulaš, Ptáček), 14. Kašpařík (Ptáček, Šimánek), 16. Mikeska, 24. Martynek (Ptáček)

HC Sparta Praha: Pöpperle - O´Brien, Salcido, Gulaši, Vykoukal, Hanzlík, Philipp, Macholda, Zacpálek - Pacovksý, Koreis, Hromas - Treille, výborný, Ton - Kůrka, Broš, Smoleňák - Kafka, Karpov, Bartánus
    Banes Motor České Budějovice: Kovář - Ptáček, Kotaška, Klement, Novák, Šulc, Snopek, Jank - Pšurný, Mikeska, Šimánek - Kuchejda, Langhammer, Gulaš - Květoň, Kašpařík, Mertl - Martynek, Podlešák, Červený - Pletka

Rozhodčí: Pešina, Hradil - Gebaurer, Lederer

Diváci: 6 444