Litoměřice – Tábor 6:2 (kon.) | Kadaň – Třebíč 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 1:2 (po pr.)
Ústí n/L – Jihlava 4:2 (kon.) | Písek – Chrudim 2:4 (kon.) | Znojmo – Beroun 7:6 (po s.n.)
Chomutov – Hr. Králové 8:5 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 3:2 (po s.n.)
Piráti Chomutov
8:5 (3:1, 2:2, 3:2)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 08.01.2011, 17:30 • ČEZ stadion • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

KLH Chomutov: Hanuljak(Štěrba) - Bombic, Pulpán - Slovák, Mucha - Mudroch - Kántor - Jíra, Kraft, Kuběna - Hruška, Zucker, Skořepa - Novák, Hrdel, Hřebejk - Stránský, Radulay

HC VCES Hradec Králové: Pavelka(Alexa) - Klement, Křetínský - Čáp, Heindrich - Chmelíř, Vágner - Popela - Kubica, Roubík, Kadlec - Budínský, Šejnoha, Volráb - Hruška J., Moskal, Čermák - Berger, Jindřich, Hruška O.

Rozhodčí: Kubičík - Dřínovský, Chocholouš.

Vítáme Vás u sledování utkání 34. kola mezi KLH Chomutov a Hrdcem Králové. V domácí sestavě se dnes poprvé představí nová poila z KHL Tomáš Slovák, který se postaví do druhé obrany po boku Jána Muchy. Utkání začne za malou chvilku a jak dopadne si musíme počkat.

00:01

0:22
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Tak to je záčátek jako z říše snů. Milan Kraft zavezl puk do útočného pásma, vystřelil, Pavelka jen střelu vyrazil a pro PAVLA KUBĚNU nebyl problém puk uklidit do poloodkryté branky soupeře. Druhá asistence: Petr Jíra

1:50
    Vhazuje se po pravici Hanuljaka.

2:17
    Vyloučen domácí Jíra na 2 minuty za držení protihráče.

2:50
    Hosté se usadili v útočném pásmu, ke střele se ale nedostali.

3:05
    Hruška vypíchl puk a uháněl na Pavelku, ten jeho střelu vyrazil.

3:30
    Hrdel hrál vysokou holí a hosté mají výhodu 5 na 3.

4:00
    Roubík z úhlu na Hanuljaka nevyzrál.

4:15
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté dvojnásobnou přesilovku využívají. Autorem branky je VÍT BUDÍNSKÝ. Asistence: Jaroslav Roubalík.

5:33
    Hanuljak nahození na svou branku raději přidržel.

6:04
    Pulpánova přihrávka nikoho nenašla a je z toho icing.

6:23
    Přesilovka pro domácí, vyloučen Moskal na 2 minuty za vysokou hůl.

6:40
    Hosté drží puk na svých holích a domácí k ničemu nepouštějí.

7:30
    Tyčka zazvonila za Pavelkou

8:00
    Obrovský závar před hradeckou brankou, hosté se ale ubránili.

8:23

8:31
    Pavelka puk přidržel a umožnil vysrřídat svým spoluhráčům.

8:44

10:00
    Šejnoha hákoval Hrušku a dostává 2 minuty.

10:15
    Hosté vyhazují.

10:40
    A opět.

11:13
    Hosté se dostali do brejku, který hasil Bombic a dostává 2 minuty za hákování.

13:00
    Hosté pozvolna zakládají svůj protiútok.

13:13

15:04
    Ve chvíli, kdy se hrálo převážně ve středním pásmu se domácí ujímají vedení. Svou druhou branku střílí po hezké kombinaci celé pětky střílí PAVEL KUBĚNA. Asistence: Kraft a Jíra

15:23
    Trvalo to 19 vteřin a je to už 3:1. Po skrumáži se prosadil ZDĚNĚK SKOŘEPA. Bez asistence.

15:58
    Domácí špatně střídali a jdou do 4.

16:07
    Jíra nedovoleně bránil a domácí jdou na 1:51 do tří proti pěti.

16:23
    Hanuljak nahození přidržel.

16:40
    Domácím se podařilo vyhodit alespoň do středního pásma.

16:52
    Kraft sevřel puk mimo a dostáva 2 minuty

17:15
    Obrovský závar nakonec vyřešil Hanuljak, který sice nevěděl přesně kde je puk, ale rozhodčí ho ztratil z očí a hru přerušil.

17:25

17:47
    Hostující brankář přišel o helmu a vhazuje se po jeho pravici.

18:07
    Domácí ve 4.

18:20
    Hosté trefili tyč.

18:35
    Hanuljak podržel domácí po střele Křetínského.

18:50

19:20
    Domácí se dobře brání a hosty k ničemu nepouštějí.

19:50
    Volráb zahrozil střelou z úhlu, kterou ale Hanuljak v poklidu vyrazil.

20:00

Bleskový nástup do utkání se povedl domácím, které poslal po 22 vteřinách do vedení Pavel Kuběna. Hosté vyrovnali v přesilovce 5 na 3 v 5. minutě Budínským. V 16. minutě ale domácí během 19. vteřin šli do dvoubrankového vedení, když se prosadil nejprve dnes podruhé pavel kuběna a po něm Zdeněk Skořepa. Hsté v závěru dostali možnost hrát opět dlouhou přesilovku 5 na 3, kterou ale nedokázali využít a tak je stav po první části hry 3:1

20:01

20:38
    Velký tlak domácích z úvodu 2. třetiny řeší hosté icingem.

21:14
    Hruška sám před Pavelkou, ten jeho blafák bravurně zneškodnil.

21:54
    Kántrorovu střelu od modré pavelka kryje. Domácí jsou od počátku druhé třetiny ve velkém náporu a hosté se brání s vypjetím všech sil.

22:28
    Kuběna se prodíral hostující obranou, ta ho na hranici pravidel nakonec zastavila.

22:45
    Kubica uháněl sám na Hanuljaka, Mucha ho však zcela v souladu z pravidly o puk obral.

23:40
    Hřebejk těsně minul pravou tyč Pavelkovi branky.

24:11

24:54
    I hosté se osmělili, nahození si ale Hanuljak pohlídal.

25:12
    Hosté z ničeho nic snižují. Pavouky vyhnal z pravého vinglu střelou zápěstím JAN BERGER. Asistence: Jan Šejnoha

26:04
    Icing hostů.

26:25
    Pulpánou střelu si Pavelka pohlídal a v poklidu chytil do lapačky.

26:32

27:30
    Hostující Hruška O. vystřelil hodně nepřesně.

29:00
    Hra je teď docela neurovnaná.

29:43
    Hanuljak se střelou z úhlu neměl problém a přidržel jí v lapačce.

39:55
    Vyloučen domácí Slovák na 2 minuty za napadení.

30:34
    Hosté chybovali na modré čáře. Puku se zmocnil ZBYNĚK HRDEL a svou první brankou za KLH Chomutov zvyšuje náskok domácích opět o dvě branky. Bez asistence.

31:02
    Puk sražen do ochranné sítě, vhazuje se ve středním pásmu.

31:30
    Hosté 2x nebezpečně vystřelili, branku ani jednou netrefili.

32:20
    Hruškovu střelu z otočky Pavelka jen tak tak vyrazil.

32:55
    Přečíslení domácích 3 na 1 končí pátou brankou v hostující síti. Na jejím konci byl DAVID ZUCKER. Asistence: Vladimír Novák.

34:05
    Hanuljak málem našel svou dlouhou přihrávkou Hrušku, nakonec je z toho icing domácích.

34:36
    Vágnerová střela vysoko sražena až do ochranné sítě.

35:30
    Hosté jen nahazují a střídají.

36:10
    Domácí se již nikam bezhlavě neženou, hosté na nějaký zvrat zatím nevypadají.

36:30

37:23
    Hosté se sami nepřesnou přihrávkou připravují o útočné pásmo.

38:22
    Budínského bekhend našel Hanuljak ve svém plastrónu.

38:40
    Pulpán předvedl své útočné choutky a proháčkoval se přes 3 hráče, jeho přihrávka však mířila Jírovi na paty. Škoda, ten měl před sebou již jen odkrytou branku.

39:24
    Hosté z čista jasna snižují, před brankou zůstal nepokrytý LADISLAV JINDŘICH, který prostřelil bezmocného Hanuljaka střelou pod horní tyčku. ASsistence: Jan Šejnoha

40:00

Ve 2. třetině nejprve hosté snížili Bergrem, domácí ale odskočili dvěma brankami na rozdíl tří branek, poslední slovo měli ale hosté, kteří v poslední minutě snížili na prozatimních 3:5 ve svůj neprospěch.

40:01

40:08

40:44
    Hosté ne a ne rozehrát, opět mají na svém kontě icing.

41:18
    Hosté začínají s protiútokem od vlastní branky.

42:17
    Domácím pískáno postavení hráče v brankovišti, vhazuje se ve středním pásmu.

43:50
    Ofsajd domácích.

44:59
    Hruška se pokoušel prostřelit Pavelku u jeho levé tyče, následoval závar a branka nakonec spadla na hostujícího gólmana.

45:08
    Hostující Vágner nedovoleně bránil a už sedí na hanbě.

45:39
    Kraftova střela jen těsně minula hostující branku, hosté následně vyhazují.

46:12
    Icig domácích.

47:08

47:45
    Hosté oslabení přečkali a nadechují se k závěrečnému náporu.

48:25
    Volráb branku netrefil.

48:45
    Hostující Volráb se dopustil podražení a dostává 2 minuty.

49:00
    Kraftův padáček směřoval do branky, na poslední chvilku ho jeden z hostujících obránců odpálil rukou mimo brankoviště.

49:54
    Tak přeci jen je přesilovka využita. Po rychlé a pěkné kombinaci se prosadil PETR JÍRA. Asistence: Pavel Kuběna a Lukáš Pulpán.

51:44
    Kántor(CHO) sekal a jelikož měl ještě připomínky k hlavnímu sudímu, dostává jako bunus navíc 10 minut osobní trest.

52:08
    Chmelířova střela od modré byla sražena do ochranné sítě.

52:20

53:22
    Hosté v přesilovce snižují. Střelou z mezikruží se prodadil JAROSLAV ROUBÍK. Asistence|: Aleš Křetínský.

54:10
    Domácí opět v útoku, hosté je ale ke střele nepustili.

55:12
    Berger se probíjel před Hanuljaka, byl ale o puk připraven.

55:26
    Skořepa vyzkoušel pozornost Pavelky, ten byl připraven.

55:35
    Klid na domácí hokejky dává DAVID HRUŠKA, který zůstal před Pavelkou zcela nepokrytý a po naznačení střely a položení si brankáře mu nedal šanci zasáhnout. Asistence: Lukáš Pulpán

56:00
    A je to 8:4. Novák vyslal ZBYŇKA HRDELA do samostatného nájezdu a ten střelou mezi betony nedal Pavelkovi žádnou šanci. Asistence: Vladimír Novák.

56:36
    Vyloučen domácí Bombic na 2 minuty za napadení

57:20

57:40
    Budínský vyzkoušel pozornost Hanuljaka, ten byl pozorný.

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty 3. třetiny.

58:36
    S návratem vyloučeného domácího hráče se ocitl před Hanuljakem Budínský, svou kličku provedl dobře, domácí gólman ale předvedl bravurní zákrok.

59:58
    Domácí konec vypustili a dovolili hostům korigovat. Do odkryté branky se z úhlu trefil PATRIK MOSKAL. Asistence: Aleš Křetínský.

60:00
    Konec zápasu. (19:58:19)

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 1. Kuběna (Kraft, Jíra), 16. Kuběna (Kraft, Jíra), 16. Skořepa, 31. Hrdel, 33. Zucker (Novák), 50. Jíra (Kuběna, Pulpán), 56. Hruška (Pulpán), 56. Hrdel (Novák) - 5. Budínský (Roubík), 26. Berger (Šejnoha), 40. Jindřich (Šejnoha), 54. Roubík (Křetínský), 60. Moskal (Křetínský)

Piráti Chomutov: Hanuljak(Štěrba) - Bombic, Pulpán - Slovák, Mucha - Mudroch - Kántor - Jíra, Kraft, Kuběna - Hruška, Zucker, Skořepa - Novák, Hrdel, Hřebejk - Stránský, Radulay
    Královští lvi Hradec Králové: Pavelka(Alexa) - Klement, Křetínský - Čáp, Heindrich - Chmelíř, Vágner - Popela - Kubica, Roubík, Kadlec - Budínský, Šejnoha, Volráb - Hruška J., Moskal, Čermák - Berger, Jindřich, Hruška O.

Rozhodčí: Kubičík - Dřínovský, Chocholouš