Třinec – Kometa Brno 6:4 (kon.) | Motor ČB – Vítkovice 6:1 (kon.) | Litvínov – Slavia 2:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Kladno 3:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:3 (kon.) | Liberec – Zlín 7:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 14.01.2011, 18:00Tipsport extraliga

57:51
    Martin Heřman (PLZ) měl dostat dvě minuty za faul na jednoho z domácích forvardů. Plzeňský hráč však neunesl tíhu okamžiku a zlostně prašti holí o trestnou lavici. Dostává navíc deset minut a poroučí se předčasně do šaten.

44:54
    Vyloučen Jan Košťál (KVA) na dvě minuty za hákování.

41:06
    Vyloučen Petr Gřegořek (KVA) na dvě minuty zy vysokou hůl.

34:57
    Na trestnou lavici míří další energetik. David Zucker (KVA) až příliš důrazně bránil domácího gólmana a vysloužil si za to od rozhodčích dvě minuty za držení.

28:08
    Domácí borec na trestné. František Skladaný (KVA) si za "katrem" odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

24:39
    Po bitce odjíždí na trestnou lavici Radek Duda (PLZ) za hrubost a Jakub Čutta (KVA) taktéž za hrubost.

18:59
    Vyloučen Tomáš Frolo (PLZ) na dvě minuty. Hráč se provinil hákováním.

11:49
    Na trestnou lavici míří další potrestaný "indián". John Slaney (PLZ) vyloučen na dvě minuty za sekání.

05:32
    Vylučuje se i na druhé straně. Jiří Hanzlík (PLZ) vyfasoval dvě minuty za sekání.

02:34
    Máme tu relativně brzy první vyloučení zápasu. Domácí Roman Prošek (KVA) vyloučen na dvě minuty plus deset minut za úder do oblasti hlavy a krku.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 31. Kumstát (Sloboda, Skladaný), 33. Nosek (Skuhravý) - 27. Kovář (Vlasák), 37. Hanzlík (Vlasák, Straka), 47. Benák (Vostřák)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Gřegořek, Nosek, Dobroň, Čutta, Sloboda, M.Rohan, Prošek, Kokko - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Skladaný, Pech, Zaťovič - Sailer, Melenovský, Dej - Zucker, T.Klíma, Kuběna
    HC Škoda Plzeň: Horčička (Salfický) - Dresler, J.Hanzlík, Benák, Frolo, Slaney, Modrý, Jeřábek - Vostřák, Kovář, Vlasák - Stránský, M. Straka, Duda, - Lammers, Johnson, M. Heřman - Plášek, Haman, Dvořák - Pitule

Rozhodčí: Hribik, Fraňo - Svoboda, Lhotský