Poprad – HC Slovan 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 2:3 (kon.) | Skalica – Žilina 6:1 (3.tř)
Trenčín – Nitra 1:2 (po s.n.) | Martin – Zvolen 3:2 (kon.)
HK Skalica
6:1 (0:0, 4:0, 2:1)
MsHK Žilina
sk Neděle 20.02.2011, 17:00 • Max aréna Skalica • Tipos Extraliga (SR)

Ďakujem za pozornosť, dovidenia (19:05:09)

Rozhodujúcimi boli 3 góly v druhej tretine ktoré domáci strelili za 5 minút. V tretej tretine sa zápas už len dohrával. V záverečnej tretine sa Skaličanom podarilo dať ešte 2 góly a minútu pred koncom Stupka korigoval na konečných 6:1.

59:04
    Žilina dala gól!
    Minútu pred koncom strelil čestný gól hostí STUPKA

57:26
    Smotrilova delovka skončila Kotvanovi v náručí

55:34
    Domáci sa dostali do prečíslenia 2-1 ale Devečka dobrým obranným zákrokom im nedovolil zakončiť

Domáci v plnom počte.

Hostia v plnom počte.

53:23
    Kombináciu hostí nedokázal úspešne zakončiť Smotrila a jeho strela minula bránku

Skalica dala gól!
    Na trikrát nechali hosťujúci obránci dorážať JANKOVIČA a ten nakoniec puk pretlačil do bránky

Radim Vintr

Branky a nahrávky: 27. Kutálek, 31. Jurík (Lantoš), 33. Obdržálek (Jarolín), 39. Šátek (Kutálek, Holovič), 41. Mikuš (M. Školiak, Višňovský), 44. Jankovič (Obdržálek) - 60. Stupka

HK Skalica: Lakosil - Grundling, Jaborník, Školiak M., Jankovič, Škadra, Kloz, Kumstát, Gula - Višňovský, Školiak R., Jarolín, Šátek, Holovič, Kutálek, Jurík, Mikúš, Obdržálek, Lantoš, Mikušovič, Konečný
    MsHK Žilina: Laco - Dlouhý, Krčula, Leško, Ďurkech, Devečka, Milovanovič, Ftorek, Rúfus - Vala, Stupka, Petruška, Faith, Kokavec, Smotrila, Rataj, Drevenák, Troliga, Horský, Valášek, Nemec

Rozhodčí: Rudý - Tvrdoň, Horínek