Kometa Brno – Motor ČB 2:5 (kon.) | Jihlava – Liberec 1:4 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 7:4 (kon.)
Hr. Králové – Slavia 1:5 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 0:0 (odl.)
VHK ROBE Vsetín
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HK Opava
Neděle 20.02.2011, 13:00Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Po první třetině, která pro domácí nevypadala moc dobře hlavně kvůli velké marodce domácích, kteří nastoupili k utkání s pouhými 15-cti hráči. Hosté se v pecní třetině ujali vedení, ale od té doby se už neprosadili, naopak domácích v přesilových hrách dokázali otočit skóre utkání na svou stranu a nakonec zaslouženě zvítězili 3:1. To je z dnešního utkání vše přeji vám příjemný den a večer v 17:30 nás čeká poslední utkání mužů Vsetína proti hostům z Uničova. (15:11:22)

60:00

59:15
    Domácí už si zápas pohlídají.

58:46
    Po oddychovém čase hostů se rozhodli hráči Opavy o hru bez brankáře.

58:01
    Střelu Kuchaříka ukryl Kostka v lapačce a probíhají nám poslední dvě minuty utkání.

57:21
    Rozehrávka hostů končí na zakázaném uvolnění

57:00
    Krupa pálil ihned po buly do připraveného Vlacha.

56:54
    Beneš se po pravé straně dostal před Vlacha a provětral jeho lapačku.

56:01
    Hosté v přesilové hře měli tlak, ale nedokázali vystřelit, jelikož vsetínský tým výborně brání a pomalými krůčky jde za vítězstvím.

Vsetín vstřelil branku!
    Po střele Hořanského přišly dvě dorážky, nejprve Abdul, kterou Kostka ještě zlikvidoval, ale na dorážku LUKÁŠE KUCHAŘÍKA už neměl. Asistence: Jindřich Abdul, Adam Hořanský.

47:12
    Hořanský sám před Kostkou, ale namířil svou ránu přímo do hrudy hostujícího gólmana.

45:55
    Abdul chtěl zpoza brány zasunout kotouč do branky za mimo ležícího Kostku, ale touš se jen svezla po čáře a dojíždějící obránce hostů poslal projektil do bezpečí.