Havlíčkův Brod – Kladno 1:5 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:7 (kon.) | Havířov – Olomouc 1:7 (kon.)
Kometa Brno – Chomutov 2:1 (kon.) | Zlín – Znojmo 2:5 (kon.) | Liberec – K. Vary 5:4 (po pr.)
Sparta – Slavia 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Opava 4:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:7 (0:3, 1:0, 0:4)
BK Mladá Boleslav
Sobota 05.03.2011, 12:00DHL Extraliga juniorů

Jihlavu dnes vysoko porazila Mladá Boleslav 2:7. Děkuji za sledování dnešního online přenosu a přeji hezký zbytek dne. (14:01:20)

60:00

58:50
    Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou.

57:50
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    JAKUB SAJDL je další, kdo prostřeluje domácího brankáře.

57:41
    Martin Kuřítko (JIH) odjel na dvě minuty za nedovolené bránění.

57:03
    LUKÁŠ VRBA střelil puk za záda Ritticha.

56:21
    Na ledě zůstal ležet Lenc, nyní se kolem vyloučení rozpoutala diskuze.

55:35
    Na trestnou lavici putuje další hráč Jihlavy. Filip Matějka (JIH) odjel za sekání na dvě minuty.

55:20
    Štěpán Zídek (JIH) dostává dvouminutový trest za nesportovní chování.

54:55
    Malec jel sám na Mahdala, ovšem střílel nad bránu hostů.

53:51
    Hosté nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

53:37
    Hlaveš střílí na Mahdala, který střelu vyráží ramenem.

52:03
    Střelu Ryse chytá Rittich do lapačky.

51:35
    Jihlava dostává další šanci na snížení. Na trestnou lavici odjel Jíří Kurka (MBO) na dvě minuty za faul kolenem.

50:50
    Polcar odvezl puk do útočného pásma a zde nahrál na modrou čáru Hlavešovi, jeho střelu ovšem Mahdal chytl.

48:45
    Jakub Sajdl (MBO) opět odjíždí na trestnou lavici. Tentokrát odjel za hákování.

48:10
    Mikeš střílí z kruhu na Mahdala, ovšem ten puk vyráží betonem.

47:45
    Brankář hostů měl problém s ukrytím puku do lapačky, ale nakonec k další střele nedošlo.

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 25. Zídek (Prokš) - 9. Matějček (Chaloupka), 11. Soukup (Jankovský, Jiránek), 17. Belay (Lenc), 45. Rys (Belay, Lenc), 47. Jiránek (Martínek), 58. Vrba (Soukup), 58. Sajdl (Soukup)

HC Dukla Jihlava: Jíra (20. Rittich) - Hlaveš, Tobola, Kolda, Šťastný, Cirhan, Martínek L., Zadražil - Polcar, Mikeš, Kasalý - Prokš, Zídek, Malec - Vysloužil, Matějka, Kuřítko
    BK Mladá Boleslav: Mahdal - Vrba, Mozík, Sajdl, Soukup, Martínek M., Kurka - Rys, Belay, Lenc - Jankovský, Koudela, Frolík - Chaloupka, Matějček, Jiránek - Babický

Rozhodčí: Pokorný - Rittich, Zídek