Kometa Brno – Liberec 6:5 (po s.n.) | Jihlava – Pardubice 4:5 (po s.n.) | Olomouc – Šumperk 9:2 (kon.)

62:31
    Tadeáš Král se dral do šance a je faulován. Dvě minuty si odsedí Zedek, důvodem je podražení.

45:12
    Obrovská trma vrma před Hosnedlovou brankou. Ale ani Jenyš, ani Zajíc gól nedali. Fauloval přitom Matuš Belovič a domácí budou hrát dvouminutovou přesilovku.

37:45
    Útočného faulu se dopouští liberecký Belovič - 2 minuty za podražení.

35:21
    Na 6 sekund bude hrát Kometa dvojnásobnou přesilovku. Pavel Zacha vyloučen za vražení na hrazení.

33:27
    Kometa si dobrým pohybem vynutila faul. Vojtěch Havlas (LIB) - 2 minuty za sekání.

25:40
    Vyloučen Patrik Štancl (KOM) - 2 minuty za držení hole.

21:32
    Weber (KOM) - 2 minuty za pád pod nohy.

11:56
    Druhé vyloučení Liberce v zápase za stejný prohřešek. Heřmánek vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

00:11
    První rozehrávka Liberce končí v hledišti a dvě minuty za zdržování dostane Zedek.

David Nekvinda

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 13. Zbořil A. (Kupčík), 39. Venclík (Boltvan, Weber), 40. Kozel (Venclík, Weber), 40. Zajíc (Vlček, Zbořil J.), 42. Venclík (Dvořák), 65. Zajíc - 7. Havlas (Belovič), 9. Belovič (Havlas), 17. Havlas (Simandl, Belovič), 49. Zacha, 53. Belovič

HC Kometa Brno: Slezák (Jekel) - Kupčík, Zbořil J., Štancl, Vlček, Koch, Porzer, Hájek - Zajíc, Zbořil A., Jenyš, Kozel, Král T., Račický, Boltvan (C), Grunwald, Biolek, Venclík, Dvořák, Weber
    Bílí Tygři Liberec: Skřebský (Hosnedl) - Havlín, Hubáček, Pyrochta, Slaboch, Zedek, Novotný, Beránek - Hrníčko, Gecko, Pěkný, Havlas (C), Simandl, Škoda, Svoboda, Heřmánek, Babec, Belovič, Král Z., Zacha

Rozhodčí: Lerch - Pavlík, Kala