Jihlava – Karviná 2:0 (kon.) | Třinec – Most 1:2 (kon.) | Žižkov – Hlučín 1:1 (kon.)
Čáslav – Vlašim 2:1 (kon.) | Sparta B – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Zlín – Znojmo 1:2 (kon.)
Sokolov – Dukla Praha 3:3 (kon.) | Táborsko – Kladno 1:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (1:0)
SK Kladno
Sobota 11.06.2011, 18:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

87
    Poslední střídání domácích. Místo Simra si zahraje mladý Pavličko.

79
    Poslední střídání Kladna. Odešel Tóth, nastoupil Jelínek.

76
    Domácí střídali. Růsůlek opustil hřiště a jeho místo zaujal Brůžek.

73
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté svůj tlak nakonec přetavili ve vyrovnání. Na křížnou střelu ADAMA HOFMANA Doležal nedosáhl - 1:1.

73
    Žlutou kartu si vykoledoval hostující Macháček.

69
    Hosté střídají. Odešel Čurda, zahraje si Čížek.

62

57
    Doležal svůj tým opět podržel. Nejprve si poradil s ránou Sklenáře a poté vychytal i Holuba. Za dvanáct minut druhé půle se toho stalo více, než za celý první poločas.

53
    Hosté střídají. Kabeleho nahradil Sklenář.

49
    Tentokrát velká příležitost na druhé straně. Ve stoprocentní šanci se ocitl Dobal, ale branku přestřelil.