Jihlava – Třebíč 2:4 (kon.) | Martin – Žilina 2:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:6 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.) | Třinec – Zlín 2:4 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 2:7 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 3:5 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:4 (kon.)
Most – Litoměřice 4:5 (po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 5:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 4:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Beroun – Chomutov 5:7 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
7:3 (1:1, 4:1, 2:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Úterý 30.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Salith Šumperk: Štůrala (Boška) - Křetínský, Ondráček (C), Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík, Zacpálek, Navrátil - Brunec, Skoumal, Meluzín, Hulva, Haas, Cink, Matějka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Mičulka

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Yindiphol, Koma, Sova, Zítka, Poskočil, Novotný, Němec, Musil J., Hadrava, Polodna, Rytnauer, Meidl, Semorád, Stehlík, Musil P., Zábranský, Fiedler, Varga, Štěúánek, Szliva

Dobrý podvečer ze šumperského stadionu. Domácímu týmu chybí hned dva hráči v dnešním utkání. Na zkoušku do Třince odešli Adam Červenka a kapitán Aleš Holík. Nahradit tyto dva klíčové hráče bude určitě problém. Vždyť na dvou ze tří branek se podílel právě Červenka s Holíkem v Havlíčkově Brodu. Draci mají svému dnešnímu soupeři tedy co vracet. V Kotlině totiž Salith prohrál vysoko 7:3. Uvidíme, co přinese dnešní zápas.

00:01

00:02
    První bully dnešního utkání vyhráli domácí.

00:36
    Je tady první vyloučení. Na trestnou lavici odchází Ladislav Rytnauer na 2 minuty za vysokou hůl.

01:01
    Vrdlovec si najížděl od mantinelu a chtěl najít místečko mezi betony. Hostující Suchan moc dobře vytušil úmysl domácího útočníka a včas zakročil.

01:35
    Šumperk si přesilovku příliš neužil. Vyloučen domácí Michal Velecký za držení protihráče.

02:05
    Zábranský dostal přihrávku do výborné pozice a když vystřelil, tak kotouč jen o kousek minul bránu!

02:55
    Draci se vysvobozují ze svého pásma vyhozením až k Suchanovi.

03:30
    Petr Zítka sice stál ve špatné pozici, nakonec ale vystřelil, jeho rána pořádně Štůralu vystrašila.

04:41
    Stehlík mířil mezi betony Tomáše Štůraly, domácí brankář byl však v pozoru.

05:36
    Salith se sice dostává do útočného pásma, ale moc dlouho v něm nevydrží. Havlíčkův Brod má zatím více ze hry.

07:05
    Mičulka nahazoval puk do pásma, tam si jej nikdo nenašel. Rebelové získali lacině kotouč.

07:30
    Šumperk špatně rozehrál a je z toho zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravici Tomáše Štůraly.

07:46
    Martin Hadrava měl opět mnoho času ke střele, Štůrala však vše zvládl. Domácí obrana v některých činnostech zaspává.

08:28
    Hulva se dostal do brejku, poté co už byl v útočném pásmu, hledal Mičulku. K tomu se už kotouč nedostal. Salith drží pásmo.

10:08
    Havlíčkův Brod dlouho bojoval o puk u mantinelu. Nakonec skončil puk v hledišti.

10:26
    Cink si nádherně obhodil jednoho z hostujících obránců a ujížděl na Suchana. Domácí útočník zvolil střelu příklepem, ovšem hostující gólman zneškodnil tento pokus betonem.

11:51
    Tentokrát špatně rozehrál Havlíčkův Brod - icing.

12:09
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Petr Polodna našel v rychlosti MARTINA HADRAVU, který se okamžitě dostal před Štůralu a zakončil mezi jeho betony. Asistence: Petr Polodna, Ladislav Rytnauer

13:21
    Do útoku se dostávají i domácí, Suchan zatím nemusel zasahovat u nějaké vážnější akce.

13:51
    Šumperk má další šanci v podobě přesilové hry. Vyloučen Pavel Musil na 2 minuty za hákování.

13:56
    Draci si zahráli přesilovku pouze pět vteřin. Vyloučen Lukáš Mičulka na 2 minuty za vysokou hůl.

14:47
    Zacpálek výborně našel Cinka před bránou, který tečoval přímo do Suchana. Stačil kousek a puk je v bráně.

15:31
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk vyrovnává stav zápasu. Jan Matějka přihrál od mantinelu kotouč na rozjetého JAKUBA HULVU, který zavěsil přímo pod břevno hostující brány. Asistence: Jan Matějka, Aleš Křetínský

15:51
    Vyloučen Petr Polodna na 2 minuty za hákování.

16:40
    Haas hledal volného Cinka před bránou, přihrávka byla ale nakonec moc prudká. Draci pokračují v útoku.

17:10
    Havlíčkův Brod je pod tlakem, hosté několikrát vyhazují puk až ke Štůralovy. Oslabení zatím tým z Vysočiny zvládá.

18:40
    Jaroslav Koma si řekl, že to vyzkouší se střelou od modré. Štůrala musel použít svoji lapačku. Hosté vybojovali pásmo.

19:26
    Velecký pálil velmi nad bránu. Draci pokračují v útoku.

20:00

Je za námi první třetina, která přinesla nerozhodný stav - 1:1. Jako první skórující tým byl Havlíčkův Brod. martin hadrava překonal Štůralu mezi betony. Stav zápasu srovnal Jakub Hulva, jenž překonal Suchana v 16.minutě. Další třetina rozhodně přinese mnoho šancí. Který tým se ale bude radovat více se uvidí.

Další třetina začne přibližně v 18:48.

20:01

20:02
    První bully druhé třetiny vyhráli domácí.

20:18
    Matějka čekal příliš dlouho na modré čáře, přitom do útočného pásma vjel Cink - offside.

20:45
    Vrdlovec číhal před bránou, ale puk neobdržel na hokejku tak, jak by si představoval.

21:13
    Současné vyloučeni Václav Meindl a Jakub Hulva na 2 minuty, oba za hákování.

21:57
    Šumperk rozehrál špatně už ve svém pásmu, je z toho icing.

22:55
    Křetínský vypálil z mezikruží, ale Suchan se včas přemístil. Několik vteřin předtím měl dokonce i Vladimír Cink dvě možnosti ke skórování.

22:55
    Současně vyloučeni hráči Šumperka a Havlíčkova Brodu, hraje se 4 na 4.

23:40
    Sedlák tvrdě vypálil od modré, Suchan stačil včas ukrýt kotouč do lapačky.

24:09
    VÁCLAV MEIDL se dostal k puku už u mantinelu. Poté si několikrát obhodil domácí hráče a na závěr překonal Štůralu. Bez asistence.

25:00
    meluzín sahal na kotouč na modré čáře, ale přihrávka byla moc ostrá.

26:10
    Hosté chtějí zakládat útok, domácí je vždy odzbrojí ve svém pásmu.

26:47
    Daniel Vrdlovec přihrál z otočky na JAKUBA HULVU, který bekhendovou střelou překonává Scuhana. Asistence: Daniel Vrdlovec

27:08
    To je neuvěřitelný obrat. Nejprve vystřelil Lukáš Mičulka, a když to nevyšlo, tak to vyřešil MICHAL VELECKÝ, který už jen dorazil kotouč do prázdné brány. Asistence: Lukáš Mičulka, Marek Haas

27:44
    Vyloučen Aleš Sova na 2 minuty za hrubost.

28:35
    Cink s Křetínským měli obrovské šance!

28:35
    Draci si zahrají přesilovku 5 na 3. Vyloučen Lukáš Poskočil na 2 minuty za napadení.

28:45
    Hosté vyhazují.

29:15
    TOMÁŠ BRUNEC se nejprve netrefil z první, ovšem při svém druhém reparátu si řekl, že puk dostane do brány. Domácí útočník našel někde malou skulinku, kde mohl kotouč procpat ve výstoji Jaroslava Suchana. Bez asistence.

30:25
    Zdá se, že příchodem diváků z fotbalového stadionu se ihned změnila hra Draků. vše je najednou mnohem rychlejší a přesnější.

30:35
    Havlíčkův Brod už je kompletní.

31:12
    I na druhé straně má Tomáš Štůrala práci. Naštěstí domácí brankář vše vychytal.

31:32
    Z protiútoku nahazoval meluzín puk na Matějku, který chtěl tečovat, to se ale nepovedlo.

31:50
    Mičulka přihrál volnému Haasovi, jenž okamžitě z první vystřelil. Suchan se výborně přemístil na druhou stranu.

32:40
    A další šance domácích! Suchan měl se střelou Veleckého problémy.

32:55
    Hraje se ve velmi rychlém tempu, ani nejde poznat, že jde o přátelský zápas. Domácí lavice si však nehlídala počet hráčů na ledě a jsou z toho 2 minuty.

33:54
    Domácí hráči vyhazují kotouč do bezpečí.

34:31
    Havlíčkův Brod špatně rozehrál i ve své přesilovce - icing.

35:05
    Aleš Sova střílel od modré, Štůrala si s jeho ránou poradil.

35:05
    Vyloučen Václav Meidl na 2 minuty za vysokou hůl.

35:07
    Hosté okamžitě po vyhraném vhazování vyhazují.

35:40
    Salith se nemůže usadit v útočném pásmu.

36:15
    Štěpánek našel před bránou volného Fiedlera, který jen o kousek minul domácí bránu. Šumperk zapomněl trochu hrát v zadních řadách.

36:53
    Zakázané uvolnění Šumperka.

38:01
    Michal Velecký pořádně provětral lapačku Jaroslava Suchana. Domácí jsou v pásmu.

38:28
    Ladislav Rytnauer byl moc rychlý při svém přechodu do pásma, je z toho offside.

38:51
    Pavel Musil chtěl střílet z otočky, Štůrala si se vším poradil.

38:57
    Domácí se velmi rychle dostali do pásma. Daniel Vrdlovec poslal kotouč na TOMÁŠE BRUNCE, který si vyjel do mezikruží a k tyči zakončil krásnou střelou tahem. Asistence: Daniel Vrdlovec, Radislav Ondráček

39:54
    Petr Polodna je vyloučen na 5 minut + do konce utkání za vražení. Lukáš Mičulka musí do domácí kabiny na ošetření.

40:00

Tím šťastnějším týmem jsou bez pochyb domácí. Výsledek 4:1 v prostřední části asi čekal málokdo. Šumperk si několikrát zahrál přesilovku, kterou většinou dokázal využít. Havlíčkův Brod zlobil spíš z protiútoků. My zde, můžeme jen hádat, jak dopadne dnešní výsledek a zda domácí udrží svoji domácí neporazitelnost.

Další třetina začne přibližně v 20:44.

40:01

40:02
    První bully třetí třetiny vyhráli hosté.

41:08
    Havlíčkův Brod udržel puk v útočném pásmu, Šumperk okamžitě převzal kotouč zpátky.

41:25
    Vrdlovec měl volnou bránu, ale byl ve špatné pozici!

42:20
    Mičulka šel do pásma moc rychle - offside.

43:01
    Mičulka přihrál Tesaříkovi na druhou, domácí obránce vystřelil moc nad bránu.

43:40
    Novotný střílel od modré, Suchan v pohodě vykryl.

44:05
    Šumperk hraje opravdu skvěle. Dalším střelcem na Suchana byl Matějka.

44:17
    ALEŠ KŘETÍNSKÝ poprvé dává svoji branku za Šumperk. Nejprve přihrál Roman Meluzín na modrou a právě tento zkušený obránce vypálil tvrdě mezi betony. Asistence: Roman Meluzín

45:35
    Velecký se dostal až k Suchanovi, který ho vychytal tak tak betonem! Domácí stále tlačí.

46:30
    Haas byl sám a když se rozhodl vystřelit, trefil těsně svoji ránu vedle!

47:39
    Vyloučen hostující Martin Zábranský na 2 minuty za podražení. Domácí tak mají další možnost ve své přesilovce.

47:58
    Matějka dorážel u tyče, ale Suchan se nenechal přetlačit. Šumeprk stále drží pásmo.

48:34
    Matějka střílel z mezikruží, Suchan se přesunul na poslední chvíli.

49:50
    Ondráček výborně zastavil Stehlíka při nájezdu do pásma svým bokem.

50:50
    Havlíčkův Brod má také šance, Vojtěch Varga ale Štůralu nepřekonal.

52:13
    martin Zábranský krásně našel na druhé straně LADISLAVA RYTNAUERA, který zakončil do prázdné branky. Asistence: Martin Zábranský, Martin Hadrava

53:15
    Hosté ještě nesložili zbraně. Pavel Musil nepříjemně vystřelil na Štůralu.

54:32
    Tesařík výbornou přihrávkou našel Cinka, jenž vystřelil do šibenice, ale Suchan věděl včas o co půjde.

55:23
    Vyloučen Martin Novotný na 2 minuty za hákování.

55:41
    Václav Meidl nebezpečně dorážel kotouč u Štůralovy brány. Nakonec domácí brankář vše zastavil.

56:06
    Jan Semorád se dostal do ofsajdu.

56:40
    Aleš Sova střílel od modré, ovšem jeho ránu zastavil jeden z domácích hráčů. Šumperk vyhazuje.

57:36
    Vyloučen domácí Jan Matějka na 2 minuty za krosček.

58:02
    Velecký vyhodil bekhendem až k Suchanovi.

58:25
    Havlíčkův Brod bude hrát přesilovku 5 na 3. Vloučen jan Tesařík za zdržování hry.

59:30
    Zábranský netrefil odkrytou klec!

59:42
    Vyloučen další domácí hráč, Tomáš Sedlák si odsedí dvě minuty za podražení.

59:57
    Šumperk vrací svému soupeři výsledek z prvního zápasu! DANIEL VRDLOVEC se trefil do prázdné brány přes celé hřiště. Asistence: Lukáš Mičulka, Radislav Ondráček

60:00

Lukáš Mičulka jako první na nájezdech nedává.

Ondřej Stehlík dává první branku na nájezdech.

Michal Skoumal na domácí straně opět nedává.

Aleš Sova jako druhý dává - 0:2.

Michal Zacpálek také nedává.

Petr Štěpánek potvrdil 100% bilanci v nájezdech - 0:3.

To ovšem nic nemění na výsledku zápasu, kdy Draci vyhráli 7:3. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím. (20:21:11)

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 16. Hulva (Matějka, Křetínský), 27. Hulva (Vrdlovec), 28. Velecký (Mičulka, Haas), 30. Brunec, 39. Brunec (Vrdlovec, Ondráček), 45. Křetínský (Meluzín), 60. Vrdlovec (Mičulka, Ondráček) - 13. Hadrava (Polodna, Rytnauer), 25. Meidl, 53. Rytnauer (Zábranský, Hadrava)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Boška) - Křetínský, Ondráček (C), Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík, Zacpálek, Navrátil - Brunec, Skoumal, Meluzín, Hulva, Haas, Cink, Matějka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Mičulka