Mladá Boleslav – Liberec 1:2 (kon.) | Olomouc – Znojmo 2:3 (po s.n.) | Zlín – Vítkovice 0:0 (12:30)
Plzeň – HC Litvínov 1:7 (kon.) | Jihlava – HC Kladno 1:3 (kon.) | Sparta – Slavia 5:1 (kon.)
Chomutov – K. Vary 2:0 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 5:2 (kon.)
po s.n.
HC Olomouc
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 10.09.2011, 12:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

59:50
    Patrik Novák velmi netakticky fauloval soupeře, což znamená dvojnásobnou přesilovku pro domácí! Novák dostal kromě menšího trestu za sekání také osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Aleš Pelikán odsedí za svého spoluhráče dvouminutový trest.

58:35
    Za faul loktem odjel na trestnou Lukáš Nováček (ZNO).

56:58
    Hanáci půjdou do tří! Dvě minuty za podražení obdržel Oldřich Heža.

55:28
    A když už se hostům podaří založit kloudnou akci, zastaví je Olomouc jen za cenu faulu. Dvě minuty vyinkasoval Petr Vondra.

46:19
    Za úder loktem si dvě minuty na trestné posedí Aleš Pelikán
    (ZNO).

30:45
    Milan Kastner (ZNO) byl vyloučen za hákování.

25:04
    Avšak hlavní rozhodčí trestá i na druhé straně. Jan Hobza vyinkasoval dvě minuty za držení protihráče.

24:23
    Za podražení odcestoval na trestnou Jakub Šaur (OLO).

21:57
    Domácí hráčská lavice obdržela dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Petr Brada.

17:44
    Jiří Jergl (OLO) po Novákově zakončení pak hostujícího hráče fauloval, a proto si odjíždí sednout na trestnou za sekání.

10:46
    Jiří Tichý (ZNO) obdržel dvouminutový trest za držení protihráče.

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 32. Sedlář (Vondra), 51. Lehečka (Smetana, Číp) - 23. Podešva (Zika), 58. Zika (Kún), 65. Podešva

HC Olomouc: Lukáš (Trelc) – Škůrek, Schejbal, Číp, Brandýs D., Kaluža, Novotný, Šaur, Konečný, Jergl J., Voznica, Zítka, Brada, Smetana, Vondra, Lehečka, Machala, Kunce, Heža O., Sedlář.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kuchař (Helešic) – Bukáček, Novák, Tichý, Mikulášek, Nahodil, Špaček, Telesz, Pelikán, Podešva, Zika, Hobza, Pražák, Kún, Kastner, Nováček.

Rozhodčí: Husička – Gebauer, Lederer