Mladá Boleslav – Zlín 3:4 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 5:2 (kon.)
Slavia – K. Vary 2:1 (kon.) | Kladno – Sparta 3:2 (kon.) | Litvínov – Motor ČB 3:2 (kon.)
Plzeň – Vítkovice 4:3 (po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 18.09.2011, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

58:11
    Současně vyloučeni: Hostující Michal Bulíř (nafilmovaný pád) a pardubický Aleš Píša (hákování).

56:02
    Přesilovka domácí bude hned dvojnásobná, když se nechal vyloučit Lukáš Derner za vražení na hrazení.

55:37
    Dvě velké šance domácí zůstavají bez využití. Nejprve Rákos v sólu trefil pouze tyč a o pár vteřin později Zohorna před odkrytou brankou nezakončil. Byl totiž faulován Michalem Bulířem, který dostane dvě minuty za nedovolené bránění.

50:36
    Přesilová hra pro hostující celek. Pardubický tým totiž hrál v šesti a za příliš mnoho hráčů bude pykat dvouminutovým trestem. Ten na trestné lavici odsedí Corey Elkins.

46:03
    Přesilovka pro Bílé Tygry. Dvě minuty za sekání dostává Václav Kočí.

28:54
    Řadu šancí domácích zastavuje Vošvrda, ale teď to je přesilová hra, kterou si Pardubice zahrají. Jaroslav Kudrna dostává dvě minuty za vysokou hůl.

23:27
    Domácí tlačí v úvodu třetiny Liberec a málem z toho byla třetí branka. Po krásné akci na jeden dotek pálil Jan Starý, ale Tomáše Vošvrdu zachránila tyč. Pardubice si navíc zahrají přesilovku, když dvě minuty dostává Petr Nedvěd za hákování.

15:39
    Přesilovka pro Pardubice. Za držení je vyloučen Lukáš Vantuch. Vhazovat se bude po pravici Tomáše Vošvrdy.

12:37
    Teď už to však neplatí. Bartoviš dostal krásnou přihrávku mezi beky a ujížděl sám na domácího brankáře. Zkusil rychle vypálil, ale lapačka Růžičky byla neomylná. Liberec si však zahraje přesilovku 5/3. Rákos dostává dvě minuty za sekání.

11:39
    Nyní přichází první přesilovka Liberce. Jan Buchtele dostává dvě minuty za hákování.

07:49
    Kudrna na Dernera, který zkoušel štěstí od modré, jenže neuspěl. Následně je vyloučen Vošvrda za zdržování hry, trest odpyká Kudrna.

01:33
    Přesilovka pro domácí tým. Rákose v šanci hákoval Jan Holub a dostává tak dvě minuty.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 17. Nakládal (Koukal, Kolář I), 17. Elkins (Somík), 36. Starý (Kolář I), 39. Bartek (Sičák), 44. Sim (Rákos, Zohorna ) - 38. Bárta (Bulíř), 40. Kudrna (Nedvěd, Čakajík)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Kolář II, Píša, Kočí, Sičák, Borer, Benák, Nakládal, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – Bartek, Elkins, Somík – Sim, Zohorna, Rákos – Kousal, Radil, Buchtele.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina.

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (Pinc) - Čakajík, Hay, Výtisk, Derner, Pavlů, Holub, Kajínek, - Kudrna, Nedvěd, Klimenta - Bartovič, Bulíř, Špaček - Bárta, T. Urban, Dušek - Bortňák, Vak, Víšek - Vantuch.

Trenéři: Jiří Kalous, Filip Pešán a Miroslav Kapoun.

Rozhodčí: Jeřábek, Polák - Kajínek, Podrazil