Vítkovice – Litvínov 2:1 (po s.n.) | Motor ČB – Třinec 4:3 (kon.) | Zlín – Kladno 2:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Slavia 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 3:2 (po s.n.) | Sparta – Liberec 2:3 (po pr.)
HC Sparta Praha
2:3 (0:2, 2:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 20.09.2011, 18:30 • Tesla Arena, Holešovice, Praha • Tipsport extraliga

Na straně domácích byl nejlepším hráčem zvolen Daniel Přibyl. Na straně Severočechů byl zvolen Petr Nedvěd. Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:03:07)

65:00

63:31
    Liberec právě vstřelil branku!
    Sparta se o vítězství připravuje sama. Dělovka Bartoviče mířila od vyrážečky do rohu branky. Milam Troy mířil před branku a omylem vyrazil Pöpperlemu hůl z ruky. To brankáře Sparty rozhodilo a DANIEL ŠPAČEK již neměl těžkou pozici. Bez asistence.

62:17
    Bližňák mohl ujet sám s Tonem, ale jeho přihrávku zblokoval Čakajík.

62:06
    Ofsajd Sparty.

61:42
    Oba týmy zodpovědně a dobře brání. Liberecký brejk tentokrát zastavila domácí obrana.

61:07
    Hosté zatlačili domácí tým. Oba celky střídají a hráči v rudých dresech zahajují další útok.

60:24
    Prodloužení bylo zahájeno. Útočí opět domácí tým.

Snaha Sparty již střelou neskončila. Dnes se dočkáme prodloužení. Nastavení začne ihned za tři minuty.

60:00

59:40
    Milam Troy splatil své dluhy vůči Nedvědovi. Čistým "stromem" ho za svou brankou poslal k zemi. Vhazuje se po na modré čáře.

59:17
    Puk za brankou Sparty. Ta zahajuje další útok.

58:45
    Obrovský závar před Vošvrdou, ale kotouč opět vyskočil z hloučku hráčů mimo.

58:14
    Petr Tenkrát svou sólo akcí dostal kotouč do útočné třetiny.

57:47
    Spartě již začala zkrácená přesilová hra. U puku hráči v rudých dresech.

57:39
    S nahozením měl Vošvrda problémy, takže puk raději ukryl do své náruče. Vhazuje se po levé straně liberecké svatyně.

57:31
    Sparta zakládá další útok.

57:15
    Hra přerušena. Vhazovat se bude na modré čáře.

Oliver Sálus

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 37. Bližňák (Ton), 39. Y. Treille (Rachůnek T., Philipp) - 9. Klimenta (Nedvěd), 16. Nedvěd (Čakajík, Klimenta), 64. Špaček

HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) - Sersen, Milam, Hanzlík, Kasík, Philipp, Husák, Krstev - Lapšanský, Broš (C), Rachůnek I. - Tenkrát, Bližňák, Ton - Treille Y., Foster, Rachůnek T. - Žálčík, Luňák, Přibyl - Pacovský
    Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (Pinc) - Čakajík, Hay, Výtisk, Moravec, Derner, Pavlů, Holub, Kajínek - Kudrna, Nedvěd, Klimenta - Bartovič, Dušek, Vak - Špaček, Víšek, Bulíř - Bárta, Vantuch, Urban

Rozhodčí: Fraňo, Hribik - Jindra, Lhotský