K. Vary – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Třinec – Vsetín 0:2 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.)
Zlín – Kometa Brno 3:7 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 9:1 (kon.) | HC Kladno – Plzeň 5:6 (po s.n.)
Sparta – PZ Kladno 13:1 (kon.) | Letňany – Hr. Králové 2:6 (kon.) | Olomouc – Havířov 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Písek 1:4 (kon.) | Slavia – Chomutov 1:5 (kon.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.)

59:26
    Vsetínští se nakonec dokázali dostat do ještě jedné šance. Před Němcem se objevil Zvonek, který poslal puk do betonů brankáře Ocelářů.

59:00
    Kotouč je ve středním pásmu, tam jej drží hosté. Do konce uktání zbývá 60 vteřin.

58:30
    Hosté drží puk u vlastní branky, do útoku už totiž nemusí spěchat.

57:51
    Vypadá to, že s třineckými naději na zisk bodů je konec. Na trestnou lavici usedá Adam Kofroň.

57:32
    Pěnčík dostal puk před branku, odkud vystřelil. Ačkoli jeho střela šla rychle, brankáře Vlacha nepřekonala.

57:00
    Domácí ostřelují branku Vsetína, nedokáži však přesně zamířit,

56:20
    Oceláři jsou kompletní, začíná tak jejich zkrácená přesilovka. Před Vlachem operovali Růžička s Oherou, ani jednomu se ale nepodařilo dostat puk do branky.

55:52
    Poměr sil na ledě se vyrovnává. Vyloučen byl Jan Ščotka - 2 minuty - podražení.

55:46
    Oceláři poslali puk do pásma Vsetína. Hosté u rozehrávky další akce chybovali a poslali puk přes všechny čáry.

55:10
    Hosté se rozestavili v pásmu Třince a započali kombinaci. Vše končí střelou Kohouta, kotouč zapadl do Němcovy lapačky.

54:19
    Ne trestnou lavici byl tedy poslán Adam Kofroň, který si odsedí dvě minuty za podražení.

54:19
    Dalimil Zvonek se dostal před obránce, udělal kličku brankáři Němcovi a snažil se zastrčit puk do odkryté branky! V jeho zakončení mu zabránil vracející se Kofroň tím, že ho podrazil!

53:48
    Další rychlá akce hostů končí zákrokem brankáře Němce.

53:10
    Vsetín vstřelil branku!
    A hosté opět trestají! Rychlý protiútok, vedený Adamem Hořanským, zakončil do sítě LUKÁŠ STODŮLKA! Asistence: Adam Hořanský.

52:45
    Za modrou napřáhl Kasala Domácí forward netrefil branku.

51:38
    Na druhé straně mohl udeřit Kamil Šiafutdinov! Hostující forward se dostal do sóla, to zakončil střelou do Němce!

51:12
    Neskutečné! Adam Kofroň měl před sebou odkrytou branku! Kotouč z jeho hole ale letěl jen do boční sítě!

50:32
    Domácí byli v tlaku. Vše vrcholilo střelou Valíčka. Domácí bek vystřelil od modré, před Vlachem ještě tečoval Kofroň. Kotouč končí v lapačce hostujícího brankáře.

49:18
    Ohera obkroužil branku a snažil se zasunout puk za Vlacha. Ten utěsnil všechny škvíry u své levé tyče.

48:40
    U hrazení za hostující brankou se strhl souboj o puk. Z něj nakonec vyšli úspěšně domácí. Od modré střílel Foltýn, kotouč zastavil brankář Vlach.

47:45
    Domácí se nedohodli v rozehrávce a poslali puk přes všechny čáry.

47:00
    Na Němce nahazoval Hryciow. Kotouč, vystřelený z jeho hole, ale nedoletěl ani k brankovišti.

46:03
    U levé tyče domácí branky operoval Šiafudtinov! Ten se snažil prostrčit puk za Němce, domácí brankář mu to ale nedovolil.

45:37
    Od modré pálil Foltýn, Vlach jeho střelu vyrazil do ochranné sítě.

45:30
    Hra se přenesla do střední třetiny, ani jednou z celků se nedaří přechod modré čáry.

44:38
    Před Němcem se objevil Šiafutdinov! Hostující forward se napřáhl, kotouč však trefil jen rameno brankáře Němce.

44:05
    O otočky nebezpečně pálil Ščotka. Kotouč letěl mimo branku.

43:30
    Hosté se dostali před Němce, tam se jim ale nepodařilo vystřelit. Oceláři dostali puk do střední třetiny.

42:37
    Hosté jsou kompletní, domácí stále útočí. Brankáře Vlacha se snažil překvapit Ohera, když mu z nulového úhlu poslal puk mezi betony. Vsetínský brankář zastavil kotouč před brankovou čárou.

42:04
    Střela Ohery letěla k pravé tyči, tam ale měl svůj beton brankář Vlach.

41:25
    Kotouče se zmocnili hosté, kteří jej odpálili k Němcovi.

41:00
    Od modré nahazoval Pisarik, kotouč letěl mimo tři tyče.

40:16
    Třinečtí sehrají další přesilovku. Vyloučeným je Adam Hořanský - 2 minuty - vražení na hrazení.

40:01

40:00

59:40
    Hosté se ještě v závěru třetiny pokoušejí o druhou branku, domácí obrana jim zatím znemožňuje vystřelit.

38:50
    Před Vlachem se do šance dostal Ondřej Kovařčík! Domácí forward mířil do horních pater, brankář Vsetína tam ale nenechal žádné místo!

38:31
    Oceláři se nakonec zmocnili puku a vyrazili do útoku. Ten končí ofsajdem.

38:14
    Hosté jsou opět před Němcem. Kotouč ale putuje podél hrazení

37:28
    Němec už stojí a pokračuje ve hře.

37:28
    Zpoza modré tvrdě napřáhl Stodůlka. Brankář Němec zřejmě dostal kotoučem do nechráněného místa, když se skácel k ledu.

37:16
    Hosté se snažili o další útok, ten však končí u nepřesné rozehrávky. Hra se stěhuje před Vlacha.

36:21
    Je tady první branka utkání! Opět zafungovalo otřepaná pořekadlo Nedáš, dostaneš! PO chybě domácí defenzívy se ke kotouči dostal LUKÁŠ KUCHAŘÍK, který jej poslal do pravé šibenice Němcovy branky! Bez asistence.

36:00
    Oceláři teď uzamkli Vsetín v jeho obranné třetině. Třinečtí ale nedokázali vystřelit.

34:46
    Velká šance pro Pěnčíka! Třinecký forward dostal pas před branku, tam se mu podařilo vystřelit z první! Brankář Vlach jeho střelu dokázal zastavit!

34:08
    Domácí teď měli pořádné štěstí! Valíček se snažil rozehrát, nevšiml si však, že mu kotouč sklouzl na špičku čepele. Puk klouzal do domácí branky, naštěstí pro Oceláře jej Němec včas zastavil.

33:13
    Před Vlachem stál sám Jaroš. Domácí útočník se otočil a vystřelil. Puk letěl mimo branku.

32:39
    Oceláři mohli jít do přečíslení dvou na jednoho, nedohodli se však na modré čáře. Hosté se zmocnili puku a vyvezli jej do pásma Třince.

31:59
    Další střela domácích, tentokráte v podání Růžičky. Domácí forward si najel k levému kruhu pro vhazování, odkud vyzkoušel pozornost brankáře Vlacha. Hosté jsou kompletní.

31:40
    Od modré pálil Foltýn, kotouč se od Vlacha odrazil do rohu kluziště.

31:08
    Šiafutdinov se snažil dostat do brejku, domácí obrana mu v tom neumožnila.

30:29
    Od modré pálil Pisarik. Kotouč se od bruslí bránícího hráče odrazil do střední třetiny.

29:54
    Třinec si zahraje přesilovku. Vyloučen byl Jan Forch, který podrazil jednoho z domácích hráčů.

29:44
    Kofroň vybojoval puk pro Pastrňáka, ten ještě hledal Pěnčíka. Hosté odhadli poslední pas a zastavili kotouč.

29:00
    Do zakončení se dral Hrňa, Němec si s jeho pokusem poradil.

27:38
    Za Němcovou brankou zůstal ležet Michal Jonáš. Domácí bek se již zvedl a za doprovodu spoluhráčů odjel na střídačku.

27:25
    Hosté se dostali před Němce. Na branku střílel Šiafutdinov, Němec jeho střelu zlikvidoval.

25:40
    Růžička nahazoval puk na branku, gólman Vlach nemusel zasahovat. Hosté se následně dopustili icingu.

24:50
    Oceláři se dokázali dostat z pásma. Třinečtí se snažili založit útok, to se jim však nepovedlo. Do předu jdou opět hosté.

23:58
    Domácí brankář raději zalehl puk, aby tak zabránil možné brance.

23:19
    Žabčíkovu střelu tečoval Grygar. Kotouč letěl mimo branku. Hosté teď uzamkli Oceláře v jejich třetině.

22:45
    Růžička tak dlouho napřahoval, až mu do jeho střely vložil hůl jeden z hostujících obránců. Oceláři se následně dopustili úmyslného ofsajdu.

21:36
    Střela Ščotky vypadla Němcovi z lapačky! Naštěstí pro domácí byl nejblíž Pisarik, který odpálil puk do rohu kluziště.

20:41
    Vyložená šance pro hosty! Do samostatného nájezdu se dostal Martin Kohout, brankář Němec jeho pokus zastavil.

20:01

20:00

19:40
    Po buly se do šance dral Kofroň. Domácí forward vystřelil, brankář Vlach kryje puk v lapačce.

19:35
    Třinecký útočník se již zvedl a odjel na střídačku. Vypadá to, že bude v pořádku.

19:35
    Po tvrdém střetu s jedním ze vsetínských zůstává na ledě ležet Filip Ohera.

19:15
    Hosté se rychle dostali do pásma Ocelářů, tam ale přišli o puk. Třinečtí následně vyhazují přes všechny čáry.

18:22
    Velká chyba v hostující rozehrávce! Před Vlachem se zcela sám ocitl Marek Růžička, třinecký forward ale ani napodruhé nedokázal prostřelit brankáře Vlacha.

18:04
    Oceláři jsou kompletní a vrhají se do útoku. Jejich akci zastavuje ofsajd.

17:39
    Od modré pálil Surý, Němec nemusel zasahovat.

17:10
    Hosté se rychle propracovali do útočného pásma, tam ale přišli o puk. Oceláři se osvobodili.

16:46
    Vašíčkovu dělovku tečoval před Němcem Hořanský. Kotouč, odražený z jeho hole, letěl příliš vysoko a skončil v ochranné síti. Buly ve středním pásmu.

16:20
    Chyba v hostující rozehrávce, Oceláři vyhazují puk.

15:46
    Přesilovku si tentokráte zahrají hosté. Na trestnou lavici usedá Alex Pisarik - 2 minuty - držení.

15:46
    Od modré pálil Hajda, Němec jeho ránu vykopl betonem.

15:20
    O kotouč se bojuje v rohu vsetínské třetiny. Ze souboje vyšli vítězně hosté, ti zakládají svou akci.

14:20
    Pastrňák se snažil probojovat do pásma, jeho postup ale zastavila hostující obrana.

13:47
    Hosté jsou kompletní. Rozhodčí pískají přihrávku rukou, buly ve středním pásmu.

13:12
    Nepřesnosti na straně domácích. Hosté se dokázali zmocnit puku a odpálit jej k Němcovi.

12:19
    Hosté se dostali z pukem do pásma Třince. Tam rozehrávku domácích narušoval Kohout, Oceláři si s ním ale dokázali poradit.

11:47
    Sotva se vsetínský Martin Helešic vrátil do hry, už musí znova usednout na lavici hanby. Helešic tvrdě přimáčkl Oheru na mantinel.

11:21
    Další akci Třince zastavuje ofsajd. Do konce přesilovky zbývají dvě vteřiny.

11:09
    Hosté vyhodili puk potřetí v krátkém časovém úseku. Domácím se nedaří rozehrávka.

10:23
    Hosté se zmocnili puku a vyhodili jej k Němcovi.

10:05
    Ke dvěma střelám se dostal Samek, třinecký forward ale nenašel recept na překonání brankáře Vlacha.

09:23
    Rozhodčí opět vylučují. Na trestnou lavici usedá hostující Martin Helešic, který hrál příliš hrubě.

08:46
    Hosté teď uzamkli svého soka v jeho třetině. Na Němce směřovaly tři střely domácí brankář si se všemi poradil.

07:59
    Jonáš se chtěl dostat do pásma, zapomněl ale na puk. Rozhodčí pískají ofsajd.

07:21
    Ke střele z první se dostal Surý. Kotouč mu ale nesedl tak, jak by si vsetínský hráč představoval.

06:56
    Růžička zkusil střelu mezi betony, brankář Vlach tento prostor utěsnil! Stav stále bezbrankový.

06:56
    Bylo nařízeno trestné střílení. Marek Růžička se dostal do sóla, v zakončení mu znemožnil Jan Ščotka.

06:35
    Před Němcem se ocitl Grygar. Hostující útočník vystřelil, Němec jeho pokus kryje.

06:11
    U hrazení bojoval Samek s Hryciowem. Rozhodčí nakonec přerušil hru, protože se mu kotouč ztratil z dohledu. Buly ve středním pásmu.

05:23
    Pěnčík se snažil projít skrz hostující defenzívu Třineckému forwardovi se to povedlo jen z části,když Pěnčík nedokázal zakončit.

04:31
    Oceláři se pustili do rychlé protiakce, tu ale hosté zastavili. Vsetínští si následně nerozuměli a poslali puk přes všechny čáry.

04:09
    Od modré nahazoval Stupka, Němec drží puk v lapačce.

03:50
    Hosté se pustili do útoku, domácí obrana jim zatím znemožňuje zakončit.

03:05
    Od modré pálil Žabčík, kotouč si našel cestu až k Němcovi, domácí brankář jej dokázal zastavit. Oceláři jsou kompletní.

02:37
    Hosté jsou kompletní, začíná tak jejich zkrácená přesilovka.

01:50
    Kotouč je převážně ve středním pásmu, ani jeden z celků nedokáže přejít modrou čáru.

01:05
    Poměr sil na ledě se vyrovnává. Martin Samek nedovoleně bránil, půjde si tak odsedět dvouminutový trest. Hraje se 4/4.

00:38
    Oceláři si zahrají první přesilovku, vyloučen byl Martin Kohout - 2 minuty - vysoká hůl.

00:29
    První šance zápasu. Před brankářem Vlachem se ocitl Filip Ohera, domácí útočník střílel mimo branku.

00:01

HC Oceláři Třinec: Němec (Motyka) - Kalus, Mičulka, Foltýn, Pisarik, Valíček, Jonáš - Kovařčík, Malyjurek, Kofroň, Ohera, Růžička, Christov, Orság, Pěnčík, Motloch, Samek, Heider, Kasala, Pastrňák, Jaroš

VHK Vsetín: Vlach (Svoboda) - Hajda, Žabčík, Hryciow, Kohout, Stodůlka, Vašíček, Zuzaník, Ščotka - Zvonek, Surý, Neuwirth, Stupka, Forch, Hrňa R., Helešic, Kuchařík, Grygar, Šiafutdinov, Hořanský

Rozhodčí: Janda - Koliba, Mrákava.

Hezké sobotní poledne z Třince! V dnešním utkání extraligy staršího dorostu proti sobě nastoupí celky z Třince a Vsetína! Utkání začíná ve hodin!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.