K. Vary – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Třinec – Vsetín 0:2 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.)
Zlín – Kometa Brno 3:7 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 9:1 (kon.) | HC Kladno – Plzeň 5:6 (po s.n.)
Sparta – PZ Kladno 13:1 (kon.) | Letňany – Hr. Králové 2:6 (kon.) | Olomouc – Havířov 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Písek 1:4 (kon.) | Slavia – Chomutov 1:5 (kon.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 01.10.2011, 12:00Extraliga staršího dorostu

57:51
    Vypadá to, že s třineckými naději na zisk bodů je konec. Na trestnou lavici usedá Adam Kofroň.

55:52
    Poměr sil na ledě se vyrovnává. Vyloučen byl Jan Ščotka - 2 minuty - podražení.

54:19
    Ne trestnou lavici byl tedy poslán Adam Kofroň, který si odsedí dvě minuty za podražení.

54:19
    Dalimil Zvonek se dostal před obránce, udělal kličku brankáři Němcovi a snažil se zastrčit puk do odkryté branky! V jeho zakončení mu zabránil vracející se Kofroň tím, že ho podrazil!

53:10
    Vsetín vstřelil branku!
    A hosté opět trestají! Rychlý protiútok, vedený Adamem Hořanským, zakončil do sítě LUKÁŠ STODŮLKA! Asistence: Adam Hořanský.

51:38
    Na druhé straně mohl udeřit Kamil Šiafutdinov! Hostující forward se dostal do sóla, to zakončil střelou do Němce!

51:12
    Neskutečné! Adam Kofroň měl před sebou odkrytou branku! Kotouč z jeho hole ale letěl jen do boční sítě!

40:16
    Třinečtí sehrají další přesilovku. Vyloučeným je Adam Hořanský - 2 minuty - vražení na hrazení.

38:50
    Před Vlachem se do šance dostal Ondřej Kovařčík! Domácí forward mířil do horních pater, brankář Vsetína tam ale nenechal žádné místo!

36:21
    Je tady první branka utkání! Opět zafungovalo otřepaná pořekadlo Nedáš, dostaneš! PO chybě domácí defenzívy se ke kotouči dostal LUKÁŠ KUCHAŘÍK, který jej poslal do pravé šibenice Němcovy branky! Bez asistence.

34:46
    Velká šance pro Pěnčíka! Třinecký forward dostal pas před branku, tam se mu podařilo vystřelit z první! Brankář Vlach jeho střelu dokázal zastavit!

34:08
    Domácí teď měli pořádné štěstí! Valíček se snažil rozehrát, nevšiml si však, že mu kotouč sklouzl na špičku čepele. Puk klouzal do domácí branky, naštěstí pro Oceláře jej Němec včas zastavil.

29:54
    Třinec si zahraje přesilovku. Vyloučen byl Jan Forch, který podrazil jednoho z domácích hráčů.

21:36
    Střela Ščotky vypadla Němcovi z lapačky! Naštěstí pro domácí byl nejblíž Pisarik, který odpálil puk do rohu kluziště.

20:41
    Vyložená šance pro hosty! Do samostatného nájezdu se dostal Martin Kohout, brankář Němec jeho pokus zastavil.

18:22
    Velká chyba v hostující rozehrávce! Před Vlachem se zcela sám ocitl Marek Růžička, třinecký forward ale ani napodruhé nedokázal prostřelit brankáře Vlacha.

15:46
    Přesilovku si tentokráte zahrají hosté. Na trestnou lavici usedá Alex Pisarik - 2 minuty - držení.

11:47
    Sotva se vsetínský Martin Helešic vrátil do hry, už musí znova usednout na lavici hanby. Helešic tvrdě přimáčkl Oheru na mantinel.

09:23
    Rozhodčí opět vylučují. Na trestnou lavici usedá hostující Martin Helešic, který hrál příliš hrubě.

06:56
    Růžička zkusil střelu mezi betony, brankář Vlach tento prostor utěsnil! Stav stále bezbrankový.

06:56
    Bylo nařízeno trestné střílení. Marek Růžička se dostal do sóla, v zakončení mu znemožnil Jan Ščotka.

01:05
    Poměr sil na ledě se vyrovnává. Martin Samek nedovoleně bránil, půjde si tak odsedět dvouminutový trest. Hraje se 4/4.

00:38
    Oceláři si zahrají první přesilovku, vyloučen byl Martin Kohout - 2 minuty - vysoká hůl.