Sokolov – Vlašim 0:1 (kon.) | Bohem. Pr. – Třinec 1:2 (kon.) | Brno – Ústí n. L. 1:4 (kon.)
Karviná – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Táborsko – Zlín 2:0 (kon.)

90+1
    Macháček vystřelil hodně nad s pomocí teče.

90
    Střela domácích byla skrytá a málem skončila v síti!

89
    Poslední střídání domácích. Hřiště opustil Martin Surynek, kteréhop takticky nahradil Radek Szmek.

88
    A nyní Bohemians hrají opravdu aktivně, do útoku se přesunul Drsek.

86
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!

Po faulu hostí ve vápně se domácí prosazují z penalty. JAN FLACHBART nedal nejmenší šanci Lipčákovi a míč poslal do protipohybu.

85
    A je tu penalta pro domácí! Kopne ji Flachbart.

84
    Další šanci Demetera zkazili domácí obránce.

84
    Škoda vypíchl malou domu, přihrál Demeterovi, ale pak se z pokusů domácích dostal míč na kopačky hostí a šel mimo vápno.

83
    Gavlák zakopl míč mimo hrací plochu, následně domácí opět s potížemi přechází vlastní polovinu.

82
    Hosté jsou plni energie a není na nich vůbec znát únava.

81
    Hostující fanoušci začínají střádat plány na oslavu výhry.

80
    V posledních deseti minutách hrací doby bude mít Bohemka ještě hodně práce, aby se pokusila vyrovnat.

79
    Za ostrý faul na Flachbarta dostal žlutou kartu hráč hostí DANIEL REHÁK.

78
    Aktivně presující hosté nepouštějí Bohemku za půlku.

77
    Bohemka se zatím stále nedostává k ohrožení Lipčáka, ale brání se.

75
    A jako druhý odešel Petr Nekuda, místo kterého dohraje Tomáš Gavlák.

75
    Hosté sahají ke dvojímu střídání. Hřiště opustil Martin Mároši, kterého nahradil Martin Pospíšil.

73
    Efektivní přihrávkovaná domácích vedla k rohovému kopu. Po kterém Grznár slabě vystřelil.

72
    Další ze střel hostů, Winter jen tak tak vyrazil.

71
    Z rohového kopu se dostal míč nečekaně až k Pencovi, který ho poslal mimo.

69
    A poslední střídání domácích. Hřiště opustil Tomáš Fenyk, místo kterého si posledních cca 20 minut zahraje Petrik Mišák.

69
    Surynek byl sám před brankou ale na poslední chvíli ho o míč připravili domácí.

69
    Fenyk se zbavil Matouška, ale následně jen přihrál do náručí Lipčáka.

68
    Hosté nyní hrají opravdu na jisto.

68
    Rehák vybojoval míč, z přečíslení ale nedošlo ke střele jelikož mu míč utekl.

67
    Z Flachbartova nákopu se ke střele dostal nikým nehlídaní Škoda, jeho hlavička šla mimo.

66
    Centr Macháčka šel opět na hlavu hostů.

65
    Třinečtí fanoušci, kteří údajně vyráželi ve dvě hodiny ráno jsou zatím odměněni dobrou hrou jejich hráčů.

64
    Hráči domácích nyní mohou hodně litovat neproměněných šancí.

62
    Třinec právě vstřelil branku!

S Bohemkou to je nyní hodně špatné. Po centru hostů se natahoval Winter, který zabránil střele jednoho z hráčů. Míč se ale dostal k JIŘÍMU PEŠKOVI, který neměl těžkou práci, jen zavěsit což se mu povedlo.

61
    Hra se teď hodně kouskuje a ztrácí se na rozjetém tempu.

61
    Další z ofsajdů domácích zabránil útočné snaze.

60
    Fenyk v dobré příležitosti minul bránu!

59
    Škoda byl faulován ve vápně, nepískalo se.

58
    Z rohového kopu Bohemka neohrozila branku.

57
    A druhá změna u domácích. Za hřiště odešel Michal Očovan, kterého nahradil jmenovec Michal Škoda.

57
    Dobrý zákrok Lipčáka zabránil vyrovnání!

57
    Již typickým způsobem skončil centr domácích, na hlavě hostujícího hráče.

56
    Ceplák zavážel míč, sekundoval mu Rehák s taktickými pokyny, následně dostal míč, ale jeho centr byl odražen pryč.

55
    Ve hře se zatím nic neděje, hráči si vyměňují míče ve středu hřiště.

K dnešnímu říjnovému zápasu Bohemky si našlo cestu 310 fotbalových příznivců.

52
    Druhý roh pro domácí ve druhém poločase. Grznár ho zahrál na krátko, Očovan mu narazil a následná Grznárova střela byla opravdu hodně nepřesná.

51
    S hodně vytaženým Fenykem mají hosté trošku problémy, zatím je ale řeší čistými či mírně nečistými zákroky.

49
    Z Fenykova pokusu o centr byl výsledkem roh. Ten zahrál Grznár, ale obrana hostí opět míč vyklidila. K němu se ale opět dostali domácí, Macháček vyslal dobrou přízemní střelu.

48
    Matoušek nepřesně vhodil aut, následně se hosté dostávali do útoku, který ale zastavila v zárodku záloha Třince.

47
    Križan vystřelil z kraje hřiště zbrkle a nepřesně.

47
    Třinec stále bráni na jedničku, nyní však hraje proti slunci a hráči to tak budou mít těžší.

46
    Do druhého poločasu již nenastoupil Petr Janda, kterého nahradil Mário Križan.

46

Hosté již spořádaně čekají na svého soupeře, Bohemáci jsou zatím zalezlí.

V prvním poločase jsme sledovali poklidný boj mužstev z horní poloviny tabulky. Do zápasu vstoupili aktivně domácí, ale gól dali hosté, paradoxně z první šance. Následně pak oba týmy hráli to co se očekávalo. Třinec bránil své vedení a do útoku se pouštěl bez rizika, zato Bohemka se pokoušela vyrovnat. Své šance ale nevyužila a tak je stav 0:1. Druhý poločas začne přibližně v 11:17.

45
    A mohlo být vyrovnáno, z první šance domácích nic nebylo ale z dalekonosné přízemní střeli Fenyka se musel Lipčák natáhnout.

43
    Duchnič vybojoval míč ostřejším faulem, následně o něj přišel také při ostřejším faulu. Rozhodčí ale nepískl ani jeden z faulů.

42
    Janda doběhl volný míč, nikým neatakován ale poslal míč nečekaně mimo hrací plochu přímo na pískoviště.

42
    Do ofsajdové pasti se dostal Očovan.

41
    Faul Macháčka na Nekudu nebyl oceněn kartou.

40
    Poměrně vysoká obrana hostů zatím nemá žádné problémy s centry domácích.

39
    Peškovi stačil metr na víc a mohlo to být 0:2!

38
    Po faulu před vápnem hostů se k exekuci přímáku postavil Macháček s Grznárem. Akci zakončil střelou Janda, ale střela neměla razanci.

37
    Domácí jistě čekají na poločas, ve kterém spředou plány na korigování zápasu, který nemají ve svých rukách.

36
    Hráčům domácích se podařilo přibýt hosty do vápna a obléhat branku, ovšem jediné co Bohemka předvedla bylo, že míč odevzdala do náruče Lipčáka.

35
    Třinečtí měli dvě velké šance k brance, dvakrát jim to překazili domácí odkopem za pět minut dvanáct.

35
    Za faul před vápnem obdržel žlutou kartu JAN PENC.

33
    Očovan je dnes velice aktivní a tak není náhoda, že je dnes často u míče.

32
    K rohovému kopu se postavil Mároši, jeho centr do vápna si již domácí pohlídali a míč je tak mimo vápno.

31
    Opticky to nyní vypadá, že hosté hrají na 5 obránců.

29
    Akce Bohemky jdou jako přes kopírák, hráči si naběhnou na centr, zavezou míč, po centru hosté odvrátí a opět se jede stejná činnost znova.

29
    A opět Lipčák zabránil brance, nyní byla ale střela slabší a tak to nebylo tak těžké.

28
    Nakopávaná ze stran obou brankářů, Winter vykopl na Očovana, kterého míč přelétl a tak se do balonu opřel Lipčák, který míč prakticky vrátil Wintrovi.

26
    Drsek přesnou přihrávkou vysunul Macháčka, ten si dobře zpracoval míč, ale opět přihrál míč na stranu domácích.

25
    Bohemka se postupně dostává do tlaku a hraje se více času na polovině Třince. Obrana hostů je ale stále pevná a tak je zatím stav stále stejný.

24
    Z následného rohu Bohemka nezahrozila stejně jako z dalších dvou nákopů.

24
    Reflexivní zákrok Lipčáka zmařil gólovou naději domácích po střele Demetera.

23
    Hra se postupně uklidňuje a obě mužstva se nadále oťukávají. Hraje se ve středu hřiště a za poklidného doprovodu fanoušků se hraje férový zápas.

22
    Střela Očovana šla hodně mimo.

21
    V obraně hraje dnes Třinec velice dobře a tak to mají útočníci Bohemky hodně těžké, když už míč doběhnou a přihrají, vždy je na svém místě jeden z obránců, který míč odehraje do bezpečí.

20
    Očovan si doslova šel pro rohový kop, ten nakonec vybojoval. Macháček se postavil k jeho exekuci, ale branku hostí neohrozil nikdo.

19
    Zato brankář Winter, ten dnes provedl již druhou kličku.

19
    Duchnič již musí být zcela promočený, zatím byl na zemi vícekrát než u míče.

18
    Třinečtí se nikam neženou a ani neriskují, mají také výhodu v tom, že pokud o míč přijdou, lehce jim ho domácí vrátí.

17
    Hosté se v poklidu prokličkovávali a vyšachovali půlku obrany, ke střele se díky zákroku Drska nedostali. Z následného protiútoku Bohemka nezahrozila.

16
    Na dalekonosný centr neměl žádný nárok Ceplák.

14
    Gól hostí jako by zamrazil nejen hráče Bohemky, ale i domácí fanoušky, kteří nyní nejsou moc slyšet a stadionem se tak nesou tóny trumpetistů.

14
    Matouškovi se nepodařilo z těžké situace odkopnout míč, následný útok odrazil Mároši, který míč už odkopl.

12
    Winter si i za tohoto stavu neodpustil kličku, Surynkovi chybělo opravdu jen pár centimetrů a míč by se od něj odrazil do branky.

11
    Bezprostředně po rozehrání se zvětšili obrátky hry, především domácí nyní nehrají s takovou jistotou jako na začátku utkání.

9

Tak to snad ani nikdo nečekal. Hosté se dostali k prvnímu ohrožení branky. Ceplák zahrál rohový kop, na který si naběhl TOMÁŠ MATOUŠEK a hlavou zavěsil do sítě. Stav utkání je tak nečekaně 0:1!

7
    Očovan kolmicí vyslal Jandu, ten si chtěl šikovně z těžké pozice udělat roh, míč se ale otřel naposled o něj a tak míč mají opět hosté.

6
    Hosté se již dostali na okraj vápna, branku ale neohrozili vůbec.

5
    Pešek postupoval svižně k brance Bohemky, byl ale čistě obrán o míč Macháčkem, který zavezl míč do bezpečí.

4
    Díky mokrému povrchu míč létá rychle od nohy, pro kombinaci je to naprosto vynikající prostředí. Hosté se snaží kombinovat, ale díky vlastním chybám se o míč připravují sami.

3
    Aktivně hrající domácí zatím hrají na Třinecké na těsno, výsledkem je že se hosté zatím nedostali do jejich vápna.

2
    Lipčák si staví míč již ke druhému rozehrání.

1
    Kuděla zastavil útočnou snahu Očovana. K exekuci přímého kopu se postavil Macháček, z hloučku těl ale míč jeden z hráčů domácích usměrnil mimo branku.

1
    Na třetí pokus bylo dovoleno hráčům Třince rozehrát.

1

Rozhodčí Adam přivádí hráče obou týmů.

Trenéři obou týmů pro dnešek zvolili následující sestavy:

Bohemians Praha: Winter- Macháček, Drsek(K), Flachbart, Penc- Fenyk, Janda, Demeter, Grznár- Očovan, Duchnič.

(náhradníci: Križan, Mišák, Liantsevich, Novotný, Škoda, Šisler, Šebek)

FK Fotbal Třinec: Lipčák(K)- Kuděla, Hupka, Rehák, Matoušek- Pešek, Maroši, Malíř, Ceplák - Surynek, Nekuda.

(náhradníci: Hanus, Pospíšil, Szmek, Gavlák, Bruk)

Rozhodčí: Adam - Nádvorník, Páral.

Při dnešním zápase se bude odehrávat souboj nejen na hřišti ale i v hledišti, jelikož dnes po dlouhé době dorazili na stadion Bohemians fanoušci hostujícího týmu z Třince.

Příjemné dopoledne ze Střížkova. Do začátku utkání nám zbývá méně než 20 minut a vše se již připravuje k začátku utkání. Hráči se na oroseném pažitu již nějakou tu dobu rozehřívají a za pár minutek se půjdou připravit k zápasu, ve kterém bude chtít domácí Bohemka udržet první místo v tabulce druhé ligy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.