Sokolov – Vlašim 0:1 (kon.) | Bohem. Pr. – Třinec 1:2 (kon.) | Brno – Ústí n. L. 1:4 (kon.)
Karviná – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Táborsko – Zlín 2:0 (kon.)
Bohemians Praha
1:2 (0:1)
FK Třinec
Sobota 01.10.2011, 10:15 • SK Prosek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    Střela domácích byla skrytá a málem skončila v síti!

89
    Poslední střídání domácích. Hřiště opustil Martin Surynek, kteréhop takticky nahradil Radek Szmek.

86
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!

Po faulu hostí ve vápně se domácí prosazují z penalty. JAN FLACHBART nedal nejmenší šanci Lipčákovi a míč poslal do protipohybu.

79
    Za ostrý faul na Flachbarta dostal žlutou kartu hráč hostí DANIEL REHÁK.

75
    A jako druhý odešel Petr Nekuda, místo kterého dohraje Tomáš Gavlák.

75
    Hosté sahají ke dvojímu střídání. Hřiště opustil Martin Mároši, kterého nahradil Martin Pospíšil.

69
    A poslední střídání domácích. Hřiště opustil Tomáš Fenyk, místo kterého si posledních cca 20 minut zahraje Petrik Mišák.

62
    Třinec právě vstřelil branku!

S Bohemkou to je nyní hodně špatné. Po centru hostů se natahoval Winter, který zabránil střele jednoho z hráčů. Míč se ale dostal k JIŘÍMU PEŠKOVI, který neměl těžkou práci, jen zavěsit což se mu povedlo.

60
    Fenyk v dobré příležitosti minul bránu!

57
    A druhá změna u domácích. Za hřiště odešel Michal Očovan, kterého nahradil jmenovec Michal Škoda.

57
    Dobrý zákrok Lipčáka zabránil vyrovnání!

46
    Do druhého poločasu již nenastoupil Petr Janda, kterého nahradil Mário Križan.

45
    A mohlo být vyrovnáno, z první šance domácích nic nebylo ale z dalekonosné přízemní střeli Fenyka se musel Lipčák natáhnout.

39
    Peškovi stačil metr na víc a mohlo to být 0:2!

35
    Za faul před vápnem obdržel žlutou kartu JAN PENC.

24
    Reflexivní zákrok Lipčáka zmařil gólovou naději domácích po střele Demetera.

9

Tak to snad ani nikdo nečekal. Hosté se dostali k prvnímu ohrožení branky. Ceplák zahrál rohový kop, na který si naběhl TOMÁŠ MATOUŠEK a hlavou zavěsil do sítě. Stav utkání je tak nečekaně 0:1!