L. Mikuláš – Dolný Kubín 0:3 (kon.) | R. Sobota – Dubnica 0:2 (kon.) | Bodva Moldava – Podbrezová 0:0 (kon.)
Senec – Lučenec 3:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:3 (0:2)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Sobota 15.10.2011, 14:30 • Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 14:30.

1
    Stretnutie práve začalo.

1
    Labaška z pravého kraja poslal nízky center do 16-tky na loptu si nabehol Šlosár, ale ten ju nakoniec míňa.

1
    Kapláň si moc posunul loptu a tá končí za čiarou nasleduje kop od brány.

3
    Kapláň musel odkopnúť loptu do autu, pretože Demko sa rútil do šance.

4
    Dolný Kubín dal gól!
    A máme tu prvý gól dnešného uzimeného stretnutia. Padolského nízky center našiel uplne voľného MICHALA DOLINAJCA a ten presne trafil do odkrytej časti brány.

6
    Labaška vycentroval, ale jeho centrovanú loptu nik neposlal za chrbát brankára hostí.

9
    Latiak si to dával na pravačku, ale obrana zapracovala perfektne a loptu poslala do bezpečia.

12
    Šavol zobral loptu do rúk pretože Ujčík chcel zakončiť hlavou.

14
    Šlosárovi odskočila lopta, ale následne si ju vybojoval.

15
    Kmeť vycentroval z pravej strany lopta mierila do 16-tky, ale brankár zachráni na 2x.

17
    Labaška si obehol 3 súperových hráčov a ocitol sa až pri rohovej zástave následne prihral na 16-tku Latiakovi a ten z prvej mimo bránu.

19
    Líšivkova strela miery mimo bránu.

21
    Labaškovi odskočila lopta do autu.

23
    Drengubiak fauloval hráča z Liptovského Mikuláša, ale zatiaľ to je bez karty.

26
    Latiak hľadal Labašku, ale obrana hostí prečítala ich úmysel a loptu posiela do autu.

29
    Máme tu prvú žltú kartu v tomto zápase, ktorú dostáva hráč z Liptovského Mikuláša Štefan Karadžič.

33
    Domáci budu zahrávať rohový kop. Labaška sa už rozbieha lopta mieri do 16-tky, ale obrana si s ňou dokázala poradiť a posiela ju do autu.

36
    Stupakov aut mieri do 16-tky. Ujčík vyskočil najvyššie, ale jeho strelu hlavičkou Šavol zlikvidoval bez problémov.

39
    Bezák teraz prebehol stredom následne hľadal vysokým centrom Labašku, ale aj preňho to bol center vysoký a lopta končí v aute.

Prvý polčas skončil.

42
    Čarnotka skúšal dlhý aut, ale jeho lopta skončila iba pri brankárovi.

43
    Kmeť spravil obrovskú chybu jeho loptu zachytil Dolinajec ten sa už rútil do 16-tky na koniec vystrelil a Šavol predviedol zatiaľ najlepší zákrok dnešného zápasu. Nasleduje rohový kop.

44
    Hostia z Dolného Kubína budú zahrávať rohový kop konkrétne Dolinajec. Dolinajec poslal prihrávku do 16-tky tam mu už nabiehal Padolský a ten z prvej tesne vystrelil a lopta mieri tesne nad brvno.

45
    Rozhodca nastavil 1 minútu.

Druhý polčas začne približne o 15 minút.

45
    Dolný Kubín dáva už druhý gól v dnešnom uzimenom stretnutí po tom čo Padolský skvele potiahol loptu po ľavej strane následne poslal prihrávku po zemi Šavol vybehol, ale lopta mu vypadla a ROBER UJČÍK už bez žiadnych problémov poslal loptu do prázdnej brány Liptovského Mikuláša.

46
    Začal druhý polčas.

46
    Hneď na úvod druhého polčasu prišlo k zrazeniu hlavami medzi Dolinajcom a Virgalom.

46
    Pred začiatkom druhého polčasu sa tréner domácich rozhodol k dvojitému striedaniu z ihriska odchádzajú Kmeť a Paděra a namiesto nich nastupujú Rezer a Virgala.

51
    Latiak vycentroval na Šupeja ten zakončil hlavou, lopta mierila medzi tyče, ale Trabalík perfektne zakročil a strelu vytlačil na roh.

54
    Bola nariadená penalta a jej exekútor bude Ján Jurky.

54
    Dolný Kubín už zvyšuje na 0:3 po tom čo JÁN JURKY kopal penaltu tu ešte Šavol chytil, ale lopta sa dostala pred JÁNA JURKYHO a ten bez problémov premenil.

54
    A máme tu aj prvé striedanie hostí z ihriska odchádza Ivan Stupak a nahradí ho Marek Lejko.

55
    O minútu na to sa odhodlali k poslednému striedaniu aj domáci, keď z ihriska odchádza Jozef Kapláň a namiesto neho prichádza na ihrisko René Kočan.

57
    Žltú kartu dostáva hráč Liptovského Mikuláša Tomáš Virgala.

60
    Dnešné stretnutie sleduje 250 divákov.

62
    Máme tu ďalšiu žltú kartu tento krát je na strane hostí konkrétne to je hráč Lukáš Horváth.

69
    Liptovský Mikuláš sa snaží aspoň znížiť doterajší stav stretnutia a dosť im k tomu pomáhajú aj fanúšikovia, ktorý z plného hrdla kričia "my chceme gól".

72
    Ďalšia žltá karta na strane hostí. Hráč Michal Dolinajec.

73
    Kočan skúšal vstreliť gól, ale jeho strela bola blokovaná obrancom z Dolného Kubína.

74
    Faul hostí na Líšivku a nasleduje priamy kop.

75
    Trabalíkov odkop od brány skončil v aute.

76
    Center Bezáka z pravého rohu ihriska chytil bez problémov Trabalík.

77
    Rozohrávku Liptovského Mikuláša zachytil Jurky a ten posiela loptu do zadu na Trabalíka.

77
    Máme tu druhé striedanie hostí z ihriska odchádza Lukáš Horváth a namiesto neho prichádza na ihrisko Vladimír Jašica.

79
    Priamy kop hostí, ktorý zahráva Jurky jeho center už mieri do 16-tky,kde hlavičkoval Lejko, ale Šavol loptu chytá.

82
    Máme tu posledné stretnutie hostí z ihriska odchádza Nikola Kosovič a namiesto neho nastupuje na ihrisko Róbert Ujčík.

86
    Latiakova strela spoza 16-tky mieri vysoko nad.

88
    Labaška sa skúšal predrať obranou, ale nakoniec obrana zvíťazila a loptu odkopla do autu.

90

Skončil sa zápas medzi Liptovským Mikulášom a Dolným Kubínom, ktorý skončil výsledkom 0:3. Dolný Kubín sa dostal do vedenia už v štvrtej minúte, keď gól zaznamenal Dolinajec. Prevažne celý druhý polčas diktovali hru hostia a postupom času si vytvárali jednu šancu za druhou. Druhý gól sme videli v nadstavenom čase po chybe domáceho brankára, ktorému vypadla lopta a následne Ujčík zakončil do prázdnej brány. Druhý polčas chceli domáci zmeniť hru to zapríčinilo aj dvojité striedanie. Tretí gól zaznamenal Jurky, ktorý kopal penaltu, loptu brankár domácich Šavol ešte vyrazil ale následne ju Jurky dorazil a skončila v sieti. Ďalšie stretnutie odohrá Liptovský Mikuláš v Lučenci a následne doma Liptovské derby proti Ružomberku B.

Touto cestou ešte pripájam výsledky mládeže Liptovského Mikuláša.
    U-19 zvíťazila na pôde Giraltoviec 0:1, keď o jediný gól sa postaral Danaj. U-17 tiež odohrala zápas proti Giraltovciam, keď Liptovský Mikuláš zvíťazil 1:2 po góloch Koštiala a Šimuna.

Pre dnešok sa s vami lúči Tomáš Batiz s konštatovaním, že sa uvidíme pri ďalších domácich zápasoch Liptovského Mikuláša. (16:52:00)

Tomáš Batiz

Branky: 4. Dolinajec, 45. Ujčík, 54. Jurky

Karty:   29. Karadžič (LMI), 57. Virgala (LMI) - 62. Horváth (DKU), 72. Dolinajec (DKU)

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol (Nikrmajer) Labaška, Kmeť, Paděra, Kapláň, Latiak, Šupej, Bezák, Líšivka, Šlosár, Karadzič.
    MFK Dynamo Dolný Kubín: Trabalík, Stupak, Jurky, Demko, Kutlík, Dolinajec, Drengubiak, Ujčík, Čarnota, Podolský, Horváth.

Rozhodčí: Kozák, Bednár, Ádám