Pelhřimov – Břeclav 1:3 (kon.) | Trutnov – Technika Brno 5:6 (po s.n.) | Nymburk – Chotěboř 6:1 (kon.)
Vsetín – Karviná (Baník) 2:1 (po pr.) | Žďár n/S – Jindř. Hradec 6:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:1 (0:1, 1:0, 0:0)
HK Baník Karviná
Neděle 20.11.2011, 17:302. liga skupina Východ

60:35
    Vsetín vstřelil branku!
    Těsně po skončení hostujícího oslabení se Valaši přeci jen dočkali vítězné branky. Rychlá kombinace rozhodila hostující obranu a nahození Ondřeje Slováčka usměrnil ze vzduchu do odkrytého kouta branky DANIEL VANĚK. Rozhodl tak o zisku druhého bodu pro VHK. Asistence: Ondřej Slováček, Antonín Sprušil.

58:30
    Ve stejném čase byl vyloučen Samiec (KAR) na 2 minuty za podražení. A hosté si berou oddechový čas.

52:39
    Vítek s Kubem se dostali do brejku 2 na 1 - první jmenovaný namazal Kubovi před polo-odkrytou klec, ten ale v obrovské šanci minul.

41:43
    Dvě minuty si vykoledoval Hambálek (VSE) za hákování.

41:58
    Vaněk se Slováčkem jeli v brejku 2 na 1. Vaněk přihrál Slováčkovi těsně před brankovištěm a Slováček, nacházející se již trochu z úhlu, nedokázal kotouč vhodně zpracovat.

39:10
    Valachům se podařilo v závěru 2. třetiny srovnat! Ondra Hruška dostal přihrávku před Iláše a propálil ho mezi betony. Asistence: David Vítek, Michal Hrčka.

38:52
    Stejný hráč - Javín - byl vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

37:34
    Kubo (VSE) si dvě minuty posedí na trestné za držení.

31:00
    Štefanka (KAR) byl vyloučen za sekání na 2 minuty.

29:25
    Holík (VSE) byl vyloučen na 2 minuty za napadení. Karviná si tak zkusí svou první přesilovou hru.

26:05
    Rosůlek (VSE) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

12:30
    Po přesilovce se Valaši dostali do útočného pásma ... velkou šanci teď spálil Heš, který dělovkou od levého kruhu pálil nad Ilášovu branku.

09:22
    První přesilovku si v dnešním zápase zahrají domácí. Vyloučen byl Galvas (KAR) na 2 minuty za držení.

08:22
    Karviná právě vstřelila branku!
    Hromada vyjel vstříc MARKU IVANOVI, který unikal v protiútoku. Karvinský útočník si poslal kotouč pod Hromadovou hokejkou, sám ji přeskočil a zakončil do prázdné klece. Karviná tak jde do vedení. Asistence: Filip Štefanka, Vladimir Luka.

Kristýna Guricová

Branky a nahrávky: 40. Hruška O. (Vítek, Hrčka), 61. Vaněk (Slováček, Sprušil) - 9. Ivan (Štefanka, Luka)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Heš, Hrčka, Žabčík, Mečiar, Hoďa, Šimek - Zúbek , Vaněk, Sprušil, Kubo, Hruška O., Vítek, Kozák, Slováček, Holík, Děděk, Hambálek.
    HK Baník Karviná: Iláš (Žídek) - Tomi, Samiec, Rosůlek, Mikšan, Blatoň, Studený, Urbánek, Štefanka, Holuša, Moravec, Galvas, Ivan, Javín, Ciupa, Lukáš, Škatula, Sznapka, Hegegy, Lemel.