Frýdek-M. – Rožnov p. R. 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:4 (kon.) | Hr. Králové – Písek 3:2 (kon.)
Litoměřice – Most 3:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
IHC Králové Písek
Neděle 20.11.2011, 15:00Liga juniorů

59:57
    Michal Ondra ze vzduchu zpracoval puk vyhozený Lehečkou, ale podle názoru hlavního rozhodčího to bylo vysokou holí. Ondra tento verdikt doprovodil větou "Co je, do p***?" a vyfasoval desetiminutový osobní trest.

49:59
    Domácí dostávají možnost početní výhody. Důvodem je sevření puku Libora Jirků. Tedy jestli jsem rozuměl dobře.

25:56
    Daniel Komárek (HKR) poslal puk z obranného pásma do ochranné sítě a jde na trestnou za zdržování hry.

21:35
    Na ledě už se nám zase přiostřuje. Výsledkem je faul loktem Marka Voženílka (HKR) a další možnost pro hosty.

18:27
    Dva hokejisté Písku přehráli hradeckou sestavu a domácí mohou být rádi, že z jejich týmu jde na trestnou jen jeden hráč. Filipa Vlčka zahákoval Petr Pilař.

14:55
    Další vysoká hůl v hradeckém obličeji nemůže znamenat nic jiného než písecké vyloučení. Radek Volf si tentokrát vysloužil pouze jeden menší trest.

7:21
    Následně v brankovišti příliš tvrdě dorážel Marek Voženílek a David Homolka ho okamžitě zpracoval. Oba odcházejí na dvě minuty na trestnou, takže domácí pokračují v klasické přesilovce.

6:13
    Písečtí nevyužili nadějný útok a protože Jakub Bernad fauloval, domácí jdou na přesilovku. Za vysokou hůl dostává Bernad 2 + 2 minuty.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 17. Ropický, 24. Hradecký (Ondra), 29. Filip (Wszolek, O. Vlček) - 1. Volf (Hanus), 33. Korous (F. Vlček, Bernad)

Královští lvi Hradec Králové: Sejpal (Šivel) - Karlík, Voženílek, Bujňák "C", Komárek, Vaněk, Pilař, Kováč, Zet - Wszolek, Filip, O. Vlček - Barbora, Hradecký, Ondra - Knotek, Ropický, Světlík - Zítka, Brida, Půlpán. Trenér: Miloš Říha ml.
    IHC Králové Písek: Lehečka (T. Kafka) - Turek, Hrubý, Jirků, J. Kafka, Žemlička - Volf, Paukner, Homolka, Vejda, Korous "C", Šmejkal, Bernad, F. Vlček, Novák, Hanus. Trenér: Pavel Hejl.