Vsetín – Zlín 4:3 (po pr.) | K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Motor ČB 3:2 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Písek 4:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 4:6 (kon.) | Havířov – Jihlava 0:7 (kon.)
Plzeň – Sparta 9:1 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 4:10 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:4 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
6:4 (2:1, 2:1, 2:2)
HC Olomouc
Sobota 26.11.2011, 13:30Extraliga staršího dorostu

59:37
    Kochta prchá z brány, hosté to zkusí ještě v šesti.

58:20
    Raška před Kochtou zamíchal s pukem, jeho střelu kolem levé tyče ale Kochta lapil reflexivně do lapačky.

58:20
    Raška v samostatném úniku zahákován, rozhodčí nařizuje trestné střílení.

52:29
    Olomouc právě vstřelila branku!
    O výsledku zdá se být ještě není rozhodnuto. Ostřanský našel na druhém křídle volného MARTIN HANK, který stihl zamést puk do sítě rychleji, než se Jekel přesunul. Domácí trenér reaguje oddechovým časem. Asistence: Milan Ostřanský.

51:10
    Hosté využívají momentální herní převahu. Kometa se jakoby spokojila s výsledkem a Olomouc rychle trestá. Po příhře Augustina do druhé vlny se sám před Jekelem zjevil DAVID BRANČÍK a střelou k levé tyči snižuje. Asistence: Vojtěch Augustin.

48:04
    Kometa právě vstřelila branku!
    Jako blesk z čistého nebe se do útočného pásma vřítil TADEÁŠ KRÁLa střelou nad betonem překonává pošesté Kochtu v olomoucké bráně. Bez asistence.

44:20
    Necelé dvě minuty teď svírala brněnská pětka tu olomouckou a logicky z nekonečného tlaku těží další branku. Po přihrávce od modré od Vágnera se před Kochtou ocitl nikým neatakovaný ADAM RAŠKA, který svým druhým gólem v utkání využívá unavenosti olomouckých hráčů. Asistence: Lukáš Vágner.

42:52
    Parádičku teď předvedl Tadeáš Král. Sám obešel tři obránce a dokázal ještě tvrdě vystřelit. Puk Kochtovi vypadl, ale nedokutálel se za brankovou čáru, hostující obránce ho stačil odpálit.

38:28
    Po průniku Jenyše se otevírají dvířka na trestné lavici, Vrábek inkasuje trest 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

36:40
    Vrábel se hnal do samostatného zakončení, Jakub Zbořil ho v poslední chvíli dokázal čistě zbavit kotouče.

32:34
    Teď už branka platí. JAN SEDLÁK napřáhl na vrcholu levého kruhu a skrytou střelou přes obránce trefil přesně do šibenice. Kometa má zpátky dvoubrankový náskok. Asistence: Sylvester Kusko, Filip Beneš.

31:10
    Hosté snižují. Brandýs napřáhl na modré čáře a jeho pokus těsně před Jekelem tečuje MARTIN HANK do horní části brněnské brány. Asistence: Jan Brandýs.

28:57
    Jenyš sám před Kochtou nasměroval svůj bekhend jen do betonů olomouckého gólmana.

26:53
    Raška přihrál do druhé vlny Kozlovi, jehož pokus trefuje levou tyč Kochtovy brány!

21:46
    Kometa se prosazuje ve vlastním oslabení. Raška poslal pěknou přihrávkou do dalšího samostatného úniku ONDŘEJE KOVÁŘŮ, který se ani napodruhé tváří v tvář Kochtovi nemýlil. Asistence: Adam Raška.

20:37
    Přesilovka pro Olomouc, Kusko vyloučen za hákování.

18:36
    Hosté v závěru třetiny snižují skóre. Z levého kruhu se střelou švihem, navíce zkrytou přes brněnského obránce, prezentuje DOMINIK BAUER. Asistence: Jan Brandýs.

18:10
    Vágner zastavil u hrazení nedovoleně olomouckého útočníka - jde si na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici za úder loktem.

15:03
    Vyloučen Král (KOM) za nedovolené bránění.

11:29
    Ostřanský se cpal do samostatného úniku, byla le zahákován domácím obráncem - rozhodčí nařizuje trestné střílení.

05:57
    Adam Raška poslal přihrávkou za obránce do samostatného úniku ONDŘEJE KOVÁŘŮ, který tváří v tvář Kochtovi mířil do stejného místa jako Raška před tím. Asistence: Adam Raška.

05:15
    Lašák zavezl po levém křídle puk do pásma, předložil ho na střed kluziště ADAMU RAŠKOVI, který mířil přesně k levé tyči. Asistence: Jan Lašák.

01:14
    Petr Mrázek opět sám před Kochtou bekhendem posílá puk těsně mimo pravou tyč olomoucké brány.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 6. Raška (Lašák), 6. Kovářů (Raška), 22. Kovářů (Raška), 33. Sedlák (Kusko, Beneš), 45. Raška (Vágner), 49. Král - 19. Bauer (Brandýs), 32. Hank (Brandýs), 52. Brančík (Augustin), 53. Hank (Ostřanský)

HC Kometa Brno: Jekel (Klimeš) - Zbořil J., Koch, Štancl, Řeřucha, Vlček, Vágner, Vojáček, Sedlák (C) - Kozel, Lašák, Raška, Vaverka, Mrázek, Jenyš, Kusko, Grünwald, Beneš, Král, Kovářů, Klíma
    HC Olomouc: Kochta (Řoutil) – Brančík, Ziegler, Paksi, Majer, Pšeja, Brandýs J., Vrabel, Markl, Čamek, Beták, Hánl, Šoustal T., Fibrich, Bauer, Augustin, Nedopil, Hrbica, Ostřanský, Vrána, Kropáč.