Kayserispor – Istanbul BB 1:0 (kon.) | Antalyaspor – Karabükspor 2:1 (kon.) | Mersin – Manisaspor 0:0 (kon.)
Bursaspor – Eskişehirspor 0:1 (kon.)
Kayserispor
1:0 (0:0)
Istanbul BB
Neděle 04.12.2011, 12:00 • Kadir Has Stadium • Turecká Superliga

Utkání nakonec vyhráli domácí, díky gólu Yokuslua, čtyři minuty před koncem utkání. Tři body tedy zůstávají v Kayserisporu. Istanbulští odjíždějí s prázdnou. To je pro tuto chvíli vše. přeji příjemné odpoledne. (13:56:44)

90+3
    Domácí budou v samotném závěru zahrávat rohový kop.

90+2
    Cesario dostal žlutou kartu.

90+1
    Hosté střídají. Odejde Cihan Haspolatli, místo něj na hřiště přichází Metin Akan.

90+1
    Martin Depe vidí žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Kayserispor právě vstřelil branku!
    Amrabat si před velkým vápnem všimnul dobře postaveného OKAYE YOKUSLUA , který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a poslal tak domácí těsně před koncem do vedení - 1:0.

88
    Suzen nedokázal zpracovat nepřesnou přihrávku. Istanbul tak přichází o míč.

86
    Hostující hráč je v pořádku a pokračuje ve hře.

85
    Webo musí být ošetřen.

84
    Další střídání Istanbulských. Hřiště opustil Edin Visca, přišel Enver Cenk Sahin.

83
    Holmen nastřelil pouze tělo protihráče.

82
    Střídají také hosté. Odešel Taner Yalcin, kterého nahradil Mahmut Tekdemir.

80
    Madureira se dostal do zakončení. Navarro podržel svůj tým dalším důležitým zákrokem.

79
    Standardní situace skončila přetaženým centrem.

78
    Rohový kop pro domácí.

76
    Nepřesná střela Yokuslua se nevešla mezi tři tyče.

75
    Yalcina v útoku zastavilo ofsajdové postavení.

74
    Ze hřiště odchází Nadir Ciftci, kterého nahradí Gokhan Unal.

73
    Cihan Haspolatli podrazil protihráče a zaslouženě dostává žlutou kartu.

72
    Skóre se však nemění.

72
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

71
    Křížná přihrávka Madureiry, napříč vápnem sice našla spoluhráče, ten ale o míč brzy přišel.

69
    ... ze kterého ale nic nebylo.

68
    Přímý kop Yalcina vyrazil Navarro na rohový kop.

67
    Domácí střídají. Jamese Troisiho nahradí Sefa Yilmaz.

64
    Troisi mohl potrestat špatnou rozehrávku Zulaloglua, ale mířil do středu brány, kde stál přávě hostující brankář, který své zaváhání napravil.

62
    Suzen po ošetření (zavázání zápěstí) pokračuje ve hře.

60
    Hráči obou týmů se sice snaží zakládat útoky, ale ofenzívu buď překazí nepřesná přihrávka, nebo obrana soupeře.

56
    Máme tu první střídání. Odešel Christian Riveros a místo něj přišel Abdullah Durak.

55
    Ve vápně zakončoval hlavou Webo, odkopávat bude domácí brankář.

52
    Hru na chvíli přerušilo ošetřování jednoho z hráčů Istanbulu.

49
    Amrabat se hnal do zajímavé příležitosti, jeho snažení přerušil rozhodčí, který odpískal ofsajd.

Žluté karty 1:0

V první půli bylo k vidění nekolik velkých příležitostí, především díky Navarrovi zůstává stav bezbrankový. Druhý poločas začne přibližně v 13:02.

45
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

43
    Skóre však zůstává stále 0:0.

42
    Rohový kop budou pro změnu zahrávat domácí.

40
    Další výborný zákrok domácího brankáře, který opět musel vyrážet na rohový kop, tentokrát to bylo jedovaté zakončení Holmena.

39
    Nebezpečné zakončení Madureiry musel Navarro opět vyrazit na roh.

38
    Žluté napomenutí dostal Nordin Amrabat (KAY).

37
    ... skóre se však stále nemění.

37
    Suzen zahrával přímý kop, který tečoval jeden z domácích hráčů. Navarro měl co dělat, aby míč vytěsnil alespoň na rohový kop.

35
    Nepřesná střela Weba se nevešla mezi tyče.

32
    Amrabat šel sám na brankáře, který vystihnul zakončení domácího útočníka.

31
    Zakončení Yalcina zblokovala obrana domácích.

28
    Yokuslu přihrával do vápna, našel ale protiháče, který odkopnul míč do bezpečné vzdálenosti, od své brány.

25
    Krásná střela Yalcina směrovala do pravé šibenice, ale míč pouze orazítkoval horní tyč! Toto byla jednoznačně největší šance zápasu.

25
    Madureira vybojoval alespoň přímý kop.

22
    V těchto chvílích se o míč bojuje převážně kolem středového kruhu.

20
    Domácí zahrávali další přímý kop, ale ani z této šance úvodní branka nepadla.

18

18
    Střelu Madureiry musel Navarro vyrazit na rohový kop.

17
    Alkan fauloval Weba, přímý kop pro Istanbulské.

16
    Domácím byl odpískán ofsajd a byl to opět Ciftci.

15
    Ciftci nemohl dostihnout nepřesnou přihrávku, domácí tak ztrácejí míč.

13
    Istanbulská obrana si vše pohlídala.

13
    Rohový kop pro Kayserispor.

12
    Centr Weba ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

11
    Webo byl faulován a bude to přímý kop pro hosty.

9
    Útok Ciftciho zastavil ofsajd.

7
    Po krátkém ošetření pokračuje ve hře.

6
    Yokuslu prožívá nepříjemné chvíle, na trávník ho musí přijít ošetřit doktor.

5
    Yokuslu se postaral o první střelu, nemířil ovšem mezi tyče.

3
    Domácí měli výhodu rohového kopu. Haspolatli odvrátil míč do bezpečí.

1
    Úvodní výkop provedli domácí hráči.

1

Oba týmy dnes nastoupí v totožném rozestavení: 4 - 5 - 1.

Kayserispor: Navarro - Ali Kaldirim, Khizanishvili, Gungor, Alkan - Amrabat, Riveros, Yokuslu, Santana, Troisi - Ciftci

Istanbul BB: Zulaloglu - Suzen, Depe, Arat, Sahin - Madureira, Yalcin, Holmen, Haspolatli, Visca - Webo

Rozhodčí: .

Hezké nedělní poledne. Dnes se v rámci třináctého kola, nejvyšší turecké soutěže střetne domácí Kayserispor s Istanbulem BB. Lépe jsou na tom hráči Istanbulu, kterým patří čtvrtá pozice. Domácímu Kayserisporu patří až třinácté místo v tabulce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.