Kayserispor – Istanbul BB 1:0 (kon.) | Antalyaspor – Karabükspor 2:1 (kon.) | Mersin – Manisaspor 0:0 (kon.)
Bursaspor – Eskişehirspor 0:1 (kon.)
Kayserispor
1:0 (0:0)
Istanbul BB
Neděle 04.12.2011, 12:00 • Kadir Has Stadium • Turecká Superliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Hezké nedělní poledne. Dnes se v rámci třináctého kola, nejvyšší turecké soutěže střetne domácí Kayserispor s Istanbulem BB. Lépe jsou na tom hráči Istanbulu, kterým patří čtvrtá pozice. Domácímu Kayserisporu patří až třinácté místo v tabulce.

Kayserispor: Navarro - Ali Kaldirim, Khizanishvili, Gungor, Alkan - Amrabat, Riveros, Yokuslu, Santana, Troisi - Ciftci

Istanbul BB: Zulaloglu - Suzen, Depe, Arat, Sahin - Madureira, Yalcin, Holmen, Haspolatli, Visca - Webo

Rozhodčí: .

Oba týmy dnes nastoupí v totožném rozestavení: 4 - 5 - 1.

1

1
    Úvodní výkop provedli domácí hráči.

3
    Domácí měli výhodu rohového kopu. Haspolatli odvrátil míč do bezpečí.

5
    Yokuslu se postaral o první střelu, nemířil ovšem mezi tyče.

6
    Yokuslu prožívá nepříjemné chvíle, na trávník ho musí přijít ošetřit doktor.

7
    Po krátkém ošetření pokračuje ve hře.

9
    Útok Ciftciho zastavil ofsajd.

11
    Webo byl faulován a bude to přímý kop pro hosty.

12
    Centr Weba ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

13
    Rohový kop pro Kayserispor.

13
    Istanbulská obrana si vše pohlídala.

15
    Ciftci nemohl dostihnout nepřesnou přihrávku, domácí tak ztrácejí míč.

16
    Domácím byl odpískán ofsajd a byl to opět Ciftci.

17
    Alkan fauloval Weba, přímý kop pro Istanbulské.

18
    Střelu Madureiry musel Navarro vyrazit na rohový kop.

18
    ... ze kterého ale nic nebylo.

20
    Domácí zahrávali další přímý kop, ale ani z této šance úvodní branka nepadla.

22
    V těchto chvílích se o míč bojuje převážně kolem středového kruhu.

25
    Madureira vybojoval alespoň přímý kop.

25
    Krásná střela Yalcina směrovala do pravé šibenice, ale míč pouze orazítkoval horní tyč! Toto byla jednoznačně největší šance zápasu.

28
    Yokuslu přihrával do vápna, našel ale protiháče, který odkopnul míč do bezpečné vzdálenosti, od své brány.

31
    Zakončení Yalcina zblokovala obrana domácích.

32
    Amrabat šel sám na brankáře, který vystihnul zakončení domácího útočníka.

35
    Nepřesná střela Weba se nevešla mezi tyče.

37
    Suzen zahrával přímý kop, který tečoval jeden z domácích hráčů. Navarro měl co dělat, aby míč vytěsnil alespoň na rohový kop.

37
    ... skóre se však stále nemění.

38
    Žluté napomenutí dostal Nordin Amrabat (KAY).

39
    Nebezpečné zakončení Madureiry musel Navarro opět vyrazit na roh.

40
    Další výborný zákrok domácího brankáře, který opět musel vyrážet na rohový kop, tentokrát to bylo jedovaté zakončení Holmena.

42
    Rohový kop budou pro změnu zahrávat domácí.

43
    Skóre však zůstává stále 0:0.

45
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

V první půli bylo k vidění nekolik velkých příležitostí, především díky Navarrovi zůstává stav bezbrankový. Druhý poločas začne přibližně v 13:02.

49
    Amrabat se hnal do zajímavé příležitosti, jeho snažení přerušil rozhodčí, který odpískal ofsajd.

52
    Hru na chvíli přerušilo ošetřování jednoho z hráčů Istanbulu.

55
    Ve vápně zakončoval hlavou Webo, odkopávat bude domácí brankář.

56
    Máme tu první střídání. Odešel Christian Riveros a místo něj přišel Abdullah Durak.

60
    Hráči obou týmů se sice snaží zakládat útoky, ale ofenzívu buď překazí nepřesná přihrávka, nebo obrana soupeře.

62
    Suzen po ošetření (zavázání zápěstí) pokračuje ve hře.

64
    Troisi mohl potrestat špatnou rozehrávku Zulaloglua, ale mířil do středu brány, kde stál přávě hostující brankář, který své zaváhání napravil.

67
    Domácí střídají. Jamese Troisiho nahradí Sefa Yilmaz.

68
    Přímý kop Yalcina vyrazil Navarro na rohový kop.

69

71
    Křížná přihrávka Madureiry, napříč vápnem sice našla spoluhráče, ten ale o míč brzy přišel.

72
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

72
    Skóre se však nemění.

73
    Cihan Haspolatli podrazil protihráče a zaslouženě dostává žlutou kartu.

74
    Ze hřiště odchází Nadir Ciftci, kterého nahradí Gokhan Unal.

75
    Yalcina v útoku zastavilo ofsajdové postavení.

76
    Nepřesná střela Yokuslua se nevešla mezi tři tyče.

78
    Rohový kop pro domácí.

79
    Standardní situace skončila přetaženým centrem.

80
    Madureira se dostal do zakončení. Navarro podržel svůj tým dalším důležitým zákrokem.

82
    Střídají také hosté. Odešel Taner Yalcin, kterého nahradil Mahmut Tekdemir.

83
    Holmen nastřelil pouze tělo protihráče.

84
    Další střídání Istanbulských. Hřiště opustil Edin Visca, přišel Enver Cenk Sahin.

85
    Webo musí být ošetřen.

86
    Hostující hráč je v pořádku a pokračuje ve hře.

88
    Suzen nedokázal zpracovat nepřesnou přihrávku. Istanbul tak přichází o míč.

89
    Kayserispor právě vstřelil branku!
    Amrabat si před velkým vápnem všimnul dobře postaveného OKAYE YOKUSLUA , který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a poslal tak domácí těsně před koncem do vedení - 1:0.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90+1
    Martin Depe vidí žlutou kartu.

90+1
    Hosté střídají. Odejde Cihan Haspolatli, místo něj na hřiště přichází Metin Akan.

90+2
    Cesario dostal žlutou kartu.

90+3
    Domácí budou v samotném závěru zahrávat rohový kop.

Utkání nakonec vyhráli domácí, díky gólu Yokuslua, čtyři minuty před koncem utkání. Tři body tedy zůstávají v Kayserisporu. Istanbulští odjíždějí s prázdnou. To je pro tuto chvíli vše. přeji příjemné odpoledne. (13:56:44)