Samsunspor – Kayserispor 0:1 (kon.) | Ankaragücü – Bursaspor 0:0 (kon.) | Istanbul BB – Mersin 0:0 (kon.)
Orduspor – Sivasspor 1:2 (kon.) | Manisaspor – Besiktas 1:4 (kon.)
Samsunspor
0:1 (0:1)
Kayserispor
Čtvrtek 08.12.2011, 17:00Turecká Superliga

Utkání je u konce a hosté potvrdili roli mírného favorita. Vyhráli díky gólu Troisiho z první minuty 1:0. Domácí Samsunspor byl po většinu utkání natlačený na polovině soupeře. To mu ale nepomohlo, protože si za celý zápas vytvořil jen dvě gólové situace, které neproměnil.

Statistiky:

Střely na branku: 1:2, střely mimo: 8:4, fauly: 15:25, rohy: 3:4, ofsajdy: 1:0.

Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne (19:00:02)

90+4
    Kayserispor drží takticky balon na polovině soupeře. Rozhodčí již kontroluje hodinky.

90+3
    Další faul domácího týmu a míč pro hosty.

90+2
    Samsunspor nastřelil tyč. Ještě předtím byl ale odpískán útočný faul.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Základní hrací doba je skoro u konce. Domácímu týmu zbývá několik málo minut v nastavení.

89
    Unal vybojoval na polovině hřiště míč pro Kayserispor. Domácí opět musejí rychle balon získat.

88
    Ke střele z otočky se dostal Unal. Míč končí necelý metr vedle levé tyče! Rozhodnuto tak stále není!

87
    Hosté drží míč na polovině soupeře a to jim vyhovuje.

86
    Kayserispor vybojoval na polovině soupeře vhazování a s rozehrávkou nechvátá.

85
    Yokuslu nahradil v hostujícím dresu Ozcal.

85
    Zenke si nepohlídal své postavení a je odmáván ofsajd.

84
    Útočný faul Kayserisporu. Domácí rychle rozehrávají na vlastní polovině.

83
    Kayserispor se dostal do protiútoku. Místo zakončení se ale Unal neunáhlil a takticky drží míč na polovině soupeře.

82
    Kayserispor se na chvíli osvobozuje. Před Yokuslem odkopl míč do zámezí brankář Taskiran.

81
    Domácí hráči v bílých dresech sice převážně kombinují na polovině soupeře, ale do střeleckých pozic se dostávají hodně těžce.