Samsunspor – Kayserispor 0:1 (kon.) | Ankaragücü – Bursaspor 0:0 (kon.) | Istanbul BB – Mersin 0:0 (kon.)
Orduspor – Sivasspor 1:2 (kon.) | Manisaspor – Besiktas 1:4 (kon.)
Orduspor
1:2 (1:2)
Sivasspor
Čtvrtek 08.12.2011, 19:30 • 19 Eylul Stadi • Turecká Superliga

To je vše, přeji pěkný zbytek čtvrtečního večera a na počtenou. (21:42:56)

I druhý poločas byl velmi zajímavý, zvláště jeho začátek, který nabídl několik šancí na obou stranách. Závěr už byl poznamenán velkou nervozitou a také několika žlutými kartami. Sudí jich v druhé půli udělil hned sedm, přičemž hned pět v posledních deseti minutách. O osudu utkání tak rozhodla první část, v níž se Sivassporu podařilo otočit vývoj zápasu z 1:0 na 1:2.

90+
    ...Borjan vyboxoval centr a pak si i poradil se střelou Dalmata a následně mohl slavit konec zápasu.

90+
    Tak ještě jedna možnost pro domácí, standardní situace blízko rohového praporku, do vápna míří i brankář Fornezzi...

90+
    Hraje se na polovině Ordusporu a vypadá to, že hosté už si výsledek udrží.

90+
    Už nám běží nastavený čas a Orduspor se marně snaží prolomit obranu Sivassporu.

90
    ...standardku sice domácí ubránili, stále však prohrávají o jednu branku a musí vše vrhnout do útoku.

90
    Útočník Sivassporu Ozkara měl před vápnem už jedinou překážku obránce Tobiase Nickeniga. Na něm si hostující útočník vymodlil faul a standardní příležitost z příjemné vzdálenosti...

88
    Velkou šanci na vyrovnání měl Dalmat. Pronikl po pravé straně do vápna, ovšem finální fáze mu vůbec nevyšla, když přestřelil ve velké šanci bránu.

87
    Domácí ohrožují branku Borjana především po standardních situacích jinak se do nějakých zajímavých možností příliš nedostávají.

85
    Do karetního mariáše přispěl i Bekmezci, jenž se přidává do klubu karetních hříšníků.

84
    Závěr utkání je zbytečně nervózní a místo šancí nyní vidíme pouze souboje, fauly a časté diskutování.

82
    Erman Kilic dnes dohrál a pustí na hřiště Jacquese Fatyho. I hosté tak vyčerpali všechna svá tři střídání.

82
    A další žlutá, tentokrát ji viděl domácí hráč Basaran. V posledních minutách létají karty jedna radost.

81
    Milan Borjan si vysloužil žlutou kartu za zdržování.

80
    Žlutá karta pro Yalcina Ayhana, který viděl žlutý kartonek za faul na Kilice.

76
    Nas v dobré šanci, ale mířil mimo tři tyče.

79
    Zengin se po svém příchodu na hřiště hned dočkal velké šance. Běžel sám na brankáře z pravé strany. Fornezziho však neprostřelil.