2:1 (0:0)
Bologna FC
Čtvrtek 08.12.2011, 21:00 • Juventus Stadium, Turín (Itálie) • Italský pohár

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezkou dobrou noc ! (23:36:11)

Juventus FC poráží po dobrém výkonu Bolognu FC 2:1 po prodloužení a může slavit !!! Viděli jsme poměrně pohledné utkání s hromadou šancí na obou stranách. Ale nutno říci, že Juve bylo přeci jen o něco lepší a zaslouženě vítězí.

Ale Juventus si již situaci pohlídal a je konec utkání.

120+1
    Poslední vteřinky druhého prodloužení, Bologna má ještě šanci.

120
    Nastavuje se jedna minuta.

119
    Tak to byla další obrovská šance Juve !!! Elia dostal fantastickou přihrávku do běhu a postupoval sám na gólmana Agliardiho, ale ten jako již dnes tradičně předvedl úžasný zákrok.

118
    Ale Juventus nenechává nic náhodě a v poklidu drží míč na svých kopačkách.

117
    Bologně zbývají asi 3-4 minutky na to, aby utkání dovedla alespoň k penaltám.

116
    Juve zatím s přehledem kontroluje průběh druhého prodloužení.

115
    Marchisio vystřelil z hranice velkého pokutového území, ale jeho tečovaná střela míří těsně vedle branky Bologni.

114
    Giaccherinimu nebyl uznán pojišťovací gól. Velká škoda pro Juventus.

113
    De Ceglie má zdravotní problémy, ale snad bude v pořádku a bude moci pokračovat ve hře.

112
    I přes téměř dvouhodinovou hru jsou oba celky velmi aktivní a zřejmě ve velmi dobré fyzické kondici.

111
    Už je vše v pořádku, hra může pokračovat, u míče Bologna FC.

110
    Teď trošku humorná situace, dochází totiž k ošetřování rozhodčího, chvilku se hrát nebude.

109
    Standardní situace pro hosty, hlavičkuje Acquafresca, ale spíše nad sebe, než na branku Juve.

108
    Juventus zatím nepůjčil Bologně míč... nyní se pěknou střelou těsně vedle prezentoval Elia.